Uitslag Ronde van Lekkerkerk 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LEKKERKERK

Alle uitslagen van Ronde van Lekkerkerk

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Remco Schouten GRTC Excelsior AMMERSTOL
2 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
3 Wouter Been GOUDA
4 Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
5 Steven Stenekes Uithoornse WTC BENNEKOM
6 Roy Pieters Illi bikes cyclingteam ZWANENBURG
7 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
8 Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
9 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
10 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
11 Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
12 Maik van der Heijden WV Uden SCHAIJK
13 Carlo van den Berg MAASLAND
14 Dennis van der Zaal LISSE
15 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
16 Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
17 Robin Wennekes ARNHEM
18 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
19 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
20 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
21 Jeroen Breewel HAARLEM
22 Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
23 Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
24 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
25 Richard Dijkshoorn ROTTERDAM
26 Vincent Fackeldey LRTV Swift LEIDEN
27 Merijn Korevaar GORINCHEM
28 Niels Overvoorde Restore Cycling DELFGAUW
29 Stijn van der Wal HUIZEN
30 Eddy Gödde NAALDWIJK
31 Coen Onderwater RTV de Bollenstreek LISSE
32 Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
33 Raymond Splinter HSK Trias AMSTERDAM
34 Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
35 Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
36 Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
37 Sander Lodder RIDDERKERK
38 Joris Brink ROSMALEN
39 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
40 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
41 Joost van der Burg ROTTERDAM
42 Jelmer Nuijten UTRECHT
43 Frank Visser UWTC de Volharding UTRECHT
44 Niels Immerzeel HSK Trias WILNIS
45 Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
46 Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
47 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
48 Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
49 Thomas van Bommel RWC Ahoy ROTTERDAM
50 Danny Kroeze W.V. Eemland ACHTERVELD
51 Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
52 Melle Meeuwisse GRC Jan van Arckel BOSKOOP
DNS Daan Hoeks WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNS Andries Weening WV Cycling Sneek KOOTSTERTILLE
DNS Max de Jong GIESSENBURG
DNS Bart Lemmen UTRECHT
DNS Sybe van Diepen Hoornse Ren en Toerclub WARDER
DNS Rienk Engele Restore Cycling PIJNACKER
DNS Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNS Yentl Ruijmgaard ASC Olympia ZWANENBURG
DNS Ferdinand Jansen LRTV Swift ZOETERMEER
DNS Ruben Hoekstra WV Cycling Sneek HEERENVEEN
DNS Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
DNS Crispijn Ariëns WOLVEGA
DNS Bart Vreugdenhil AMSTERDAM
DNS Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNS Maurits Buist WV Otto Ebbens DRACHTEN
DNS Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNS Bouwe Boonstra EINDHOVEN
DNS Stefan van Spengen HR en TC D.O.K. WIERINGERWERF
DNS Kevin Vaarties PRC Delta ROTTERDAM
DNF Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL
DNF Luuk Schuurmans USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Daan Gelling HUIZINGE
DNF Christiaan Hoekstra LEIDEN
DNF Bradley Soden AMERONGEN
DNF Thom Keijzer 'S-HERTOGENBOSCH
DNF Lennart van Houwelingen HARDINXVELD GIESSENDAM
DNF Friso van Diemen WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Jim Lindenburg WV de Jonge Renner WATERINGEN
DNF Milan van der Touw LRTV Swift VOORSCHOTEN
DNS Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
DNF Mitchell Huenders VEENENDAAL
DNF Herman ten Kate ROTTERDAM
DNF Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
DNF Laurens Heijn LRTV Swift LEIDEN
DNF Niels Boogerd MEERKERK
DNS Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
DNS Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
DNS Niels Boele LRTV Swift LEIDEN