Uitslag Omloop van de BronnegerBult 2019

(E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DROUWEN

Alle uitslagen van Omloop van de BronnegerBult

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Annet Pit ZWOLLE
2 Mareille Meijering DE MEERN
3 Floor Weerink GRONINGEN
4 Manon de Boer LEEUWARDEN
5 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
6 Melanie Hessling LANDGRAAF
7 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
8 Cornelie Smorenburg AR en TV de Adelaar NUNSPEET
9 Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
10 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
11 Femke Beuling EMMELOORD
12 Hanneke Mulder WV Breda UTRECHT
13 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
14 Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
15 Annemarie Worst Vv GIANT dt Benelux NUNSPEET
16 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
17 Maartje de Boer NIEUWE NIEDORP
18 Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
19 Fianna Stenveld RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
20 Nienke Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
21 Paulien Koster MEPPEL
22 Chantal Hendriks HEERENVEEN
23 Rixt Tol WV Noord-Westhoek HASSELT
24 Willemiek Meinders MEPPEL
25 Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
26 Danielle Quint JvR de Batauwers DEIL
27 Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
28 Kimberly Hoekstra ASSEN
29 Hetty Hofstede UTRECHT
30 Vera Dorrestijn WV de Jonge Renner AMERSFOORT
31 Jolanda van der Ende SCHALKHAAR
32 Helma de Jong NWV Groningen HAULERWIJK
33 Lieke Lap GRONINGEN
34 Aranka Berends LOENEN
35 Miriam Fuselier ARNHEM
DNF Inge Neijenhuis VETHUIZEN
DNF Haike Verbree GRONINGEN
DNF Tessa Bergsma GRONINGEN
DNF Judith van Maanen WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Janet Beers HOOGKARSPEL
DNF Ivana Tiessens WV de Kannibaal GRONINGEN
DNF Nadine Post W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNF Mathea Neijmeijer DRACHTEN
DNS Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNS Tessa Neefjes West Frisia WERVERSHOOF
DNS Juul Hubert WV Breda DEN HAAG
DNS Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
DNS Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNS Lisanne Al Hoornse Ren en Toerclub ASSENDELFT
DNS Marthe Roose ENUMATIL
DNS Linda van Oosten WV de Kannibaal GRONINGEN
DNS Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
DNF Danae Stroumpouli CULEMBORG
DNF Fleur Smith NWV Groningen GRONINGEN
DNF Iris Ton K.W.C. Kampen WASKEMEER
DNF Aniek Sikma WV WoonExpo Kapenga BUITENPOST
DNF Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
DNF Judith Jelsma WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Liesanne Lobenstein RTV Oldenzaalse WCL ZWOLLE
DNF Elles Hageman DOLDERSUM
DNF Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
DNF Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
DNF Nadia Stappenbelt AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Inge Roelofsen GRONINGEN
DNF Lotte Eijbergen GRONINGEN
DNF Sanne de Jonge EMMEN
DNF Nikky Alberts DINXPERLO
DNF Lisa Bouwers GROLLOO
DNF Wendy Mulder BROEKLAND
DNF Hedwig de Jong WV Otto Ebbens FEANWALDEN