Uitslag TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
NOORD-HOLLAND

Alle uitslagen van TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
3 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
4 Davide Bomboi BALEN
5 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
6 Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
7 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
8 Jason van Dalen Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE
9 Robin Mertens BELGIË
10 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
11 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
12 René Hooghiemster SNEEK
13 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
14 Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
15 Sjors Dekker GRONINGEN
16 Senne Gabriels BRECHT
17 Dylan Bouwmans Willebrord Wil Vooruit GEMERT
18 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
19 Alexander Konijn SPANBROEK
20 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
21 Cameron SCOTT AUSTRALIE
22 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
23 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
24 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
25 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
26 Jasper Hamelink DRONTEN
27 Dennis Bakker AMSTERDAM
28 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
29 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
30 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
31 Stijn Appel SPANBROEK
32 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
33 Wiebe Scholten DIEREN
34 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
35 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
36 Joshua Teasdale ENGELAND
37 Thibeau Verhofstadt BELGIË
38 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
39 Pieter Verhoeven ZWOLLE
40 Jelle Nieuwpoort Ver. Cycling Club Monkey Town WARMENHUIZEN
41 Mitch Groot belgian cycling talents BRUNSSUM
42 Sybren Welling HEILOO
43 Brecht Stas BELGI
44 Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
45 Binne-Pier de Haan LEEUWARDEN
46 Stijn Daemen DAVO Cycling Team - Tongeren LANDGRAAF
47 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
48 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
49 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
50 Harry Sweering West Frisia SNEEK
51 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
52 Bradley Soden AMERONGEN
53 Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
54 Levi Jacobs BELGIË
55 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
56 Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
57 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
58 Niels Bijkerk AMSTELVEEN
59 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
60 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
61 Jense Brosens BELGIË
62 Jaron Wydooghe BELGIË
63 Carlo van den Berg MAASLAND
64 Jasper Bovenhuis HENGELO
65 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
66 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
67 Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
68 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
69 Joren Segers LOMMEL
70 Chiel Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
71 Jeff Peelaers BELGIË
72 Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
73 Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
74 Michiel Hillen BELGIË
75 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
76 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
77 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
78 Rick Burgmans TWC de Kempen WESTERHOVEN
79 Michal Pustula LEWIN KLODZKI
80 Aden Paterson ASSEN
81 Wim de Bruin GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
82 Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
83 Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN
84 Jens van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
85 Maarten Lubbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam WINTERSWIJK
86 Niels Immerzeel HSK Trias WILNIS
87 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
88 Dries de Schrijver BELGIË
89 Bram Wauters BELGIË
90 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
91 Ruben van der Haeghen BELGIE
92 Mattias Raeymaekers BELGIE
93 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
94 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
95 Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
96 Bas Ottevanger Willebrord Wil Vooruit GROOT AMMERS
97 Bram Rombouts BELGIË
98 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
99 Kelland O'BRIEN ONBEKEND
100 Samuel WELSFORD SUBIACO
101 Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
102 Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
103 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
104 Yarno Vandenbroeck BELGIË
105 Yanne Dorenbos UWTC de Volharding CASTRICUM
106 Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
107 Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
108 Joost van der Burg ROTTERDAM
109 Brent van der Eycken VOSSELAAR
110 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
111 Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
112 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
113 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
114 Michael Freiberg AUSTRALIË
115 Arno Claeys BELGIË
116 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
117 Douwe Doorduin GRONINGEN
118 Aron Heremans BELGIË
119 Ward Timmermans BELGIË
120 Stijn Goolaerts BOOM
121 Roy Eefting VAASSEN
122 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
123 Melle Meeuwisse GRC Jan van Arckel BOSKOOP
124 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
125 David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
126 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
127 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
128 Bastiaan de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
129 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
130 Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
131 Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
132 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
133 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
134 Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
135 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
136 Chiel Breukelman NWV Groningen GRAMSBERGEN
137 Mhretab Tekle Gerekidan HEERHUGOWAARD
138 Raoul Decraene BELGIË
139 Kamiel Bonneu ACHEL
140 Pauwel Verhulst BELGIË
141 Leigh HOWARD ONBEKEND
142 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
143 Jan Reynaerts BELGIË
144 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
145 Ronald Kruijer DONKERBROEK
146 Pascal Aandewiel WV de Kannibaal AMSTERDAM
147 Jesper Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
148 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
149 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL