Uitslag NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DONGEN

Alle uitslagen van NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Axel van der Tuuk NWV Groningen ASSEN
2 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
3 Sten Verzijl RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
4 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
5 Kevin Arrammach W.C.L. Bergklimmers MAASTRICHT
6 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
7 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
8 Hugo Kars ARNHEM
9 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
10 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
11 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
12 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
13 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
14 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
15 Jaap Roelen WV de Jonge Renner CHAAM
16 Pepijn Reinderink R en TV de Zwaluwen RUURLO
17 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
18 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
19 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
20 Dennis Willems AR en TV de Adelaar BOXMEER
21 Koert van Oosten PRC Delta GOUDA
22 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
23 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
24 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
25 Ward de Schepper WV Breda MADE
26 Thomas Mijnsbergen Willebrord Wil Vooruit ROTTERDAM
27 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
28 Arjen van Damme YERSEKE
29 James Potter AMERSFOORT
30 Jonas de Poorter RWV de Spartaan DEN HAAG
31 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
32 Casper van Uden WV Zeeuws-Vlaanderen SCHIEDAM
33 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
34 Dylan Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
35 Xander van Straten WOLVEGA
36 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
37 Thijs van Beek TML Dommelstreek GELDROP
38 Philip Sijbrandi WV WoonExpo Kapenga BOLSWARD
39 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
40 Salvador Alvarado Vistamedia H Lares-Doltcini ROTTERDAM
41 Alexander Kok WTC de Amstel AMSTELVEEN
42 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
43 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
44 Daan Brouwer WTC Woerden JAARSVELD
45 Bodi Del Grosso W.V. Meteoor Assen-Roden EELDE
46 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
47 Wouter Zwaan WV Avanti BODEGRAVEN
48 Pieter Dekker WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
49 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
50 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
51 Mathijs de Kok WV de Jonge Renner STEENBERGEN
52 Pim Ronhaar VistaMediaHamme Lares Doltcini HELLENDOORN
53 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
54 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
55 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
56 Boris Romers PRC Delta ROZENBURG
57 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
58 Wessel Mouris WTC de Amstel BAAMBRUGGE
59 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
60 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
61 Ole Veenhuis ASSEN
62 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
63 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
64 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
65 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
66 Lars Seldenthuis RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
67 Sam Meijdam UWTC de Volharding UTRECHT
68 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
69 Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK
70 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
71 Stijn Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
72 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
73 Lance Huenders Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
74 Joeri Fledderus WSV Emmen NIEUW AMSTERDAM
76 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
77 Robin van Oorschot WV de Jonge Renner KLEIN-ZUNDERT
78 Xander van Dijk WV Breda ROOSENDAAL
79 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
80 Wouter van de Weerdhof Willebrord Wil Vooruit LOBITH
81 Pete Uptegrove WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
82 Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
83 Tjalle de Bruin DEVENTER
84 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
85 Sven Raats WTC de Amstel AMSTERDAM
86 Joris Keller DEN HAAG
87 Tristan Timmermans YERSEKE
88 Thijn Kluts LRTV Swift LEIDEN
89 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
DNF Nelson Peetoom ESSEN
DNF Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
DNF Tjipke Bosma WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
DNF Beau van Izerloo DRC de Mol DORDRECHT
DNF Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Thijs van den Broek GILZE
DNF Job Visser GOEDEREEDE
DNF Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
DNF Daan Douven WC Midden Limburg HERTEN
DNF Luuk Spijker GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
DNF Arjan Poleij Rudyco Cycling Team KRUININGEN
DNF Jos Blok WV Avanti GOUDA
DNF Tycho Nomden AR en TV de Adelaar HOENDERLOO
DNF Yoeri Slokkers RSC de Zuidwesthoek OUD VOSSEMEER
DNF Stef ter Laak WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Tijmen van der Pijl WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Jochem Nijenkamp WAPSE
DNF Marijn Maas RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
DNF Niek Hoornsman WV Noord-Holland WIERINGERWERF
DNF Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
DNF Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
DNF Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
DNF Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
DNF Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
DNF Rowan Wijfje WTC Woerden HARMELEN
DNF Aleksandr Maas WV Schijndel DEN DUNGEN
DNF Mark de Groot WV Breda HOEVEN
DNF Rick van der Poel Westland Wil Vooruit PAPENDRECHT
DNF Leon Ellermann WSV Emmen EMMEN
DNF Luke Verburg Club VistaMedia Hamme SCHIEDAM
DNF Jordan Habets TWC. Maaslandster-Zuid Limburg SINT-GEERTRUID
DNF Elian Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNF Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
DNF Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL
DNF Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
DNF Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
DNF Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
DNF Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
DNF Jesper Dijksman HSV de Kampioen VELSERBROEK
DNF Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
DNF Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
DNF Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
DNF Jans Tigelaar W.V. Meteoor Assen-Roden SMILDE
DNF daan jen hong li AMERSFOORT
DNF Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
DNF Jochem Crusio TWC Pijnenburg TILBURG
DNF Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
DNF Twan van der Drift Westland Wil Vooruit WATERINGEN
DNS Lucas Goene W.V. Eemland VEENENDAAL
DNS Frans Ledoux TWC. Maaslandster-Zuid Limburg LANDGRAAF
DNS Remon Delnoije TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MECHELEN
DNS Jens Pronk Ver. Cycling Club Monkey Town DE RIJP
DNS Maiko Timmer WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNS Klaas Meekma WOUDSEND
DNS Igor Baars NIEUW VENNEP