Uitslag CCM & CCV - Wielerweekend Roden 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
RODEN

Alle uitslagen van CCM & CCV - Wielerweekend Roden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
2 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
3 Hugo Kars ARNHEM
4 Finn Fisher-Black
5 Thomas Mijnsbergen Willebrord Wil Vooruit ROTTERDAM
6 Wouter van de Weerdhof Willebrord Wil Vooruit LOBITH
7 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
8 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
9 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
10 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
11 Ole Veenhuis ASSEN
12 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
13 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
14 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
15 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
16 Stijn Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
17 Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
18 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
19 Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
20 Xander van Straten WOLVEGA
21 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
22 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
23 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
24 James Potter AMERSFOORT
25 Thomas Verdonck WOUWSE PLANTAGE
26 Binck Burger 'T ZAND
27 Thom Leegwater HEERUGOWAARD
28 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
29 Thomas van Asselt DIDAM
30 Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
31 Alexander Kok WTC de Amstel AMSTELVEEN
32 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
33 Tjipke Bosma WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
34 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
35 Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
36 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
37 Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL
38 Joris Keller DEN HAAG
39 Pieter Dekker WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
40 Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
41 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
42 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
43 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
44 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
45 Joost Nat DE WEERE
46 Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
47 Jip de Moor WTC de Amstel AMSTERDAM
48 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
49 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
50 Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
51 Joeri Fledderus WSV Emmen NIEUW AMSTERDAM
52 Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
53 Steijn Vriezen W.V. Eemland AMERSFOORT
54 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
55 Luke Kooij RIJSENHOUT
56 Wouter Zwaan WV Avanti BODEGRAVEN
57 Dylan Evers ALKMAAR
58 Jans Tigelaar W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
59 Bastiaan van Dijk Westland Wil Vooruit KWINTSHEUL
60 Sam Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
61 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
62 Darren van Bekkum MAARN
63 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
64 Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
65 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
66 Pieter Sijbrandij K.W.C. Kampen DRONTEN
67 Evert Koning LEEK
68 Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
69 Max Jansen DRC de Mol DORDRECHT
70 Jari Kranenburg RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
71 Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
72 Lars Mengerink MADE
73 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
74 Joppe van der Weerdt WTC de Amstel AMSTERDAM
75 Tijs Giezen DOETINCHEM
76 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
77 Menno Vonk MEERKERK
78 Jonas Franken AR en TV de Adelaar APELDOORN
79 jitse wiersma AUGUSTINUSGA
80 Wessel Kuiper Hoornse Ren en Toerclub OOSTERBLOKKER
81 Thijs Brugging RWC Ahoy BLEISWIJK
82 Tjalle de Bruin DEVENTER
83 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
84 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
85 Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
86 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
87 Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
88 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
89 Thom Langen WSV Emmen NIEUW DORDRECHT
90 Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
91 Job Visser GOEDEREEDE
92 Lars Klugt NWV Groningen VOLENDAM
93 Joeri van Mook OOSTERHOUT
94 Lars Punter EELDE
95 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
96 Jochem Nijenkamp WAPSE
97 Antoine Kroezen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
98 Beau van Izerloo DRC de Mol DORDRECHT
DNS Klaas Meekma WOUDSEND
DNS Pim Schenk TWV De Peddelaars AALTEN
DNS Bram van Herk GROOT AMMERS
DNS Bram Leerkes AR en TV de Adelaar TWELLO
DNS Steven den Otter DIEREN
DNS Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
DNS Leon Ellermann WSV Emmen EMMEN
DNS Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
DNS Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
DNS Joël Nederveen HARDINXVELD