Uitslag TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
NOORD-HOLLAND

Alle uitslagen van TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
2 Jesper Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
3 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
4 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
5 Dylan Bouwmans Willebrord Wil Vooruit GEMERT
6 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
7 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
8 Roy Eefting VAASSEN
9 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
10 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
11 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
12 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
13 Carlo van den Berg MAASLAND
14 Michael Freiberg AUSTRALIË
15 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
16 Sjors Dekker GRONINGEN
17 René Hooghiemster SNEEK
18 Arno Claeys BELGIË
19 Sybren Welling HEILOO
20 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
21 Stijn Daemen DAVO Cycling Team - Tongeren LANDGRAAF
22 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
23 Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
24 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
25 Stijn Appel SPANBROEK
25 Jens van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
27 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
28 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
29 Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
30 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
31 Harry Sweering West Frisia SNEEK
32 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
33 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
34 Kelland O'BRIEN ONBEKEND
34 Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
36 Leigh HOWARD ONBEKEND
37 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
38 Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
39 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
40 Jasper Bovenhuis HENGELO
40 Bas Ottevanger Willebrord Wil Vooruit GROOT AMMERS
42 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
43 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
44 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
45 Wiebe Scholten DIEREN
46 Dennis Bakker AMSTERDAM
47 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
48 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
49 Joren Segers LOMMEL
50 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
51 Cameron SCOTT AUSTRALIE
52 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
53 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
54 Mitch Groot belgian cycling talents BRUNSSUM
55 Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
56 Levi Jacobs BELGIË
57 Melle Meeuwisse GRC Jan van Arckel BOSKOOP
58 Senne Gabriels BRECHT
59 Thibeau Verhofstadt BELGIË
59 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
61 Brecht Stas BELGI
62 Bo Godart BELGIË
63 Yanne Dorenbos UWTC de Volharding CASTRICUM
64 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
65 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
66 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
67 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
68 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
69 Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
70 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
71 Chiel Breukelman NWV Groningen GRAMSBERGEN
72 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
73 Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
74 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
75 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
76 Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
77 Ayco Bastiaens BELGIË
78 Dries de Schrijver BELGIË
79 Jan Reynaerts BELGIË
80 Pascal Aandewiel WV de Kannibaal AMSTERDAM
81 Davide Bomboi BALEN
82 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
83 Bram Wauters BELGIË
84 Jasper Hamelink DRONTEN
85 Chiel Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
86 David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
87 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
88 Mattias Raeymaekers BELGIE
89 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
90 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
91 Jeff Peelaers BELGIË
92 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
93 Joshua Teasdale ENGELAND
94 Rick Burgmans TWC de Kempen WESTERHOVEN
95 Robin Mertens BELGIË
96 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
97 Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN
98 Bram Rombouts BELGIË
99 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
100 Martijn de Jonge BARGER-COMPASCUUM
101 Ruben van der Haeghen BELGIE
102 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
103 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
104 Gordon de Winter BELGIË
105 Aden Paterson ASSEN
106 Maarten Lubbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam WINTERSWIJK
107 Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
108 Niels Immerzeel HSK Trias WILNIS
109 Michiel Hillen BELGIË
110 Alex Porter ADELAIDE (SOUTH AUSTRALIA)
111 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
112 Arthur Pagnaer SCHOONBEEK/BILZEN (B)
113 Wim de Bruin GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
114 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
115 Samuel WELSFORD SUBIACO
116 Frenky van der Vorst HALSTEREN
117 Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
118 Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
118 Douwe Doorduin GRONINGEN
120 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
120 Robert de Vries WV de Kannibaal ZWOLLE
120 Jelle Nieuwpoort Ver. Cycling Club Monkey Town WARMENHUIZEN
123 Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
124 Niels Bijkerk AMSTELVEEN
125 Bastiaan de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
126 Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
127 Brent van der Eycken VOSSELAAR
128 Raoul Decraene BELGIË
129 Pauwel Verhulst BELGIË
130 Pieter Verhoeven ZWOLLE
131 Jense Brosens BELGIË
132 Ward Timmermans BELGIË
133 Yarno Vandenbroeck BELGIË
134 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
135 Binne-Pier de Haan LEEUWARDEN
136 Aron Heremans BELGIË
137 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
138 Lander Scheers BELGIË
139 Bradley Soden AMERONGEN
140 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
141 Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
142 Jaron Wydooghe BELGIË
143 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
144 Sven Tellegen WV De IJsselstreek HATTEM
145 Alexander Konijn SPANBROEK
146 Stijn Goolaerts BOOM
147 Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
148 Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
149 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
150 Tristan Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
151 Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
152 Ronald Kruijer DONKERBROEK
153 Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
154 Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
155 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
156 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
157 Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
158 Kamiel Bonneu ACHEL
159 Kay Pronk WARMENHUIZEN
160 Mhretab Tekle Gerekidan HEERHUGOWAARD
161 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
162 Joost van der Burg ROTTERDAM
163 Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
164 Michal Pustula POLEN
165 Jason van Dalen Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE