Uitslag Ronde van Uden 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
UDEN

Alle uitslagen van Ronde van Uden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Jos Koop EINDHOVEN
2 Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
3 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
4 Maik van der Heijden WV Uden SCHAIJK
5 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
6 Bart Vreugdenhil AMSTERDAM
7 Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
8 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
9 Remco Esselaar TWC Het Snelle Wiel STEIN LB
10 Frank Visser UWTC de Volharding UTRECHT
11 Koen van Helvoirt WV Schijndel ERP
12 Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
13 Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
14 Peter Stienstra GRUBBENVORST
15 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
16 Merijn Korevaar GORINCHEM
17 Bart Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
18 Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit ZEGGE
19 Arno te Brake NIJMEGEN
20 Marco Ehlert GWC de Adelaar KORTENHOEF
21 Kevin Coster NIJMEGEN
22 Jeroen Hasselaar EINDHOVEN
23 Nick Riddy FCA Cycling team VEGHEL
24 Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
25 Tom van den Berg RTC Buitenlust HELMOND
26 Niels Boogerd MEERKERK
27 Sep Schuurman WV Schijndel SINT-OEDENRODE
28 Jeroen Koorn West Frisia HOOGKARSPEL
29 Bob Kerkhofs Willebrord Wil Vooruit WOUW
30 Joris Brink ROSMALEN
31 Hans Dilling DRC de Mol NIJMEGEN
32 Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
33 Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
34 Berhane Debesay LENT
35 Joost Aelmans FCA Cycling team UDEN
36 Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
37 Jelmer Arendshorst WV De IJsselstreek NIEUWLEUSEN
38 Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
39 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
40 Luuk Nissen TWC Tempo BEST
41 Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL
42 Tom Manders WV de Jonge Renner UDEN
43 Sander Dijkink ODILIAPEEL
44 Sam Errens W.C.L. Bergklimmers BORN
45 Berko Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN GLD
46 Thijmen Jeroense NIJMEGEN
47 Patrick Coster WV De IJsselstreek HASSELT
48 Dami Bongers RETO VELP
49 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA RHENEN
50 Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
51 Stefan Hubers WV Schijndel VINKEL
DNS Roy Dirven TWC de Kempen BERGEIJK
DNS Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
DNS Gustav Swagemakers Team Brabant 2000 ANNA JACOBAPOLDER
DNS Jeroen Meijers WV de Jonge Renner ALPHEN NB
DNS Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
DNS Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNS Thijs Barendregt Wielerteam Waasland VZW KRUININGEN
DNS Bram Dissel ARNHEM
DNS Pieter van Oirschot Arrow Cycling Team BEST
DNS Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Teun van Roosmalen VEGHEL
DNS Mees Willemsen UWTC de Volharding ELST UT
DNS Jeen de Jong NWV Groningen BRITSUM
DNS Carlo van Doorn TWC Tempo HINTHAM
DNS Mika van Gestel UWTC de Volharding OSS
DNS Bas van Dinther TWC Tempo ROSSUM
DNS Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
DNF Kristian Michiels Marco Polo Cycling Club VIERLINGSBEEK
DNF Tim van Wijk GILZE
DNF Mário Silva DEN BOSCH
DNF Bart Lemmen UTRECHT