Uitslag CCM - ZHE Tour 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
SPIJKENISSE

Alle uitslagen van CCM - ZHE Tour

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
2 Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
3 Ramon van Bokhoven WV de Jonge Renner TILBURG
4 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
5 Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
6 Arjan Arentsen WV De IJsselstreek HARDERWIJK
7 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
8 Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
9 Luuk van Helden W.C.L. Bergklimmers VLODROP
10 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel OEFFELT
11 Rutger van der Meer Stormvogels Veendam STIENS
12 Rik Wielink WV De IJsselstreek APELDOORN
13 Marco Geleijnse RWC Ahoy HELLEVOETSLUIS
14 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
15 Jos Koop EINDHOVEN
16 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
17 Arian Stolwijk ROTTERDAM
18 Joren Bloem E.T.P. Zutphen BRUMMEN
19 Jimmy de Bruyn Arrow Cyclingteam SINT JANSTEEN
20 Eloy Raas MIDDELBURG
21 Paul Gruithuijzen WV Schijndel BREUGEL
22 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
23 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
24 Christiaan Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
25 Ronald Kruijer DONKERBROEK
26 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
27 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
28 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
29 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
30 Maikel Willemsen AR en TV de Adelaar BRUMMEN
31 Rico van Damme YERSEKE
32 Marien Bogerd WV De IJsselstreek KOOTWIJK
33 Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
34 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
35 Daniel Luke RENKUM
36 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
37 Teun Teulings WV Schijndel BREUGEL
38 Daan Besteman Stormvogels Veendam GRONINGEN
39 Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
40 Lars Akkermans WV de Jonge Renner OSSENDRECHT
41 Arnout Kempenaar Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
42 Mark Prinsen HEERENVEEN
43 Giel Meesen W.C.L. Bergklimmers SUSTEREN
44 Tim Arts ZEVENAAR
45 Mark Schreurs Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
46 Roy Gijzel ZRTC Theo Middelkamp 'S-HEER ARENDSKERKE
47 Florian Smits DINXPERLO
48 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam DENEKAMP
49 Harm Celi TWC Pijnenburg OOSTERHOUT
50 Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit ZEGGE
51 Niels Overvoorde Restore Cycling DELFGAUW
52 Stefan Appelman Ver. Cycling Club Monkey Town BEVERWIJK
53 Olav Wallinga AR en TV de Adelaar ZUTPHEN
54 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
55 Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
56 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
57 Roderik Egberink BUSSUM
58 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
59 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
60 Aden Paterson ASSEN
61 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
62 Marvin van Spronsen NAALDWIJK
63 Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
64 Cyrus Pearo GRAND JUNCTION
65 Maikel Stam TWC Pijnenburg SPRANG-CAPELLE
66 Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
67 Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
68 Sybren Welling HEILOO
69 Benjamin Sydlik WASSENBERG
70 Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
71 Gijs Leemreize TWV De Peddelaars RUURLO
72 Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
73 Coen Onderwater RTV de Bollenstreek LISSE
74 Stijn Ruijter Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
75 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
76 Willem Hoolwerf EEMDIJK
77 Douwe Doorduin GRONINGEN
78 Pieter Verhoeven ZWOLLE
79 Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
80 Germon Peeters TWC Pijnenburg TILBURG
81 Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
82 Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
83 Pieter van Oirschot Arrow Cycling Team BEST
84 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
85 Luuk van der Wal ROTTERDAM
86 Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
87 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
88 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
89 Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
90 Bart Hoolwerf EEMDIJK
91 Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
92 Bouke Gerritsma Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
93 Robbin van de Geer msmwv Dutch Mountains MAASTRICHT
94 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
95 Tom van den Berg RTC Buitenlust HELMOND
96 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
97 Ethan Batt NIEUW ZEELAND
98 Rick de Vries WRV de Peddelaars NIJEHOLTPADE
99 Maarten de Nijs RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
100 Niels Hoogenboom UWTC de Volharding MONTFOORT
101 Teun van Poppel HILVARENBEEK
102 Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
103 Martin Mijnten W.V. Eemland HOEVELAKEN
104 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
105 Wessel van Koppen Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
106 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
107 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
108 Ivo Habets TWC. Maaslandster-Zuid Limburg SINT GEERTRUID
109 Frans Hoveijn WV de Kannibaal HOUTEN
110 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
111 Joey van Manen VEENENDAAL
112 Rob van Broekhoven Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
113 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
114 Frank Stijger Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
115 Aron de Jong LEEUWARDEN
116 Sander Lodder RIDDERKERK
117 Jorjan Jorritsma BOIJL
118 Daaf Koemans WV Breda TERHEYDEN
119 Rienk Engele Restore Cycling PIJNACKER
120 Nathan Rijsdijk Westland Wil Vooruit VLAARDINGEN
121 Gerwin Coljé AMSTERDAM
122 Remco Schouten GRTC Excelsior AMMERSTOL
123 Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
124 Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
125 Rochéz Harbers AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
126 Niels Peters W.C.L. Bergklimmers MEERS
DNF Martijn Versteege RTV Vierakker-Wichmond HENGELO GLD
DNF Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
DNF Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
DNF Mhretab Tekle Gerekidan HEERHUGOWAARD
DNF Sam Errens W.C.L. Bergklimmers BORN
DNF Raül Rademakers JABEEK
DNF Sverre Senders TWC de Kempen LUYKSGESTEL
DNF Jorrit Nijland SAASVELD
DNF Patrick Reinders RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Gerwin Veltman Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Mathijs Steenhuis WV Cycling Sneek SNEEK
DNF Erik Verstegen ZUTPHEN
DNF Sam Looman 'S HEERENBERG
DNF Minnard Berkhoff DEVENTER
DNF Liam Cappel NIEUW-ZEELAND
DNF Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNF Niels Boogerd MEERKERK
DNF Sjors Hooijen TWC Het Snelle Wiel BLADEL
DNF Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
DNF Carlo Cesar APELDOORN
DNF Julien van Winden DRIEBERGEN-RIJSENBURG
DNF Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Floran Bathoorn GRONINGEN
DNF Fabian Ilgen DRONRYP
DNF Luuk Loohuis GRONINGEN
DNF Mathijs Loman TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
DNF Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN