Uitslag Joop kuiper tijdrit oostwold 2019

Amateurs, Beloften, Elite, Junioren, Nieuwelingen, Sportklasse en basisleden, zowel mannen als vrouw

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OOSTWOLD

Alle uitslagen van Joop kuiper tijdrit oostwold

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Wieger van der Wier WV de Kannibaal MARUM
2 Aron de Jong LEEUWARDEN
3 Bert Smilda WV de Kannibaal GRONINGEN
4 Werner van der Meer WOUDSEND
5 Huub Deelstra WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
6 Bodi Del Grosso W.V. Meteoor Assen-Roden EELDE
7 Danny van der Tuuk Young Cycling Team VZW ASSEN
8 Ronald Heringa Cycle Sport Groningen GRONINGEN
9 Ronald Kruijer DONKERBROEK
10 Douwe Doorduin GRONINGEN
11 Bastiaan van der Kraan HOOGEVEEN
12 Arjen Dijkstra Cycle Sport Groningen HAREN
13 Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
14 Leon Ellermann WSV Emmen EMMEN
15 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
16 Iwan Schut W.V. Omega STADSKANAAL
17 Karsten Veen Stormvogels Veendam WESTERLEE
18 Aden Paterson ASSEN
19 Gert Mulderij WRV de Peddelaars ELIM
20 Brendan Berendse Ver. Cycling Club Monkey Town PURMEREND
21 Gerrit Henk Hutten Hardenberger WSV HARDENBERG
22 Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
23 Christiaan de Boon GRONINGEN
24 Rick de Vries WRV de Peddelaars NIJEHOLTPADE
25 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
26 Jelle-Wytze de Groot GRONINGEN
27 Edwin Scheper BLAUWESTAD
28 Stef Jonker WV de Kannibaal RODEN
29 Sytze Brouwers GRONINGEN
30 Jan Wessel Hovingh WV de Kannibaal JONKERSVAART
31 Ole Veenhuis ASSEN
32 Joost Brinkman W.V. Meteoor Assen-Roden NOORDLAREN
33 Bjarne Hemme WSV Emmen ERICA
34 Harm Buist ZUIDLAREN
35 Laurens van Embden WRV de Peddelaars DWINGELOO
36 Nico Katuin DELFT
37 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
38 Bertijn Brijder WV Cycling Sneek HEERENVEEN
39 Manon de Boer LEEUWARDEN
40 Elmar Abma WV de Driehoek WOLVEGA
41 Tom Akkerman W.V. Omega GRONINGEN
42 Vincent van Dorp ELBURG
43 Henk Lunenborg WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
44 Xander Draaijer
45 Klaas Smit TYNAARLO
46 Jochem Nijenkamp WAPSE
47 Joost Bakker GRONINGEN
48 Bas Nieuwenhuis PATERSWOLDE
49 Miente Steensma DRACHTEN
50 Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
51 Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
52 Jente Klaver WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
53 Larissa Drysdale WV de Kannibaal HEERENVEEN
54 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
55 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
56 Björn Hommes W.V. Meteoor Assen-Roden APPELSCHA
57 Iris Ton K.W.C. Kampen WASKEMEER
58 Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
59 Andr Boven
60 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
61 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
62 Rose Kloese WSV Emmen EMMEN
63 Joey Venema Stormvogels Veendam WILDERVANK
64 Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
65 Julian Klein SCHEEMDA
66 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
67 Jorn Kooistra HEERENVEEN
68 Susanne Pathuis MARUM
69 Stefan ten Hoeve WV WoonExpo Kapenga SURHUISTERVEEN
70 Kees Sanders NWV Groningen GRONINGEN
71 Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
72 Meriam Bauman JONKERSVAART
73 Sandra van Diemen GRONINGEN
74 Djyaro Bosma APPELSCHA
75 Jan Essers WV Noord-Holland WOLVEGA
76 Tjitske Eppinga W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
77 Olaf Deiman Stormvogels Veendam HOOGEZAND
78 Juup Kuperus LEEK
79 Jordy Brouwer W.V. Meteoor Assen-Roden WESTERBORK
80 Tom Buls Stormvogels Veendam VEENDAM
81 Jasper Huitema Cannibal Team RODEN
82 Leonie Bentveld WV Otto Ebbens BURGUM
83 Andre Wijnhoud RETO ARNHEM
84 Lars Kranenborg WEDDE
85 Norah Minck GRONINGEN
86 Andr Vries
87 Rosan Dekker WRV de Peddelaars ECHTEN
88 Sanne de Jonge EMMEN
89 Kevin Van Cleef WINSCHOTEN
90 Manon Turkstra WRV de Peddelaars BEILEN
91 Hanna Tigelaar SMILDE
92 Karlijn Koops WRV de Peddelaars ELIM
93 Thessa Langen WSV Emmen NIEUW DORDRECHT
94 Enya Heidema VEENDAM
95 Zonne Jonkers WSV Emmen EMMEN
96 René Stolwijk WV de Kannibaal OOSTWOLD
DNS Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
DNS Anouk Smilde GRONINGEN
DNS Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
DNS Mieke Klooster HAREN
DNS Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
DNS Hans de Boer WV de Kannibaal ADORP
DNS Arjan de Jonge EMMEN
DNS Menno Kloosterman GRONINGEN
DNS Melissa de Haan LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
DNS Daniel Elzinga OPENDE