Uitslag GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LIESHOUT

Alle uitslagen van GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
3 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
4 Rick Burgmans TWC de Kempen WESTERHOVEN
5 Ronan van Zandbeek Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
6 Maikel Stam TWC Pijnenburg SPRANG-CAPELLE
7 Frenky van der Vorst HALSTEREN
8 Dirk van Leuken EINDHOVEN
9 Danny Stam ZWC D.T.S. SPRANG-CAPELLE
10 Jos Koop EINDHOVEN
11 Arnold Stam WTC Maas-Waal SPRANG-CAPELLE
12 Jeroen Janssen NSWV Mercurius NIJMEGEN
13 Nol van Loon TILBURG
14 Dennis Willemsen VELDHOVEN
15 Jeroen Rebel TML Dommelstreek GELDROP
16 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
17 Joris de Mönnink EINDHOVEN
18 Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL
19 Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
20 Germon Peeters TWC Pijnenburg TILBURG
21 Lieven Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
22 Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
23 Sep Schuurman WV Schijndel SINT-OEDENRODE
24 Daan Marsmans VALKENSWAARD
25 Twan Kops VELDHOVEN
26 Berhane Debesay LENT
27 Bouwe Boonstra EINDHOVEN
28 Arno Bouten BLERICK
29 Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNS Patrick Bos DEVENTER
DNS Arno te Brake NIJMEGEN
DNS Mitchell Huenders VEENENDAAL
DNS Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
DNS Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
DNS Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNS Mike van Nunspeet HSK Trias DEN HAAG
DNS Rik Brouwer MTB Licht Verzet LENT
DNS Tom Meulendijks MTB Licht Verzet NIJMEGEN
DNS Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
DNS Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
DNS Thijs Poelstra RTV Oldenzaalse WCL BERG EN DAL
DNS Peter Merx NWV Groningen WARFHUIZEN
DNS Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN
DNF Michal Pustvla POLEN
DNS Gustav Swagemakers Team Brabant 2000 ANNA JACOBAPOLDER
DNS Steven Stenekes Uithoornse WTC BENNEKOM
DNS Joey van Manen VEENENDAAL
DNS Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Mário Silva DEN BOSCH
DNS Bart Lemmen UTRECHT
DNS Marvin Steenbergen Restore Cycling WADDINXVEEN
DNF Nicklos Jacobsen DENEMARKEN
DNF Liam WHITE MELBOURNE
DNF Martijn Gijsbers HEEZE
DNF Rob Vincenten WV Breda BAVEL
DNF Johan Vos WTC Maas-Waal BRUCHEM