Uitslag CCM & CCV - Wielerweekend Roden 2019

Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr.

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
RODEN

Alle uitslagen van CCM & CCV - Wielerweekend Roden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Charlotte Kool WV Het Stadion KORTENHOEF
2 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
3 Mylene de Zoete WV Beet-It Volendam NAALDWIJK
4 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
5 Susanne Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
6 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
7 Melissa van der Peet PIJNACKER
8 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
9 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
10 Mareille Meijering DE MEERN
11 Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
12 Kirsten Peetoom TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
13 Thirza Korevaar GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
14 Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
15 Paulien Koster MEPPEL
16 Annet Pit ZWOLLE
17 Sofie van Rooijen WV de Valleirenners AXA DRIEL
18 Floor Weerink GRONINGEN
19 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
20 Yonna van Dam VOORHOUT
21 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
22 Fianna Stenveld RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
23 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
24 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
25 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
26 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
27 Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
28 Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
29 Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
30 Lieke Janssen W.C.L. Bergklimmers PANNINGEN
31 Sanne de Jonge EMMEN
32 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
33 Violinde den Breeijen HOLTEN
34 Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
35 Mickey Nijkamp K.W.C. Kampen ZWOLLE
36 Lieke Lap GRONINGEN
37 Lisa van Helvoirt ERP
38 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
39 Pien Limpens W.C.L. Bergklimmers OBBICHT
40 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
41 Aniek Sikma WV WoonExpo Kapenga BUITENPOST
42 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
43 Marthe Roose ENUMATIL
44 Gemma Esselaar TWC de Kempen STEIN LB
45 Karin van Leeuwen MEERKERK
46 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
47 Lisa van der Meer 'S-GRAVENZANDE
48 Janet Beers HOOGKARSPEL
49 Dieke Hendriks WV Schijndel VUGHT
50 Marise Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
51 Nikky Alberts DINXPERLO
52 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
53 Floor Besteman Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
54 Sharon Dommanschet WV Breda ROOSENDAAL
55 Dominique van der Stelt GENDEREN
56 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
57 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
58 Maaike Coljé SNELREWAARD
59 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
60 Ingrid Huizing ENSCHEDE
61 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
62 Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK
63 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
64 Lisanne Al Hoornse Ren en Toerclub ASSENDELFT
65 Kimberly Nieuwerth RTV de Bollenstreek BERGAMBACHT
66 Willeke de Jong UBBENA
67 Estelle de Jong WILNIS
68 Ingrid van den Wijngaard OOSTERHOUT NB
69 Willemiek Meinders MEPPEL
70 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
71 Tjitske Eppinga W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
72 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
73 Aranka Berends LOENEN
74 Lily Schuitemaker WV Beet-It Volendam VOLENDAM
75 Renee van Deursen NIJMEGEN
76 Jennifer van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
77 Sera Gademan BEEK
78 Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
79 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
80 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
81 Sophie van der Horst WTOS Delft DELFT
82 Judith Bloem VAASSEN
83 Jolanda van der Ende SCHALKHAAR
84 Marielle Rockland WV Breda NIJMEGEN
85 Lisette de Hoog Restore Cycling PIJNACKER
86 Elles Hageman DOLDERSUM
87 Joëlle de Ruiter BOVENSMILDE
88 Tessa Neefjes West Frisia WERVERSHOOF
89 Fleur van der Peet Westland Wil Vooruit DEN HAAG
90 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
91 Lieke Van Weereld DRC de Mol PAPENDRECHT
92 Denise Grimberg DOORNENBURG
93 Marieke de Graaf DE LIER
94 Zoë Kroonen OOSTERHOUT NB
95 Kim van de Groenendaal ROTTERDAM
96 Sanne Roozemond Westland Wil Vooruit BERGSCHENHOEK
97 Miriam Fuselier ARNHEM
98 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
99 Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
100 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
101 Chantal Hendriks HEERENVEEN
102 Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
103 Danielle de Hoog Restore Cycling PIJNACKER
104 Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
105 Nadine Post W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
106 Manon de Boer LEEUWARDEN
107 Vera Dorrestijn WV de Jonge Renner AMERSFOORT
108 Marjolijn Scholten ZWOLLE
109 Liesanne Lobenstein RTV Oldenzaalse WCL ZWOLLE
110 Lisa Bouwers GROLLOO
111 Lisanne Immerzeel AMERONGEN
112 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
113 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
114 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
115 Piene Romers PRC Delta ROZENBURG
116 Hetty Hofstede UTRECHT
117 Michelle de Graaf AR en TV de Adelaar APELDOORN
118 Eva Bruil AALTEN
119 Mariska Jetten OEGSTGEEST
120 Marlies van der Lugt DELFT
121 Hanne van Klinken TWC de Kempen GELDROP
122 Lisette Schoon TWC Het Snelle Wiel BEST
123 Sandy van der Pols ALKMAAR
124 Lieselotte Overdevest KATTENDIJKE
125 Inge Neijenhuis VETHUIZEN
126 Wendy Mulder BROEKLAND
127 Jennifer Bax Westland Wil Vooruit S-GRAVENZANDE
DNS Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN