Uitslag RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
MAREN-KESSEL

Alle uitslagen van RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
2 Kevin Arrammach W.C.L. Bergklimmers MAASTRICHT
3 Mathijs de Kok WV de Jonge Renner STEENBERGEN
4 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
5 Dennis Willems AR en TV de Adelaar BOXMEER
6 Sven Pijnenburg WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
7 Jordan Habets TWC. Maaslandster-Zuid Limburg SINT-GEERTRUID
8 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
9 Remon Delnoije TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MECHELEN
10 Wouter Hopmans Rudyco Cycling Team HOOGERHEIDE
11 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
12 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
13 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
14 Arjan Poleij Rudyco Cycling Team KRUININGEN
15 Stijn Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
16 Pete Uptegrove WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
17 Rick Wouters TWC Het Snelle Wiel BERGEIJK
18 Dylan Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
19 Mark de Groot WV Breda HOEVEN
20 Daan Adams TWC de Kempen BUDEL
21 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
22 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
23 Xander van Dijk WV Breda ROOSENDAAL
24 Ward de Schepper WV Breda MADE
25 Thijs van Beek TML Dommelstreek GELDROP
26 Tristan Timmermans YERSEKE
27 Robin van Oorschot WV de Jonge Renner KLEIN-ZUNDERT
28 Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
29 Nelson Peetoom ESSEN
30 Bart Beks RSC de Zuidwesthoek WOUW
31 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
32 Lars Wijnands MAASTRICHT
33 Mika Sardina TWC Het Snelle Wiel HELMOND
34 Joran Wiskerke ZRTC Theo Middelkamp 'S HEER HENDRIKSKINDEREN
35 Jens van Korven TWC Het Snelle Wiel DIESSEN
36 Robin van Poppel DIESSEN
37 Rowdy Reunis Wielerteam Waasland vzw HULST
38 Niels Huijbregts Willebrord Wil Vooruit WERNHOUT
39 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
40 Nick Thoolen HULSBERG
41 Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
42 David van Ooijen EINDHOVEN
43 Noud van den Hurk JvR de Batauwers BENEDEN-LEEUWEN
44 Miel Storms W.C.L. Bergklimmers GREVENBICHT
45 Luuk Bierkens RSC de Zuidwesthoek STAMPERSGAT
46 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
47 Jody Jochems WV Schijndel SINT ANTHONIS
48 Thijs van den Broek GILZE
49 Jochem Widdershoven TWC. Maaslandster-Zuid Limburg BRUNSSUM
50 Bowen Adriaans W.C.L. Bergklimmers STEIN
51 Ruben van Wijk EINDHOVEN
52 Marijn van Vlerken RTC Buitenlust AARLE-RIXTEL
53 Joeri van Mook OOSTERHOUT
54 Simon Bakker MALDEN
55 Jasper Jacobs WESSEM
56 Vigo Schouten VENLO
57 Ruben Velter TWC Tempo HEYTHUYSEN
58 Camiel Cornelis TWC de Kempen LEENDE
DNS Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
DNS Max Courage LIMBRICHT
DNS Lars Mengerink MADE
DNS Jarno Schoonus BEST
DNS Keigo Sweens TWC Pijnenburg GOIRLE
DNS Niels Luiten TWC. Maaslandster-Zuid Limburg BRUNSSUM
DNS Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
DNS Luuk Cox kon. balen bc BUCHTEN
DNS Jochem Crusio TWC Pijnenburg TILBURG
DNS Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL
DNS Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG