Uitslag TCV - 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta 2019

Elite Women

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ZWOLLE

Alle uitslagen van TCV - 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Marta Tagliaferro ITALIË
2 Pernille Mathiesen DENEMARKEN
3 Loes Adegeest ENSCHEDE
5 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
6 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
7 Evy Kuijpers GRC Jan van Arckel LIEROP
8 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
9 Annet Pit ZWOLLE
10 Minke Slingerland OOSTERHOUT
11 Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
12 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
13 Amy Cure AUSTRALIE
14 Kirstie van Haaften Restore Cycling DE MEERN
15 Lucy Garner LONDON
16 Nancy van der Burg GOUDA
17 Mylene de Zoete WV Beet-It Volendam NAALDWIJK
18 Eva Buurman West Frisia WERVERSHOOF
19 Macey STEWART DEVONPORT TASMANIA
20 Quinty Ton WV Het Stadion GELDERMALSEN
21 Tanja Erath
22 Rotem Gafinovitz ISRAEL
23 Fleur Nagengast Young Telenet Fidea BEILEN
24 Marieke van Witzenburg BRIELLE
25 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
26 Hannah Ludwig DUITSLAND
27 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
28 Maaike Coljé SNELREWAARD
DNF Oliwia Majewska
DNF Alicia Evans
DNF Connie O'BRIEN NZ
DNF Libby ARBUCKLE NZ
DNF Amelia Matthews NZ
DNF Danique Braam GRC Jan van Arckel VEENWOUDEN
DNF Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
DNF Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
DNF Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
DNF Paulien Koster MEPPEL
DNF Niamh Fisher-Black NIEUW-ZEELAND
DNF Jenna MERRICK SITTARD
DNF Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
DNF Desiree Ehrler STEINHAUSEN
DNF Femke Geeris SOMEREN
DNF Sarah Inghelbrecht GENTBRUGGE
DNF Kate Smith CHRISTCHURCH
DNF Arianna Pruisscher SITTARD
DNF Judith Bloem VAASSEN
DNF Winanda Spoor GRC Jan van Arckel APELDOORN
DNF Cornelie Smorenburg AR en TV de Adelaar NUNSPEET
DNF Willemiek Meinders MEPPEL
DNF Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
DNF Floor Besteman Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
DNF Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK
DNF Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
DNF Marise Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNF Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
DNF Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
DNF Myrthe Willemsen WV Het Stadion ELST
DNF Tessa Dijksman WV Avanti VELSERBROEK
DNF Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
DNF Verena Batenburg RWC Ahoy PIERSHIL
DNF Lieselotte Overdevest KATTENDIJKE
DNF Melissa van Neck Team Dukla Praha AMSTELVEEN
DNF Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
DNF Marieke de Graaf DE LIER
DNF Tessa Sandberg AMSTERDAM
DNF Nikky Alberts DINXPERLO
DNF Marianne van Leeuwen ARC Ulysses AMSTERDAM
DNF Vera Adrian
DNF Fabienne Buri ZWITSERLAND
DNF Selina Burch
DNF Martina Andrea Marchetto
DNF Martina WEISS SWITZERLAND
DNF Gaby Gieskens Restore Cycling 'S-GRAVENHAGE
DNF Jennifer Bax Westland Wil Vooruit S-GRAVENZANDE
DNF Wiktoria Kierat
DNF Christina Schweinberger OOSTENRIJK
DNF Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
DNF Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
DNF Mathea Neijmeijer DRACHTEN
DNF Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
DNF Rozemarijn Ammerlaan Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Shari Bossuyt BELGIË
DNF Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
DNF Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
DNF Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
DNF Mareille Meijering DE MEERN
DNF Floor Weerink GRONINGEN
DNF Christa Riffel
DNF Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
DNF Meike Uiterwijk Winkel WRV de Peddelaars ECHTEN DR
DNF Ashlee Ankudinoff AUSTRALIE
DNF Annette Edmondson AUSTRALIE
DNF Georgia Baker AUSTRALIË
DNF Kristina Clonan MELBOURNE
DNF Marissa Baks WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Henrietta Colborne PENRITH CUMBRIA
DNF Roos Hoogeboom ZEIST
DNF Fien Delbaere DE PINTE (B)
DNF Margarita Lopez Llull
DNF Ingvild Gåskjenn NOORWEGEN
DNF Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
DNF Hetty Hofstede UTRECHT
DNF Jennifer van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
DNF Jet Wildeman NIJMEGEN
DNF Renee van Deursen NIJMEGEN
DNF Monique van de Ree ETTEN-LEUR
DNF Monika Brzezna
DNF Katarzyna Wilkos POLEN
DNF Lucja PIETRZAK POLAND
DNF Justyna Kaczkowska POLEN
DNF Elizabeth STANNARD AUSTRALIË
DNF Sharon Dommanschet WV Breda ROOSENDAAL
DNF Pernille Feldmann NOORWEGEN
DNF Thale Kielland Bjerk NOORWEGEN
DNF Lily Schuitemaker WV Beet-It Volendam VOLENDAM
DNF Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
DNF Charlotte Kool WV Het Stadion KORTENHOEF
DNF Céline van Houtum WV Zeeuws-Vlaanderen DEN DUNGEN
DNF Hannah Gruber-Stadler OOSTENRIJK
DNF Caroline Olsen NOORWEGEN
DNF Britt Teunissen TWC de Kempen YSSELSTEYN LB
DNF Gemma Esselaar TWC de Kempen STEIN LB
DNS Puck Moonen TWC Het Snelle Wiel LIEMPDE