Uitslag CCM & CCV - Wielerweekend Roden 2019

Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr.

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
RODEN

Alle uitslagen van CCM & CCV - Wielerweekend Roden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Annet Pit ZWOLLE
2 Kirsten Peetoom TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
3 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
4 Susanne Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
5 Mareille Meijering DE MEERN
6 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
7 Floor Weerink GRONINGEN
8 Mylene de Zoete WV Beet-It Volendam NAALDWIJK
9 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
10 Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
11 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
12 Charlotte Kool WV Het Stadion KORTENHOEF
13 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
14 Paulien Koster MEPPEL
15 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
16 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
17 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
18 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
19 Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
20 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
21 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
22 Lily Schuitemaker WV Beet-It Volendam VOLENDAM
23 Lieke Lap GRONINGEN
24 Yonna van Dam VOORHOUT
25 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
26 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
27 Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
28 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
29 Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
30 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
31 Jennifer van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
32 Violinde den Breeijen HOLTEN
33 Dieke Hendriks WV Schijndel VUGHT
34 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
35 Tessa Neefjes West Frisia WERVERSHOOF
36 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
37 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
38 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
39 Maaike Coljé SNELREWAARD
40 Floor Besteman Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
41 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
42 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
43 Sharon Dommanschet WV Breda ROOSENDAAL
44 Pien Limpens W.C.L. Bergklimmers OBBICHT
45 Lisa van Helvoirt ERP
46 Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
47 Melissa van der Peet PIJNACKER
48 Judith Bloem VAASSEN
49 Lieke Janssen W.C.L. Bergklimmers PANNINGEN
50 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
51 Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
52 Nikky Alberts DINXPERLO
53 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
54 Marise Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
55 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
56 Sanne de Jonge EMMEN
57 Lisanne Al Hoornse Ren en Toerclub ASSENDELFT
58 Gemma Esselaar TWC de Kempen STEIN LB
59 Tjitske Eppinga W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
60 Aranka Berends LOENEN
61 Janet Beers HOOGKARSPEL
62 Ingrid Huizing ENSCHEDE
63 Fleur van der Peet Westland Wil Vooruit DEN HAAG
64 Lisa van der Meer 'S-GRAVENZANDE
65 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
66 Sandy van der Pols ALKMAAR
67 Sophie van der Horst WTOS Delft DELFT
68 Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK
69 Mickey Nijkamp K.W.C. Kampen ZWOLLE
70 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
71 Dominique van der Stelt GENDEREN
72 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
73 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
74 Ingrid van den Wijngaard OOSTERHOUT NB
75 Vera Dorrestijn WV de Jonge Renner AMERSFOORT
76 Renee van Deursen NIJMEGEN
77 Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
78 Willemiek Meinders MEPPEL
79 Estelle de Jong WILNIS
80 Joëlle de Ruiter BOVENSMILDE
81 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
82 Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
83 Chantal Hendriks HEERENVEEN
84 Karin van Leeuwen MEERKERK
85 Hetty Hofstede UTRECHT
86 Marieke de Graaf DE LIER
DNF Sera Gademan BEEK
DNF Wendy Mulder BROEKLAND
DNF Miriam Fuselier ARNHEM
DNF Inge Neijenhuis VETHUIZEN
DNF Nadine Post W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNF Willeke de Jong UBBENA
DNF Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
DNF Lisa Bouwers GROLLOO
DNF Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
DNF Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
DNF Sofie van Rooijen WV de Valleirenners AXA DRIEL
DNF Lieselotte Overdevest KATTENDIJKE
DNF Sanne Roozemond Westland Wil Vooruit BERGSCHENHOEK
DNF Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Piene Romers PRC Delta ROZENBURG
DNF Kim van de Groenendaal ROTTERDAM
DNF Eva Bruil AALTEN
DNF Lisette de Hoog Restore Cycling PIJNACKER
DNF Kimberly Nieuwerth RTV de Bollenstreek BERGAMBACHT
DNF Thirza Korevaar GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
DNF Lieke Van Weereld DRC de Mol PAPENDRECHT
DNF Marthe Roose ENUMATIL
DNF Jolanda van der Ende SCHALKHAAR
DNF Manon de Boer LEEUWARDEN
DNF Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
DNF Elles Hageman DOLDERSUM
DNF Aniek Sikma WV WoonExpo Kapenga BUITENPOST
DNF Zoë Kroonen OOSTERHOUT NB
DNF Danielle de Hoog Restore Cycling PIJNACKER
DNF Denise Grimberg DOORNENBURG
DNF Hanne van Klinken TWC de Kempen GELDROP
DNF Lisette Schoon TWC Het Snelle Wiel BEST
DNF Marielle Rockland WV Breda NIJMEGEN
DNF Lisanne Immerzeel AMERONGEN
DNF Marjolijn Scholten ZWOLLE
DNS Jennifer Bax Westland Wil Vooruit S-GRAVENZANDE
DNS Liesanne Lobenstein RTV Oldenzaalse WCL ZWOLLE
DNS Fianna Stenveld RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNS Marlies van der Lugt DELFT
DNS Mariska Jetten OEGSTGEEST
DNS Michelle de Graaf AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNS Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND