Uitslag DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
NUMANSDORP

Alle uitslagen van DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.)

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Thomas Mijnsbergen Willebrord Wil Vooruit ROTTERDAM
2 Sten Verzijl RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
3 Koert van Oosten PRC Delta GOUDA
4 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
5 Wouter Zwaan WV Avanti BODEGRAVEN
6 Luke Verburg Club VistaMedia Hamme SCHIEDAM
7 Boris Romers PRC Delta ROZENBURG
8 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
9 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
10 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
11 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
12 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
13 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
14 Joël Nederveen HARDINXVELD
15 Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
16 Thijn Kluts LRTV Swift LEIDEN
17 Joris Keller DEN HAAG
18 Max Jansen DRC de Mol DORDRECHT
19 Tomas Bisschop Westland Wil Vooruit DELFT
20 Beau van Izerloo DRC de Mol DORDRECHT
21 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
22 Bram van Herk GROOT AMMERS
23 Jos Blok WV Avanti GOUDA
24 Joris Buters RWV de Spartaan NOOTDORP
25 Menno Vonk MEERKERK
26 Lars Seldenthuis RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
27 Emiel Fontijne UWTC de Volharding KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
28 Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
29 Twan van der Drift Westland Wil Vooruit WATERINGEN
30 Jonas de Poorter RWV de Spartaan DEN HAAG
31 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
32 Thijs Brugging RWC Ahoy BLEISWIJK
33 Ruben Blom TIENHOVEN
34 Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
35 Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
36 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
DNF Sjors van der Glas DRC de Mol DORDRECHT
DNF Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
DNF Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
DNS Rick van der Poel Westland Wil Vooruit PAPENDRECHT
DNS Salvador Alvarado Vistamedia H Lares-Doltcini ROTTERDAM
DNS Jelle van Leeuwen Westland Wil Vooruit POELDIJK
DNS Elian Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNS Job Visser GOEDEREEDE
DNS Noah Cinjee DELFT