Uitslag District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midd 2019

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Melissa van der Peet PIJNACKER
2 Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
3 Mareille Meijering DE MEERN
4 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
5 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
6 Mylene de Zoete WV Beet-It Volendam NAALDWIJK
7 Lily Schuitemaker WV Beet-It Volendam VOLENDAM
8 Irene Schouten WERVERSHOOF
9 Manon Bakker Vv GIANT dt Benelux SWIFTERBANT
10 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
11 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
12 Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
13 Kelly Markus GRC Jan van Arckel HOOFDDORP
14 Maaike Coljé SNELREWAARD
15 Quinty Ton WV Het Stadion GELDERMALSEN
16 Myrthe Willemsen WV Het Stadion ELST
17 Yonna van Dam VOORHOUT
18 Eva Buurman West Frisia WERVERSHOOF
19 Elske Lenis LEIDERDORP
20 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
21 Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
22 Verena Batenburg RWC Ahoy PIERSHIL
23 Linda Bouwens GOUDA
24 Thirza Korevaar GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
25 Marise Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
26 Francien Looije ALMERE
27 Sanne Roozemond Westland Wil Vooruit BERGSCHENHOEK
28 Vera Dorrestijn WV de Jonge Renner AMERSFOORT
29 Tessa Neefjes West Frisia WERVERSHOOF
30 Tessa van der Velden RWV de Spartaan DEN HAAG
31 Floor Besteman Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
32 Suzanne Mulder LEIDEN
33 Linda Halling GOUDERAK
34 Alicja Verhagen WV Breda WOERDEN
35 Marieke van Witzenburg BRIELLE
36 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
37 Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
38 Inge Mostert Restore Cycling DELFGAUW
39 Eline van den Pol CS030 PUTTEN
40 Tjilde Bennis ZOETERWOUDE
41 Isabel Tambach ASSENDELFT
42 Nancy van der Burg GOUDA
43 Lieske Coumans AMSTERDAM ZUIDOOST
44 Janneke van Rooijen AMSTELVEEN
45 Nicole van Batenburg AMSTERDAM
46 Emma Engbers AMSTERDAM
47 Tessa Dijksman WV Avanti VELSERBROEK
48 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
49 Hetty Hofstede UTRECHT
50 Gaby Gieskens Restore Cycling 'S-GRAVENHAGE
51 Charlotte Kool WV Het Stadion KORTENHOEF
52 Karin van Leeuwen MEERKERK
53 Lora Bonthuis JvR de Batauwers INGEN
54 Sabrina Opstal HSK Trias RIJNSBURG
55 Sandy van der Pols ALKMAAR
56 Femke de Graaff LRTV Swift VOORSCHOTEN
57 Janet Beers HOOGKARSPEL
58 Liesbeth Zeeman Hoornse Ren en Toerclub OUDKARSPEL
DNS Delore Stougje GRC Jan van Arckel ZUIDLAND
DNS Claudia Oranje BERGSCHENHOEK
DNS Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
DNS Jennifer van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
DNS Marissa Baks WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNS Nina Buijsman BOVENKARSPEL
DNS Gina Hofland Restore Cycling KRIMPEN A/D IJSSEL
DNS Rozemarijn Ammerlaan Westland Wil Vooruit DE LIER
DNS Fleur Kessels DELFT
DNS Cornelie Smorenburg AR en TV de Adelaar NUNSPEET
DNS Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
DNS Juul Hubert WV Breda DEN HAAG
DNS Hanneke Mulder WV Breda UTRECHT
DNS Maartje de Boer NIEUWE NIEDORP
DNS Jessica Merkens UTRECHT
DNF Rienke Boonstra NIEUWKOOP
DNF Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK