Uitslag Wielerronde van 't Zand 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
'T ZAND NH

Alle uitslagen van Wielerronde van 't Zand

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
2 Joeri van der Tuin West Frisia WESTERLAND
3 Johan Knol BAKKEVEEN
4 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
5 Steven Stenekes Uithoornse WTC BENNEKOM
6 Adne van Engelen ROTTERDAM
7 Alexander Konijn SPANBROEK
8 Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
9 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
10 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
11 Ruben Hoekstra WV Cycling Sneek HEERENVEEN
12 Tibor Zwaan EGMOND AAN ZEE
13 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
14 Harry Sweering West Frisia SNEEK
15 Joury Ottenbros West Frisia HEERHUGOWAARD
16 Jelle Nieuwpoort Ver. Cycling Club Monkey Town WARMENHUIZEN
17 Thomas Hartog West Frisia HAARLEM
18 Stefan Appelman Ver. Cycling Club Monkey Town BEVERWIJK
19 Henk Bos WV Cycling Sneek DRACHTEN
20 Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
21 Stefan Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
22 Eric Mooij Hoornse Ren en Toerclub HOOGWOUD
23 Patrick Stengs BRC Kennemerland BEVERWIJK
24 Sebastiaan ten Zeldam West Frisia HAARLEM
25 Jan Bos NIEUWEHORNE
26 Jos de Haan A.S.S.W.S.V. SKITS HOOGWOUD
27 Willem Hoolwerf
28 Jermo Agema
29 Kay Pronk WARMENHUIZEN
DNS Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
DNS Dennis Bakker AMSTERDAM
DNS Daniƫl Langereis WTOS Delft DELFT
DNS Patrick Stam UWTC de Volharding UITGEEST
DNS Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
DNS Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
DNS Ronald Ligtenberg A.S.S.W.S.V. SKITS LEIMUIDEN
DNS Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
DNS Justin Brusche DELFT
DNS Martijn Veenhoven Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTZAAN
DNS Raymond Splinter HSK Trias AMSTERDAM
DNS Menno Broex WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
DNS Rutger van der Meer Stormvogels Veendam STIENS
DNS Tim Groot West Frisia BOVENKARSPEL
DNS Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
DNS Ruud Coers West Frisia GROOTEBROEK
DNS Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
DNS Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
DNS Jelle Groot Hoornse Ren en Toerclub BOVENKARSPEL
DNS Ties Danenberg WARMENHUIZEN
DNS Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
DNS Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNS Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
DNS Theo Laroo EGMOND-BINNEN
DNF Bruno van Beek EGMOND AAN ZEE
DNF Maurits Buist WV Otto Ebbens DRACHTEN
DNF Jens Beerepoot HEERHUGOWAARD
DNF Marco van der Tuin GRONINGEN
DNF Stefan van Spengen HR en TC D.O.K. WIERINGERWERF
DNF Bram Schermer ZUIDOOSTBEEMSTER
DNF Armando van Bruggen Uithoornse WTC PURMEREND
DNF Sverre Eschweiler DEN BURG
DNF Roy Pieters Illi bikes cyclingteam ZWANENBURG
DNF Brendan Berendse Ver. Cycling Club Monkey Town PURMEREND
DNF Axel Koopman STOMPETOREN
DNF Janco Lukkes WV Cycling Sneek SNEEK
DNS Max van de Water AMSTERDAM
DNS Douwe de Vries HEERENVEEN
DNS Melvin Bos West Frisia SINT PANCRAS
DNS Stephan Bakker ZWC D.T.S. ZAANDAM
DNS Kevin Wilmsen Cycloteam.nl HAARLEM
DNS Sven Asjes ALKMAAR
DNS Bryan Burger WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
DNS Andries Weening WV Cycling Sneek KOOTSTERTILLE
DNS Paul Veldhuis WV Otto Ebbens URETERP
DNS Gerard Wijma WV Otto Ebbens SURHUISTERVEEN
DNS Gerco Pastoor ASC Olympia EEMDIJK
DNS Robbert-Jan Mol NIBBIXWOUD