Uitslag HAPERT 8 van Bladel 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BLADEL

Alle uitslagen van HAPERT 8 van Bladel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
2 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
3 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
4 Sven Redmann DUITSLAND
5 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
6 Matthew Kingston ENGELAND
7 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
8 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
9 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
10 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
11 Raphael Kübler DUITSLAND
12 Luca Janis Jabczynski DUITSLAND
13 Robert Donaldson ENGELAND
14 Max Walker ENGELAND
15 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
16 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
17 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
18 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
19 Joeri Fledderus DROUWEN
20 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
21 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
22 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
23 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
24 Finn Fisher-Black NIEUW-ZEELAND
25 Eric Lutter DUITSLAND
26 Tosh Teare ENGELAND
27 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
28 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
29 Thomas Vercauteren BELGIE
30 Stef Scharre HERENTALS
31 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
32 Clément Moreaux FRANKRIJK
33 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
34 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
35 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
36 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
37 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
38 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
39 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
40 Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
41 Anton Antolovic KROATIË
42 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
43 Moritz Czasa DUITSLAND
44 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
45 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
46 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
47 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
48 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
49 Ole Veenhuis ASSEN
50 Joseph PIDCOCK ENGELAND
51 Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
52 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
53 Maxim Vanluchene BELGIË
54 Jens Delahaye BELGIË
55 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
56 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
57 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
58 Merlin Cambeis ENGELAND
59 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
60 Xander van Straten WOLVEGA
61 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
62 Joachim van Looveren BELGIË
63 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
64 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
65 Franz Schlachter DUITSLAND
66 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
67 Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
68 Jan Pelgrim DUITSLAND
69 Ward de Schepper WV Breda MADE
70 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
71 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
72 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
73 Evert Koning LEEK
74 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
75 Jochem Nijenkamp WAPSE
76 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
77 Matteo Oberteicher DUITSLAND
78 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
79 Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK
80 Pierrick Mocci FRANKRIJK
81 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
82 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
83 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
84 Mats Omloop BELGIE
85 Luis BURGHARDT FRANKFURT
86 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
87 Lars Mengerink MADE