Uitslag NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals 2019

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
EDE

Alle uitslagen van NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
2 Marianne Vos Team Brabant 2000 BABYLONIËNBROEK
3 Amy Pieters ZWANENBURG
4 Annemiek van Vleuten WV Ede WAGENINGEN
5 Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
6 Nancy van der Burg GOUDA
7 Floortje Mackaij WV de Jonge Renner WOERDEN
8 Yara Kastelijn WV de Jonge Renner NEERKANT
9 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
10 Lucinda Brand ROTTERDAM
11 Evy Kuijpers GRC Jan van Arckel LIEROP
12 Anna van der Breggen ZWOLLE
13 Chantal Blaak RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
14 Claudia Jongerius Keukens Redant Cycling Team HOOGERHEIDE
15 Minke Slingerland OOSTERHOUT
16 Nina Kessler ZWC D.T.S. VELSERBROEK
17 Irene Schouten WERVERSHOOF
18 Mylene de Zoete WV Beet-It Volendam NAALDWIJK
19 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
20 Jeanne Korevaar GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
21 Eva Buurman West Frisia WERVERSHOOF
22 Merel Hofman Restore Cycling BLEISWIJK
23 Kylie Waterreus TWC. Maaslandster-Zuid Limburg ULESTRATEN
24 Annet Pit ZWOLLE
25 Bente van Teeseling WV Het Stadion ABCOUDE
26 Maria Apolonia van 't Geloof DIRKSLAND
27 Quinty Ton WV Het Stadion GELDERMALSEN
28 Hanneke de Goeje LRTV Swift LEIDEN
29 Nina Buijsman BOVENKARSPEL
30 Riejanne Markus WTC de Amstel ZWARTE KAT
31 Sharon Dommanschet WV Breda ROOSENDAAL
32 Janneke Ensing WV de Kannibaal GIETEN
33 Susanne Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
34 Mareille Meijering DE MEERN
35 Anouska Koster WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
36 Annemarie Worst Vv GIANT dt Benelux NUNSPEET
37 Bryony van Velzen WV de Jonge Renner SITTARD
38 Maaike Coljé SNELREWAARD
39 Céline van Houtum WV Zeeuws-Vlaanderen DEN DUNGEN
40 Cathalijne Hoolwerf W.V. Eemland EEMDIJK
41 Esmée Peperkamp DIDAM
42 Monique van de Ree ETTEN-LEUR
43 Danique Braam GRC Jan van Arckel VEENWOUDEN
44 Berdine Bakker WV de Jonge Renner ROTTERDAM
45 Maaike Boogaard ZWAAG
46 Maud Kaptheijns BERGEIJK
47 Teuntje Beekhuis EINDHOVEN
48 Moniek Tenniglo BORNE
49 Natalie van Gogh WV Noord-Holland NIEUW-VENNEP
50 Thalita de Jong HOOGERHEIDE
51 Inge van der Heijden WV Uden SCHAIJK
52 Julia Soek WV Noord-Holland DEN HAM
53 Demi Vollering Restore Cycling BERKEL EN RODENRIJS
54 Rozemarijn Ammerlaan Westland Wil Vooruit DE LIER
55 Puck Moonen TWC Het Snelle Wiel LIEMPDE
56 Jip van den Bos ZWC D.T.S. OOST-KNOLLENDAM
57 Pauliena Rooijakkers WV Schijndel ASTEN-HEUSDEN
58 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
59 Juul Hubert WV Breda DEN HAAG
60 Yonna van Dam VOORHOUT
61 Eva Bijwaard RTV de Bollenstreek HILLEGOM
62 Tessa Neefjes West Frisia WERVERSHOOF
63 Dieke Hendriks WV Schijndel VUGHT
64 Tessa Dijksman WV Avanti VELSERBROEK
65 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
66 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
67 Senna Feron WV Zeeuws-Vlaanderen SCHIMMERT
68 Minke Bakker Restore Cycling MONSTER
69 Kirsten Peetoom TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
70 Femke Geeris SOMEREN
71 Tessa Veen - Backhuijs EINDHOVEN
72 Jet Wildeman NIJMEGEN
73 Jennifer van der Voort WV Het Stadion MAARSSEN
74 Chanella Stougje WV Noord-Holland ZUIDLAND
75 Dèvon Kuijstermans WV de Jonge Renner OUDENBOSCH
76 Melissa Wijfje WV Avanti OUDESCHOOT
77 Paulien Koster MEPPEL
78 Charlotte Kool WV Het Stadion KORTENHOEF
79 Willemiek Meinders MEPPEL
80 Cornelie Smorenburg AR en TV de Adelaar NUNSPEET
81 Melissa van der Peet PIJNACKER
82 Lieke Lap GRONINGEN
83 Femke Markus AMSTELVEEN
84 Marit Raaijmakers WV Beet-It Volendam HIPPOLYTUSHOEF
85 Esther van Veen ZWC D.T.S. UITGEEST
86 Roxane Knetemann TERWISPEL
87 Sophie de Boer AMSTERDAM
88 Quinty van de Guchte Scheldespurters VZW DRIEWEGEN
89 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
90 Tessa Paardekooper AR en TV de Adelaar GROENLO
91 Floor Weerink GRONINGEN
92 Inez Beijer AR en TV de Adelaar DRIEL
93 Eva Jonkers WV Noord-Westhoek STAPHORST
DNF Dominique van der Stelt GENDEREN
DNF Pernilla van Rozelaar Hoornse Ren en Toerclub MEDEMBLIK
DNF Marielle Rockland WV Breda NIJMEGEN
DNF Denise Grimberg DOORNENBURG
DNF Ingrid van den Wijngaard OOSTERHOUT NB
DNF Loes Adegeest ENSCHEDE
DNF Kelly Markus GRC Jan van Arckel HOOFDDORP
DNF Janine van der Meer HELLEVOETSLUIS
DNF Nikky Alberts DINXPERLO
DNF Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
DNF Marthe Roose ENUMATIL
DNF Floor Besteman Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
DNF Tessa van der Velden RWV de Spartaan DEN HAAG
DNF Britt Teunissen TWC de Kempen YSSELSTEYN LB
DNF Laura van Regenmortel ZOETERMEER
DNF Maaike Meistrok Restore Cycling ELSHOUT
DNF Thirza Korevaar GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
DNF Veerle Goossens WV de Jonge Renner BAKEL
DNF Isabel Tambach ASSENDELFT
DNF Marise Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNF Esther van Leeuwe WV de Jonge Renner KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
DNF Ivana Tiessens WV de Kannibaal GRONINGEN
DNF Aranka Berends LOENEN
DNF Lieke v.d. Draaij DRC de Mol DORDRECHT
DNF Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
DNF Inge Mostert Restore Cycling DELFGAUW
DNF Gaby Gieskens Restore Cycling 'S-GRAVENHAGE
DNF Anneleen Bosma LONDEN
DNF Melanie Klement APELDOORN
DNF Ingrid Huizing ENSCHEDE
DNF Fianna Stenveld RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Sabine Hey KCT Kleur op Maat-BNS technics OOSTERHOUT
DNF Nienke Wasmus Westland Wil Vooruit DEN HOORN
DNF Myrthe Willemsen WV Het Stadion ELST
DNF Meike Uiterwijk Winkel WRV de Peddelaars ECHTEN DR
DNF Roos Hoogeboom ZEIST
DNF Yva Geluk Nani Cycling MIDDELBURG
DNF Fleur Nagengast Young Telenet Fidea BEILEN
DNF Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
DNF Lily Schuitemaker WV Beet-It Volendam VOLENDAM
DNF Kirstie van Haaften Restore Cycling DE MEERN
DNF Phaedra Krol Restore Cycling HEERDE
DNF Marissa Baks WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Marieke van Witzenburg BRIELLE
DNF Gina Hofland Restore Cycling KRIMPEN A/D IJSSEL
DNF Ingrit Verhoeff GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
DNF Iris van der Kolk NIEUWLEUSEN
DNF Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
DNF Michelle de Graaf AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Manon Bakker Vv GIANT dt Benelux SWIFTERBANT
DNF Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Manon de Boer LEEUWARDEN
DNF Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
DNF Arianna Pruisscher SITTARD
DNF Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
DNS Belle de Gast WV Breda UTRECHT
DNS Sylvie Swinkels WV Breda HANDEL
DNS Elodie Kuijper TURNHOUT
DNS Hanneke Mulder WV Breda UTRECHT