Uitslag CCM & CCV - Wielerweekend Roden 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
RODEN

Alle uitslagen van CCM & CCV - Wielerweekend Roden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Hugo Kars ARNHEM
2 Jans Tigelaar W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
3 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
4 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
5 Tjalle de Bruin DEVENTER
6 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
7 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
8 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
9 Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL
10 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
11 Xander van Straten WOLVEGA
12 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
13 Wouter van de Weerdhof Willebrord Wil Vooruit LOBITH
14 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
15 Thomas Mijnsbergen Willebrord Wil Vooruit ROTTERDAM
16 Finn Fisher-Black
17 Wouter Zwaan WV Avanti BODEGRAVEN
18 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
19 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
20 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
21 Joris Keller DEN HAAG
22 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
23 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
24 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
25 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
26 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
27 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
28 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
29 Pieter Dekker WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
30 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
31 Ole Veenhuis ASSEN
32 Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
33 Stijn Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
34 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
35 Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
36 Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
37 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
38 Jochem Nijenkamp WAPSE
39 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
40 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
41 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
42 Joeri Fledderus WSV Emmen NIEUW AMSTERDAM
DNF Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
DNF Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
DNF Klaas Meekma WOUDSEND
DNF Evert Koning LEEK
DNF jitse wiersma AUGUSTINUSGA
DNF Dylan Evers ALKMAAR
DNF Max Jansen DRC de Mol DORDRECHT
DNF Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
DNF Jonas Franken AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Tijs Giezen DOETINCHEM
DNF Pim Schenk TWV De Peddelaars AALTEN
DNF Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
DNF Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
DNF Pieter Sijbrandij K.W.C. Kampen DRONTEN
DNF Sam Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
DNF Binck Burger 'T ZAND
DNF Beau van Izerloo DRC de Mol DORDRECHT
DNF Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
DNF Thom Langen WSV Emmen NIEUW DORDRECHT
DNF Lars Punter EELDE
DNF Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Antoine Kroezen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Joeri van Mook OOSTERHOUT
DNF Lars Mengerink MADE
DNF Thomas Verdonck WOUWSE PLANTAGE
DNF Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
DNF Jip de Moor WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Joppe van der Weerdt WTC de Amstel AMSTERDAM
DNF Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
DNF Tjipke Bosma WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
DNF Joël Nederveen HARDINXVELD
DNF Menno Vonk MEERKERK
DNF Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF James Potter AMERSFOORT
DNF Darren van Bekkum MAARN
DNF Bram Leerkes AR en TV de Adelaar TWELLO
DNF Thomas van Asselt DIDAM
DNF Steven den Otter DIEREN
DNF Job Visser GOEDEREEDE
DNF Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
DNF Thijs Brugging RWC Ahoy BLEISWIJK
DNF Lars Klugt NWV Groningen VOLENDAM
DNF Leon Ellermann WSV Emmen EMMEN
DNF Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
DNF Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
DNF Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
DNF Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
DNF Luke Kooij RIJSENHOUT
DNF Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
DNF Bastiaan van Dijk Westland Wil Vooruit KWINTSHEUL
DNF Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
DNF Joost Nat DE WEERE
DNF Steijn Vriezen W.V. Eemland AMERSFOORT
DNF Arjen van Damme YERSEKE
DNF Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
DNF Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
DNF Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
DNF Jari Kranenburg RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Alexander Kok WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
DNF Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
DNF Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
DNF Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
DNF Bram van Herk GROOT AMMERS
DNF Thom Leegwater HEERUGOWAARD
DNF Wessel Kuiper Hoornse Ren en Toerclub OOSTERBLOKKER
DNF Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN