Uitslag CCM - Parel van de Veluwe 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
HARDERWIJK

Alle uitslagen van CCM - Parel van de Veluwe

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
2 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
3 Marien Bogerd WV De IJsselstreek KOOTWIJK
4 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
5 Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
6 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
7 Ramon van Bokhoven WV de Jonge Renner TILBURG
8 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
9 Jos Koop EINDHOVEN
10 Eloy Raas MIDDELBURG
11 Arjan Arentsen WV De IJsselstreek HARDERWIJK
12 Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
13 Ronald Kruijer DONKERBROEK
14 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
15 Teun Teulings WV Schijndel BREUGEL
16 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
17 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
18 Daan Hoeks WTC de Amstel AMSTELVEEN
19 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
20 Jesse Raas TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
21 Arjan Hofman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NUNSPEET
22 Mitchell Huenders VEENENDAAL
23 Lennart van Houwelingen HARDINXVELD GIESSENDAM
24 Olav Wallinga AR en TV de Adelaar ZUTPHEN
25 Paul Gruithuijzen WV Schijndel BREUGEL
26 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
27 Mark Prinsen HEERENVEEN
28 Tom Terpstra GSWV Tandje Hoger GRONINGEN
29 Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
30 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
31 Jochem Kerckhaert KSV Deerlijk VZW SCHOONDIJKE
32 Daniel Luke RENKUM
33 Jasper Ockeloen DE ZWARTE KAT
34 Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
35 Daan Besteman Stormvogels Veendam GRONINGEN
36 Lars Akkermans WV de Jonge Renner OSSENDRECHT
37 Jasper Bugter ARNHEM
38 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
39 Cyrus Pearo GRAND JUNCTION
40 Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
41 Alejandro Gonzalez Lugo HOMOET
42 Joeri van der Tuin West Frisia WESTERLAND
43 Bram Nelck Westland Wil Vooruit PIJNACKER
44 Frank Stijger Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
45 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
46 Maarten de Nijs RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
47 Bram van der Zwet West Frisia ROELOFARENDSVEEN
48 Kevin Minten TWC Het Snelle Wiel MILL
49 Bram Dissel ARNHEM
50 Benjamin Sydlik WASSENBERG
51 Jimmy de Bruyn Arrow Cyclingteam SINT JANSTEEN
52 Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
53 Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
54 Martijn Knol WV de Kannibaal ZWOLLE
55 Lars van Uum MBC Bar End HARDERWIJK
56 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel OEFFELT
57 Marco Geleijnse RWC Ahoy HELLEVOETSLUIS
58 Dennis van der Zaal LISSE
59 Aden Paterson ASSEN
60 Bradley Soden AMERONGEN
61 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
62 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
63 Robbin van de Geer msmwv Dutch Mountains MAASTRICHT
64 Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
65 Giel Meesen W.C.L. Bergklimmers SUSTEREN
66 Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
67 Patrick Bos DEVENTER
68 Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
69 Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
70 Martin van de Pol BARNEVELD
71 Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
72 Willem Hoolwerf EEMDIJK
73 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
74 Niels Overvoorde Restore Cycling DELFGAUW
75 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
76 Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
77 Luuk van der Wal ROTTERDAM
78 Aron de Jong LEEUWARDEN
79 Bas Sitters Willebrord Wil Vooruit ZEGGE
80 Tom van den Berg RTC Buitenlust HELMOND
81 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
82 Jasper Hamelink DRONTEN
83 Sverre Senders TWC de Kempen LUYKSGESTEL
84 Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
85 Robbert-Jan Mol NIBBIXWOUD
86 Max Venderbosch DIDAM
87 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
88 Daan Steffens OLDENZAAL
89 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
90 Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
91 Erik Verstegen ZUTPHEN
92 Sven Kramer HEERENVEEN
93 Ethan Batt NIEUW ZEELAND
94 Jorrit Nijland SAASVELD
95 Maikel Stam TWC Pijnenburg SPRANG-CAPELLE
96 Luuk Loohuis GRONINGEN
97 Roderik Egberink BUSSUM
98 Tijmen Snel LRTV Swift LEIDEN
99 Adrie Lindeman NWV Groningen ASSEN
100 Mark Schreurs Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam AALTEN
101 Wietse Kamp Twente-Salland Cycling Team HENGELO
102 Nathan Rijsdijk Westland Wil Vooruit VLAARDINGEN
103 Maikel Willemsen AR en TV de Adelaar BRUMMEN
104 Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
105 Germon Peeters TWC Pijnenburg TILBURG
106 Sipke Zijlstra BURGUM
107 Frank Visser UWTC de Volharding UTRECHT
108 Luc Grefte AR en TV de Adelaar APELDOORN
109 Bryan Burger WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
110 Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
111 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
112 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
113 Tim Putman R en TV de Zwaluwen ZELHEM
114 Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
115 Alexander Konijn SPANBROEK
116 Robin Wennekes ARNHEM
117 Remco Esselaar TWC Het Snelle Wiel STEIN LB
118 Rutger van der Meer Stormvogels Veendam STIENS
119 Rico van Damme YERSEKE
120 Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
121 Harm Celi TWC Pijnenburg OOSTERHOUT
122 Reinier Honig WORMERVEER
123 Rick de Vries WRV de Peddelaars NIJEHOLTPADE
124 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
125 Raül Rademakers JABEEK
126 Mart Bruggink TUBBERGEN
127 Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN
128 Guillaume Visser HEERENVEEN
129 Jelle Groot Hoornse Ren en Toerclub BOVENKARSPEL
130 Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
131 Sam Errens W.C.L. Bergklimmers BORN
132 Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
133 Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
134 Stefan Hubers WV Schijndel VINKEL
135 Floran Bathoorn GRONINGEN
136 Martin Mijnten W.V. Eemland HOEVELAKEN
137 Bob Wubben Westland Wil Vooruit DE LIER
138 Luuk van Helden W.C.L. Bergklimmers VLODROP
DNF Tim Arts ZEVENAAR
DNF Rob van Broekhoven Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
DNF Sam Looman 'S HEERENBERG
DNF Bart Dielissen WV Breda BREDA
DNF Martijn Dijkstra WV de Jonge Renner DE KNIPE
DNF Hidde Kamp RTV Oldenzaalse WCL HENGELO
DNF Martijn de Jonge BARGER-COMPASCUUM
DNF Martijn Bakker W.V. Meteoor Assen-Roden NORG
DNF Wilbert van het Loo OOSTERHUIZEN
DNF Iwan Schut W.V. Omega STADSKANAAL
DNF Robert de Vries WV de Kannibaal ZWOLLE
DNF Arian Stolwijk ROTTERDAM
DNF Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Tristan Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Justin Boone 'S HEER-HENDRIKSKINDEREN
DNF Tim Wetzels LANDGRAAF