Uitslag TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
NOORD-HOLLAND

Alle uitslagen van TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
2 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
3 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
4 Michael Freiberg AUSTRALIË
5 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
6 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
7 René Hooghiemster SNEEK
8 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
9 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
10 Dennis Bakker AMSTERDAM
11 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
12 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
13 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
14 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
15 Chiel Breukelman NWV Groningen GRAMSBERGEN
16 Stijn Appel SPANBROEK
17 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
18 Joren Segers LOMMEL
19 Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
20 Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
21 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
22 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
23 Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN
24 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
25 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
26 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
27 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
28 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
29 Stijn Daemen DAVO Cycling Team - Tongeren LANDGRAAF
30 Sybren Welling HEILOO
31 Joost van der Burg ROTTERDAM
32 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
33 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
34 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
35 Jesper Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
36 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
37 Samuel WELSFORD SUBIACO
38 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
39 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
40 Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
41 Carlo van den Berg MAASLAND
42 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
43 Aden Paterson ASSEN
44 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
45 Jason van Dalen Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE
46 Sjors Dekker GRONINGEN
47 Ronald Kruijer DONKERBROEK
48 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
49 Davide Bomboi BALEN
50 Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
51 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
52 Thibeau Verhofstadt BELGIË
53 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
54 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
55 Wiebe Scholten DIEREN
56 Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
57 Chiel Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
58 Brent van der Eycken VOSSELAAR
59 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
60 Alexander Konijn SPANBROEK
61 Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
62 Raoul Decraene BELGIË
63 Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
64 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
65 Brecht Stas BELGI
66 Mitch Groot belgian cycling talents BRUNSSUM
67 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
68 Pieter Verhoeven ZWOLLE
69 Arno Claeys BELGIË
70 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
71 Bradley Soden AMERONGEN
72 Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
73 Lander Scheers BELGIË
74 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
75 Kelland O'BRIEN ONBEKEND
76 Jelle Nieuwpoort Ver. Cycling Club Monkey Town WARMENHUIZEN
77 Bram Wauters BELGIË
78 Dries de Schrijver BELGIË
79 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
80 Jens van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
81 Ward Timmermans BELGIË
82 Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
83 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
84 Sven Tellegen WV De IJsselstreek HATTEM
85 Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
86 Cameron SCOTT AUSTRALIE
87 Dylan Bouwmans Willebrord Wil Vooruit GEMERT
88 Ruben van der Haeghen BELGIE
89 Leigh HOWARD ONBEKEND
90 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
91 Stijn Goolaerts BOOM
92 Jeff Peelaers BELGIË
93 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
94 Levi Jacobs BELGIË
95 Jense Brosens BELGIË
96 Bastiaan de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
97 Jasper Hamelink DRONTEN
98 Jaron Wydooghe BELGIË
99 Niels Immerzeel HSK Trias WILNIS
100 Martijn de Jonge BARGER-COMPASCUUM
101 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
102 Douwe Doorduin GRONINGEN
103 Alex Porter ADELAIDE (SOUTH AUSTRALIA)
104 Harry Sweering West Frisia SNEEK
105 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
106 Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
107 Aron Heremans BELGIË
108 Bas Ottevanger Willebrord Wil Vooruit GROOT AMMERS
109 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
110 Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
111 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
112 Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
113 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
114 Frenky van der Vorst HALSTEREN
115 Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
116 Robert de Vries WV de Kannibaal ZWOLLE
117 Niels Bijkerk AMSTELVEEN
118 Bram Rombouts BELGIË
119 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
120 Pascal Aandewiel WV de Kannibaal AMSTERDAM
121 Yarno Vandenbroeck BELGIË
122 Michal Pustula LEWIN KLODZKI
123 Jasper Bovenhuis HENGELO
124 Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
125 Rick Burgmans TWC de Kempen WESTERHOVEN
126 Yanne Dorenbos UWTC de Volharding CASTRICUM
127 Maarten Lubbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam WINTERSWIJK
128 Joshua Teasdale ENGELAND
129 Binne-Pier de Haan LEEUWARDEN
130 Gordon de Winter BELGIË
131 Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
132 Jan Reynaerts BELGIË
133 Wim de Bruin GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
134 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
135 Melle Meeuwisse GRC Jan van Arckel BOSKOOP
136 Mhretab Tekle Gerekidan HEERHUGOWAARD
137 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
138 Kay Pronk WARMENHUIZEN
139 Tristan Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
140 Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
141 Roy Eefting VAASSEN
142 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
143 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
144 Michiel Hillen BELGIË
145 Mattias Raeymaekers BELGIE
146 Senne Gabriels BRECHT
147 Pauwel Verhulst BELGIË
148 Robin Mertens BELGIË
149 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
150 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
151 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
152 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
153 Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
154 Kamiel Bonneu ACHEL
155 Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
156 Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
157 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
158 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
159 Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
160 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
161 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA