Uitslag Wielerronde van 't Zand 2019

(C)-Sportklasse/Basisleden

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
'T ZAND NH

Alle uitslagen van Wielerronde van 't Zand

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Joris de Boer vereniging MTB Noordwest WINKEL
2 Guido de Koning ZWC D.T.S. OOSTZAAN
3 Ruud Slagter
4 Cees Snoek Cycloteam.nl VOLENDAM
5 Ward Koster AMSTERDAM
6 Bram Kras HOORN
7 Mike Tesselaar WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
8 Rene Melk BRC Kennemerland ASSENDELFT
9 Michel Dekker vereniging MTB Noordwest 'T VELD
10 Bart Ursem West Frisia ANDIJK
11 Roel Koenis 'T VELD
12 Bastian de Jong West Frisia HOORN
13 Jaap Dudink West Frisia ANDIJK
14 Dave Huijsman vereniging MTB Noordwest DE KOOG (TEXEL)
15 John van de Water BREEZAND
16 Jelle Bervoets HOORN
17 Kees van Wonderen WV Alcmaria Victrix TUITJENHORN
18 Jeroen Lute WV Noord-Holland ZUID-SCHARWOUDE
19 Berend Bervoets HOORN
20 Patrick de Smit HSC de Bataaf NIEUW-VENNEP
21 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
22 Koen Klinkhamer ALKMAAR
23 Christiaan van Dokkum AMSTERDAM
24 Arn Botman ANDIJK
25 Barry Dam Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
26 Peter Horsmeijer PURMEREND
27 Martin Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
28 Marcel Witte WTC de Amstel AMSTERDAM
29 Willem van der Vlugt WV Beet-It Volendam MEDEMBLIK
30 Mickel van der Burg HR en TC D.O.K. DEN HELDER
31 Coen Emmer WTC de Amstel AMSTERDAM
32 Hans van Wonderen WV Alcmaria Victrix TUITJENHORN
33 Co van Bueren SCHAGEN
34 Kay Blokdijk vereniging MTB Noordwest 'T VELD
35 Hans Schelvis BRC Kennemerland HEEMSKERK
36 Marcel Hillaert WV Beet-It Volendam EDAM
37 Ruud Kluit Hoornse Ren en Toerclub BEETS
38 Jeroen Repko JULIANADORP
39 Erwin Beckers JULIANADORP
40 Nick Slijkerman vereniging MTB Noordwest ANNA PAULOWNA
41 Brian Tamis HR en TC D.O.K. 'T ZAND NH
42 Volkert Meinsma OUDKARSPEL
43 Dennie van der Kooi WV Cycling Sneek FRANEKER
44 Ming-ko Sun HR en TC D.O.K. DEN HELDER
45 Barber Maathuis ROTTERDAM
46 Ronnie J h Terweij AMSTERDAM
47 Bram Roozendaal DEN HELDER
48 Peter de Koster ZWC D.T.S. PURMEREND
49 Dieuwe van Bergen en Henegouwen AMSTERDAM
50 Tom de Goede WARMENHUIZEN
51 Robin Schweigl West Frisia ANDIJK
52 Brian Bruist WV Beet-It Volendam PURMEREND
53 Dennis van Stralen vereniging MTB Noordwest ALKMAAR
54 Paul Schoone ZWC D.T.S. ASSENDELFT
55 Michiel Jak ASSENDELFT
56 Pieter Sikkes ZWC D.T.S. ASSENDELFT
57 Michel Henrix HR en TC D.O.K. JULIANADORP
58 Daan Boekel WORMERVEER
59 Ferdy Kroon ZWC D.T.S. ASSENDELFT
60 Sander van Lith HOORN
61 Chris Schaper HOOGKARSPEL
62 Niels Bakker DEN BURG TEXEL
DNS Tim Wagena AMSTERDAM
DNS Barry Bel HEERHUGOWAARD
DNS Joost Baalbergen BROEK OP LANGEDIJK
DNS Marcel Doornebos ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNS James Maitland AMSTERDAM
DNS Jard Blokdijk SCHAGEN
DNS John Bot West Frisia BOVENKARSPEL
DNS Thomas Boom NIEUWE NIEDORP
DNS Lennart Aker WERVERSHOOF
DNS Bart van Ruiten NOORDWIJKERHOUT
DNS Johan van den Braber WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Patrick Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
DNS Auke Broex WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
DNS Richard Smit WAARLAND
DNS Ivan Beerepoot SPANBROEK
DNS Hanne van der Hoek AMSTERDAM
DNS Jelmer Asjes ASSENDELFT
DNS Bas Rijs ALKMAAR
DNS Caspar Hermans WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Luca Schrijen ASSENDELFT
DNS Frank van de Weteringe Buijs ZWC D.T.S. SINT PANCRAS
DNS Joost Tetteroo vereniging MTB Noordwest NOORDWIJKERHOUT
DNS Danny Kors BRC Kennemerland BEVERWIJK
DNS Cas Bommer vereniging MTB Noordwest WAARLAND
DNS Jordy van der Rijst DEN HELDER
DNS Marc Altyzer AMSTELVEEN
DNF Jan-Willem De Bie WESTKNOLLENDAM
DNF Martijn van Vechgel Hoornse Ren en Toerclub HOORN
DNF Rene Smits ARC Ulysses PURMEREND
DNF Onno Timmermans BRC Kennemerland BEVERWIJK
DNF Theo Roelofs HEEMSTEDE
DNF Tjalf Hek JULIANADORP