Uitslag Pinkster Wielerronde van Krommenie 2019

Sportklasse

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
KROMMENIE

Alle uitslagen van Pinkster Wielerronde van Krommenie

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Guido de Koning ZWC D.T.S. OOSTZAAN
2 André van Reek GOUDA
3 Kevin Wilmsen Cycloteam.nl HAARLEM
4 Frank Röling BEVERWIJK
5 Sven Asjes ALKMAAR
6 Jaap Dudink West Frisia ANDIJK
7 Auke Broex WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
8 Rene Melk BRC Kennemerland ASSENDELFT
9 Onno Timmermans BRC Kennemerland BEVERWIJK
10 Eddy Hermsen Special Cycling Team OCHTEN
11 Antonio Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
12 Arjan Rebel WORMER
13 Bastian de Jong UTRECHT
14 Sven Roggeveen UWTC de Volharding UTRECHT
15 Luca Schrijen ASSENDELFT
16 Erwin Beckers JULIANADORP
17 Dieuwe van Bergen en Henegouwen AMSTERDAM
18 Bas de Lange ASSENDELFT
19 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
20 Mark Rijntjes ZANDVOORT
21 Geeralt van den Ham WTC de Amstel AMSTERDAM
22 Patrick de Smit HSC de Bataaf NIEUW-VENNEP
23 Mike Tesselaar WV Noord-Holland HEERHUGOWAARD
24 John Koot BRC Kennemerland HEILOO
25 Jorn Teer WV Noord-Holland ASSENDELFT
26 Marc Borst UTRECHT
27 Barry Bel HEERHUGOWAARD
28 Kevin Molenaar ASC Olympia AMSTERDAM
29 Arnout Hurenkamp HENGELO
30 Menno Koens HSC de Bataaf HOOFDDORP
31 Jim Schipper vereniging MTB Noordwest OBDAM
32 Danny Kors BRC Kennemerland BEVERWIJK
33 Rob de Lange BRC Kennemerland ASSENDELFT
34 Daan Boekel WORMERVEER
35 Rene Smits ARC Ulysses PURMEREND
36 Yannic Audenaerde AMSTERDAM
37 Ferdy Kroon ZWC D.T.S. ASSENDELFT
38 Wouter Spit AMSTERDAM
39 Johan van den Braber WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Jelmer Draaisma UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Coen Emmer WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Simon Polstra WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Ronald de Waal PRC Delta AMSTELVEEN
DNS Christiaan van Dokkum AMSTERDAM
DNS Roel Gerritsen WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Jorge van Vliet HEEMSKERK
DNS Michel van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
DNS Fedde Jager CS030 UTRECHT
DNS Erwin Nieuwenhuizen VOORHOUT
DNF James Maitland AMSTERDAM
DNF Mark Hermsen Special Cycling Team OCHTEN
DNF Paul Schoone ZWC D.T.S. ASSENDELFT
DNF Tijs van Beek HEILOO
DNF Jorg Veldhuis HEEMSKERK
DNF Volkert Meinsma OUDKARSPEL
DNF Daniel Kleijn Hoornse Ren en Toerclub WOGNUM
DNF Edwin Sierkstra Hoornse Ren en Toerclub HOOGKARSPEL
DNF Jeffrey van der Park PURMEREND