Uitslag CCM & CCV - Wielerweekend Roden 2019

Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
RODEN

Alle uitslagen van CCM & CCV - Wielerweekend Roden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Mareille Meijering DE MEERN
2 Floor Weerink GRONINGEN
3 Susanne Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
4 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
5 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
6 Mylene de Zoete WV Beet-It Volendam NAALDWIJK
7 Annet Pit ZWOLLE
8 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
9 Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
10 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
11 Charlotte Kool WV Het Stadion KORTENHOEF
12 Kirsten Peetoom TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
13 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
14 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
15 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
16 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
17 Yonna van Dam VOORHOUT
18 Tessa Neefjes West Frisia WERVERSHOOF
19 Lily Schuitemaker WV Beet-It Volendam VOLENDAM
20 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
21 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
22 Dieke Hendriks WV Schijndel VUGHT
23 Paulien Koster MEPPEL
24 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
25 Maaike Coljé SNELREWAARD
26 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
27 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
28 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
29 Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
30 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
31 Violinde den Breeijen HOLTEN
32 Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
33 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
34 Jennifer van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
35 Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
36 Lieke Lap GRONINGEN
37 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
38 Emma Boogaard Hoornse Ren en Toerclub ZWAAG
39 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
40 Ilse Miltenburg ECK EN WIEL
41 Melissa van der Peet PIJNACKER
42 Lisa van Helvoirt ERP
43 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
44 Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
45 Judith Bloem VAASSEN
46 Mickey Nijkamp K.W.C. Kampen ZWOLLE
47 Willemiek Meinders MEPPEL
48 Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
49 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
50 Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
51 Pam Schutten AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
52 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
53 Pien Limpens W.C.L. Bergklimmers OBBICHT
54 Aranka Berends LOENEN
55 Ingrid Huizing ENSCHEDE
56 Chantal Hendriks HEERENVEEN
57 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
58 Marieke de Graaf DE LIER
59 Tjitske Eppinga W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
60 Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
61 Sophie van der Horst WTOS Delft DELFT
62 Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
63 Lieke Janssen W.C.L. Bergklimmers PANNINGEN
64 Sharon Dommanschet WV Breda ROOSENDAAL
65 Gemma Esselaar TWC de Kempen STEIN LB
66 Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
67 Floor Besteman Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
68 Nikky Alberts DINXPERLO
69 Janet Beers HOOGKARSPEL
70 Lisanne Al Hoornse Ren en Toerclub ASSENDELFT
71 Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
72 Sanne de Jonge EMMEN
73 Ingrid van den Wijngaard OOSTERHOUT NB
74 Renee van Deursen NIJMEGEN
75 Joëlle de Ruiter BOVENSMILDE
76 Fleur van der Peet Westland Wil Vooruit DEN HAAG
77 Dominique van der Stelt GENDEREN
78 Marise Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
79 Lisa van der Meer 'S-GRAVENZANDE
80 Estelle de Jong WILNIS
81 Vera Dorrestijn WV de Jonge Renner AMERSFOORT
82 Hetty Hofstede UTRECHT
83 Karin van Leeuwen MEERKERK
84 Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK
85 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
86 Sandy van der Pols ALKMAAR