Uitslag Wageningse Muur 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
WAGENINGEN

Alle uitslagen van Wageningse Muur

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
2 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
3 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
4 Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
5 Pieter ten Kortenaar WV de Valleirenners AXA WAGENINGEN
6 Geert Zaal UTRECHT
7 Koen van Dijke TWC Het Snelle Wiel BAARLE NASSAU
8 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
9 Jeroen Breewel HAARLEM
10 Erik BERGSTRÖM FRISK STOCKHOLM
11 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
12 Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
13 Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN
14 Erik Groen AR en TV de Adelaar APELDOORN
15 Bart Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
16 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
17 Bram Dissel ARNHEM
18 Job van der Wal AMSTERDAM
19 Daan Switters LEUSDEN
20 Olav Wallinga AR en TV de Adelaar ZUTPHEN
21 Cyrus Pearo GRAND JUNCTION
22 Bas de Bruin Uithoornse WTC UITHOORN
23 Jasper Bugter ARNHEM
24 Gert-Jan Elsenaar AMSTERDAM
25 Roland van der Sloot TWC Tempo 'S-HERTOGENBOSCH
26 Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
27 Sjoerd Hollander NWV Groningen GARRELSWEER
28 Stijn Ruijter Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
29 Roderik Egberink BUSSUM
30 Bart de Veer Uithoornse WTC VREELAND
31 Hugo Heijer WV Het Stadion HOUTEN
32 Ward Koster AMSTERDAM
33 Jasper Jansen BENNEKOM
34 Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL
35 . Bergstrom Frisk
36 Vincent Fackeldey LRTV Swift LEIDEN
37 Daniel Luke RENKUM
38 Martin van de Pol BARNEVELD
39 Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
40 Melle Nikkels DOORN
41 Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
42 Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
43 Jelmer Nuijten UTRECHT
44 Edwin Wielink WSV de Zwaluwen TWELLO
45 Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
46 Bas Overdevest ASC Olympia AMSTERDAM
47 Victor Goene W.V. Eemland VEENENDAAL
48 Robert de Vries WV de Kannibaal ZWOLLE
49 Luuk Jansen W.V. Eemland ARNHEM
50 Jetze van Heelsum WTC Maas-Waal SLEEUWIJK
51 Justin Brusche DELFT
52 Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
53 Arno te Brake NIJMEGEN
54 Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
55 Berko Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN GLD
56 Mart Muskens TWC Het Snelle Wiel HEESBEEN
57 Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL
58 Sebastiaan ten Zeldam West Frisia HAARLEM
59 Joey van Manen VEENENDAAL
60 Arno Snapper NIJKERK
61 Geert van der Horst LEIDEN
62 Johnny de Harder LELYSTAD
63 Mattijn Motshagen UWTC de Volharding NIJKERK GLD
64 Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
65 Rik van IJzendoorn JvR de Batauwers TIEL
67 Berhane Debesay LENT
DNF Kevin Coster NIJMEGEN
DNF Patrick Coster WV De IJsselstreek HASSELT
DNF Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNF Thijs Brouwer SPRANG-CAPELLE
DNF Jeroen Hoogakker LRTV Swift OEGSTGEEST
DNF Martijn Versteege RTV Vierakker-Wichmond HENGELO GLD
DNF Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
DNF Tjalle de Jong WAGENINGEN
DNF Timon van der Wal BENNEKOM
DNF Sander Iwema NWV Groningen HOOGHALEN
DNF Wessel Lange FEERWERD
DNF Ocko Geserick UWTC de Volharding HILVERSUM
DNF Jake Dobson EDE
DNF David van Dam GENEMUIDEN
DNF Henri Mol NUNSPEET
DNS Nick Roetman HAARLEM
DNF Arno Tellegen WV De IJsselstreek HATTEM
DNF Dennis Pronk WTOS Delft DELFT
DNF Koen Jansen AR en TV de Adelaar BAAK
DNF Bartjan Maat GROOT-AMMERS
DNF Marten Koster RHEDEN
DNF Carlo Cesar APELDOORN
DNF Jari Kloppenburg PRC Delta AMSTERDAM
DNF Jannes van Weele UTRECHT
DNF Max van de Water AMSTERDAM
DNF Menno Broex WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
DNF Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
DNF Jeffrey Vink W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Arjan Arentsen WV De IJsselstreek HARDERWIJK
DNF Marco van Schijndel TWC de Kempen SINT-OEDENRODE
DNF Arnoud Witsenburg UWTC de Volharding DRIEBERGEN
DNF Ben Damen DRUNEN
DNF Patrick Reinders RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE