Uitslag TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland 2019

Elite-Mannen/Beloften Eindklassement

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
NOORD-HOLLAND

Alle uitslagen van TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
2 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
3 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
4 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
5 Michael Freiberg AUSTRALIË
6 René Hooghiemster SNEEK
7 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
8 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
9 Dennis Bakker AMSTERDAM
10 David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
11 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
12 Beau Duvigneau WV de Jonge Renner ZUTPHEN
13 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
14 Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
15 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
16 Stijn Appel SPANBROEK
17 Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
18 Nils Wolffenbuttel WTC de Amstel NIGTEVECHT
19 Joren Segers LOMMEL
20 Oscar van Wijk ZWC D.T.S. WORMER
21 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
22 Chiel Breukelman NWV Groningen GRAMSBERGEN
23 Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN
24 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
25 Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
26 Dion Beukeboom WV Noord-Holland AMSTERDAM
27 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
28 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
29 Jesper Rasch Ver. Cycling Club Monkey Town ZANDVOORT
30 Sybren Welling HEILOO
31 Stijn Daemen DAVO Cycling Team - Tongeren LANDGRAAF
32 Carlo van den Berg MAASLAND
33 Sjors Dekker GRONINGEN
34 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
35 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
36 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
37 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
38 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
39 Jasper Plender Twente-Salland Cycling Team ALMELO
40 Melvin van Zijl WV Noord-Holland HARDERWIJK
41 Aden Paterson ASSEN
42 Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
43 Samuel WELSFORD SUBIACO
44 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
45 Ronald Kruijer DONKERBROEK
46 Joost van der Burg ROTTERDAM
47 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
48 Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
49 Wiebe Scholten DIEREN
50 Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
51 Thibeau Verhofstadt BELGIË
52 Davide Bomboi BALEN
53 Chiel Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
54 Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
55 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
56 Brent van der Eycken VOSSELAAR
57 Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
58 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
59 Alexander Konijn SPANBROEK
60 Jason van Dalen Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE
61 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
62 Kelland O'BRIEN ONBEKEND
63 Niels Boele LRTV Swift LEIDEN
64 Arno Claeys BELGIË
65 Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
66 Sven Broekaart West Frisia JULIANADORP
67 Jens van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
68 Mitch Groot belgian cycling talents BRUNSSUM
69 Brecht Stas BELGI
70 Dries de Schrijver BELGIË
71 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
72 Bram Wauters BELGIË
73 Jelle Nieuwpoort Ver. Cycling Club Monkey Town WARMENHUIZEN
74 Raoul Decraene BELGIË
75 Pieter Verhoeven ZWOLLE
76 Ward Timmermans BELGIË
77 Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
78 Bradley Soden AMERONGEN
79 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
80 Thomas Ruijgrok UWTC de Volharding DEN HOORN
81 Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
82 Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
83 Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
84 Dylan Bouwmans Willebrord Wil Vooruit GEMERT
85 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
86 Harry Sweering West Frisia SNEEK
87 Leigh HOWARD ONBEKEND
88 Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
89 Bas Ottevanger Willebrord Wil Vooruit GROOT AMMERS
90 Gerben Oldenkamp WV de Driehoek ZANDHUIZEN
91 Cameron SCOTT AUSTRALIE
92 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
93 Levi Jacobs BELGIË
94 Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
95 Jasper Hamelink DRONTEN
96 Jeff Peelaers BELGIË
97 Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
98 Bram Rombouts BELGIË
99 Ruben van der Haeghen BELGIE
100 Niels Immerzeel HSK Trias WILNIS
101 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
102 Douwe Doorduin GRONINGEN
103 Niels Bijkerk AMSTELVEEN
104 Bastiaan de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
105 Jense Brosens BELGIË
106 Aron Heremans BELGIË
107 Jaron Wydooghe BELGIË
108 Stijn Goolaerts BOOM
109 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
110 Thimo Kroeze ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
111 Roy Eefting VAASSEN
112 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
113 Jasper Bovenhuis HENGELO
114 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
115 Jasper Haest Willebrord Wil Vooruit ROOSENDAAL
116 Melle Meeuwisse GRC Jan van Arckel BOSKOOP
117 Senne Gabriels BRECHT
118 Yanne Dorenbos UWTC de Volharding CASTRICUM
119 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
120 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
121 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
122 Bas Tietema Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
123 Coen Rijpma NWV Groningen WOLVEGA
124 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
125 Jan Reynaerts BELGIË
126 Pascal Aandewiel WV de Kannibaal AMSTERDAM
127 Mattias Raeymaekers BELGIE
128 Joshua Teasdale ENGELAND
129 Rick Burgmans TWC de Kempen WESTERHOVEN
130 Robin Mertens BELGIË
131 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
132 Maarten Lubbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam WINTERSWIJK
133 Michiel Hillen BELGIË
134 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
135 Wim de Bruin GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
136 Mike Appelman ZWC D.T.S. BEVERWIJK
137 Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
138 Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
139 Pauwel Verhulst BELGIË
140 Yarno Vandenbroeck BELGIË
141 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
142 Binne-Pier de Haan LEEUWARDEN
143 Matthew Overste UWTC de Volharding AMSTERDAM
144 Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
145 Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
146 Jeroen van Krimpen UWTC de Volharding UTRECHT
147 Kamiel Bonneu ACHEL
148 Mhretab Tekle Gerekidan HEERHUGOWAARD
149 Michal Pustula LEWIN KLODZKI
DNF Arthur Pagnaer SCHOONBEEK/BILZEN (B)
DNF Lander Scheers BELGIË
DNF Tristan Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Kay Pronk WARMENHUIZEN
DNF Mike Schoonderwoerd WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
DNF Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
DNF Frenky van der Vorst HALSTEREN
DNF Bo Godart BELGIË
DNF Ayco Bastiaens BELGIË
DNF Gordon de Winter BELGIË
DNF Robert de Vries WV de Kannibaal ZWOLLE
DNF Martijn de Jonge BARGER-COMPASCUUM
DNF Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
DNF Sven Tellegen WV De IJsselstreek HATTEM
DNF Gijs Meijer Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTWOUD
DNF Alex Porter ADELAIDE (SOUTH AUSTRALIA)
DNS Tibo Nevens AFFLIGEM (B)