Uitslag HAMMER-YOUTH 2019

Jeugd Cat. 6

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
SITTARD TOM DUMOULIN BIKE PARK

Alle uitslagen van HAMMER-YOUTH

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Finlay Tarling ABERAERON
2 Keije Solen ZWOLLE
3 Martijn Azantinlow TWC Pijnenburg TILBURG
4 Joeri Schaper BERGEN
5 Senna Remijn WOLPHAARTSDIJK
6 Renzo Moretti KAPELLE
7 Sem Vrancken MEERSSEN
8 Vic Esselink TWC Pijnenburg TILBURG
9 Mark Mandemaker PRC Delta HOOGVLIET
10 Jette de Groot WV de Driehoek ZWOLLE
11 Tijn van den Berg DE LIER
12 Collin Westbroek SINT PANCRAS
13 Cedric de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
14 Luca van der Veken sportcomité Het vliegend wiel Klein-Sinaai vzw ST JAN STEEN
15 Liam van Os RRC de Pedaalridders BERKEL EN RODENRIJS
16 Xaydee van Sinaey SCHENDELBEKE
17 Victor Hugo Brenders WV de Jonge Renner DONGEN
18 Rocco Meenhuis NIJVERDAL
19 Job Nievelstein RIJSWIJK
20 Zoë van Velzen Westland Wil Vooruit WADDINXVEEN
21 Danny Turkstra BEILEN
22 Liam Witte TEXEL
23 Mads de Roos APPELSCHA
24 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
25 Floris Demuyt WV Schijndel BOEKEL
26 Jelle de Vlaam GRAVENDEEL
27 Nele van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
28 Danijel Agricola TERWISPEL
29 Marit Koene Westland Wil Vooruit POELDIJK
30 Ties Beckers MELICK
31 llija Bosschieter WESTZAAN
32 Stijn Heering AWV de Zwaluwen RIJSSEN
33 Ruud Junior Nagengast BEILEN
34 Mika van Os RRC de Pedaalridders BERKEL EN RODENRIJS
35 Loes Nomden Hanzerenners Zwolle HATTEM
36 Nina Oolders Stormvogels Veendam SCHEEMDA
37 Sem Horsten WC Midden Limburg GRASHOEK
38 Cas Briggeman PRC Delta ROCKANJE
39 Steijn Fles MONTFOORT
40 Jorn van Beers TWC Pijnenburg MOERGESTEL
41 Martijn Braspenning PRINSENBEEK
42 Sven Joosten W.C.L. Bergklimmers BAKEL
43 Thijs Bosch HATTEM
44 Merel Hartog GRC Jan van Arckel GIESSENBURG
45 Thomas Jonker WV Alcmaria Victrix HEEMSKERK
46 Lars Prins HANK
47 Nikki Souren W.C.L. Bergklimmers MEERSSEN
48 Niek Suijker SCHIPLUIDEN
49 Teun Honderdors WC Midden Limburg HORN
50 Joris van Poppel TWC Pijnenburg TILBURG
51 Sam Pladet TILBURG
52 Rosalie de Haas RWV de Spartaan PIJNACKER
53 Bibi van den Bogaard TWC Pijnenburg GOIRLE
54 Lukas Mouthaan DRC de Mol DORDRECHT
55 Sem van Wijngaarden GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
56 Joer Post RWV de Spartaan DELFGAUW
57 Senna Vis NUNSPEET
58 Nanna van den Bogaard TWC Pijnenburg GOIRLE
59 Loïs Kuiper WV De IJsselstreek ERMELO
60 Jitse Wildermans VALKENSWAARD
61 Jorne Broekroelofs Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
62 Roos Huijbers TWC Pijnenburg TILBURG
63 Jip Franken KERKRADE
64 Finn Hoefmans WV Breda ALPHEN NB
65 Tyler Geerlings TWC Pijnenburg TILBURG
66 Senna Wuisman PRC Delta SPIJKENISSE
68 Sven Van Merriënboer WV Breda WERNHOUT
69 Brent Knoben WC Midden Limburg MAASBRACHT
70 Dennis van Maurik WATERINGEN
71 Moritz Bell AACHEN (D)
DNS Denley van Wijnbergen WV de Jonge Renner WERKENDAM