Uitslag HAPERT 8 van Bladel 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BLADEL

Alle uitslagen van HAPERT 8 van Bladel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
2 Finn Fisher-Black NIEUW-ZEELAND
3 Robert Donaldson ENGELAND
4 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
5 Xander van Straten WOLVEGA
6 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
7 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
8 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
9 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
10 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
11 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
12 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
13 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
14 Max Walker ENGELAND
15 Joseph PIDCOCK ENGELAND
16 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
17 Clément Moreaux FRANKRIJK
18 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
19 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
20 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
21 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
22 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
23 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
24 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
25 Matthew Kingston ENGELAND
26 Tosh Teare ENGELAND
27 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
28 Luca Janis Jabczynski DUITSLAND
29 Anton Antolovic KROATIË
30 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
31 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
32 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
33 Raphael Kübler DUITSLAND
34 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
35 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
36 Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK
37 Pierrick Mocci FRANKRIJK
38 Sven Redmann DUITSLAND
39 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
40 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
41 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
42 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
43 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
44 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
45 Jens Delahaye BELGIË
46 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
47 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
48 Mats Omloop BELGIE
49 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
50 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
51 Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
52 Simon Rifflet FRANKRIJK
53 Felix DIERKING OLDENBURG
54 Keigo Sweens TWC Pijnenburg GOIRLE
55 Maxim Vanluchene BELGIË
56 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
57 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
58 Joachim van Looveren BELGIË
59 Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
60 Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
61 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
62 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
63 Jan Pelgrim DUITSLAND
64 Franz Schlachter DUITSLAND
65 Eric Lutter DUITSLAND
66 Mathieu Stenzel DUITSLAND
67 Timothée Laleu FRANKRIJK
68 Ole Veenhuis ASSEN
69 Joeri Fledderus DROUWEN
70 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
71 Stef Scharre HERENTALS
72 Ward de Schepper WV Breda MADE
73 Rune Thoré BELGIË
74 Christian Rush NIEUW-ZEELAND
75 Xander van Dijk WV Breda ROOSENDAAL
76 Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
77 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
78 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
79 Merlin Cambeis ENGELAND
80 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
81 Paul Lahaye FRANKRIJK
82 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
83 Matteo Oberteicher DUITSLAND
84 Moritz Czasa DUITSLAND
85 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
86 Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
87 Evert Koning LEEK
88 Thomas Vercauteren BELGIE
89 Lukas Herrmann DUITSLAND
90 Steven den Otter DIEREN
91 Noud van den Hurk JvR de Batauwers BENEDEN-LEEUWEN
92 Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
93 Jasper van Poecke HOOFDDORP
94 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
95 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
96 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
97 Luis BURGHARDT FRANKFURT
98 Robin van Poppel DIESSEN
99 Thijs van Beek TML Dommelstreek GELDROP
100 Daan Schaasberg Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
101 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
102 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
103 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
104 Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
105 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
106 Job Visser GOEDEREEDE
107 Jochem Nijenkamp WAPSE
108 Maiko Timmer WRV de Peddelaars DRACHTEN
109 Lars Mengerink MADE