Uitslag Ronde van Maassluis 2019

(B)-Amateurs/Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
MAASSLUIS

Alle uitslagen van Ronde van Maassluis

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Teun Groeneveld HSC de Bataaf NIEUW VENNEP
2 Brian Burggraaf HSV de Kampioen VELSEN NOORD
3 Robbert Schaap LEIDSCHENDAM
4 Rik Nederlof WV Het Stadion BREDA
5 Thijs Bon ALPHEN AAN DEN RIJN
6 Martijn de Groot Cycloteam.nl GORINCHEM
7 Mark van Velthoven HSK Trias WATERINGEN
8 Nils van Kooij DRC de Mol KRIMPEN AAN DE LEK
9 Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
10 Rick van Vliet ROTTERDAM
11 Joost van der Helm RWC Ahoy PIJNACKER
12 Wander van der Wal DELFT
13 Patrick van Nunen ROTTERDAM
14 Bob van den Berg Westland Wil Vooruit 'S GRAVENZANDE
15 Lars Rietveld WTC Woerden OUDEWATER
16 Marco Kuijvenhoven ´S-GRAVENZANDE
17 Joren Bronkhorst Cycloteam.nl GORINCHEM
18 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
19 Henk de Jong NIEUWVEEN
20 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
21 Ruben Mijnsbergen RCMD de Coureur ROTTERDAM
22 Leo Gödde BARENDRECHT
23 Marvin Steenbergen Restore Cycling WADDINXVEEN
24 Erwin Meijer Westland Wil Vooruit BERKEL EN RODENRIJS
25 Sjors van der Meer BOSKOOP
26 Martijn Broekman TRICHT
27 Kees Pameijer HSK Trias DEN HAAG
28 Jurjun van der Velde LEIDEN
29 Jonathan Espigares DRC de Mol RIDDERKERK
30 Bram Boog RWC Ahoy ROTTERDAM
31 Jerrie Suyker Restore Cycling PIJNACKER
32 Remco Schellevis UWTC de Volharding STOLWIJK
33 Chris Heiberg Restore Cycling ROTTERDAM
34 Daniel Pelgrim SASSENHEIM
35 Christian Kuikstra PRC Delta HEENVLIET
36 Kasper Schotte ZUIDLAND
37 Youri Deelen SCHOONHOVEN
38 Elmar van Hoorn ROTTERDAM
39 Erik de Niet HSK Trias DEN HAAG
40 Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
DNS Gaël Tack PIJNACKER
DNS Job Visser GOEDEREEDE
DNS Jules Roskamp GRTC Excelsior ZOETERMEER
DNS Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
DNS Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
DNS Danny Stam ZWC D.T.S. SPRANG-CAPELLE
DNS Jan de Graaff LRTV Swift VOORSCHOTEN
DNS Jeroen Wesselius ZOETERMEER
DNS Hubrecht van der Marel KATWIJK
DNS Johan Vos WTC Maas-Waal BRUCHEM
DNS Arnold Stam WTC Maas-Waal SPRANG-CAPELLE
DNS Aleid Klompmaker ATB vereniging Oldebroek OOSTERWOLDE
DNS Tom de Vreede STMA Cycling team PIJNACKER
DNS Willem Anker WADDINXVEEN
DNF David van IJzendoorn LEIDEN
DNF Niels van der Velden LEKKERKERK
DNF Mark Tetteroo DELFT
DNF Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
DNF Tijn Voerman DEN HAAG
DNF Jaco de Hoog PIJNACKER
DNF Sjors van der Glas DRC de Mol DORDRECHT
DNF Luke Kooij RIJSENHOUT
DNF Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
DNF Eise Mentje de Vries DEN HAAG
DNF Martin Janssen NAALDWIJK