Uitslag HAPERT 8 van Bladel 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BLADEL

Alle uitslagen van HAPERT 8 van Bladel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Max Walker ENGELAND
2 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
3 Robert Donaldson ENGELAND
4 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
5 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
6 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
7 Joseph PIDCOCK ENGELAND
8 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
9 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
10 Matthew Kingston ENGELAND
11 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
12 Luca Janis Jabczynski DUITSLAND
13 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
14 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
15 Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
16 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
17 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
18 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
19 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
20 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
21 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
22 Joeri Fledderus DROUWEN
23 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
24 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
25 Anton Antolovic KROATIË
26 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
27 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
28 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
29 Maxim Vanluchene BELGIË
30 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
31 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
32 Jens Delahaye BELGIË
33 Pierrick Mocci FRANKRIJK
34 Clément Moreaux FRANKRIJK
35 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
36 Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
37 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
38 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
39 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
40 Stef Scharre HERENTALS
41 Eric Lutter DUITSLAND
42 Raphael Kübler DUITSLAND
43 Joachim van Looveren BELGIË
44 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
45 Ole Veenhuis ASSEN
46 Moritz Czasa DUITSLAND
47 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
48 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
49 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
50 Finn Fisher-Black NIEUW-ZEELAND
51 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
52 Mats Omloop BELGIE
53 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
54 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
55 Xander van Straten WOLVEGA
56 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
57 Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
58 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
59 Franz Schlachter DUITSLAND
60 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
61 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
62 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
63 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
64 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
65 Sven Redmann DUITSLAND
66 Luis BURGHARDT FRANKFURT
67 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
68 Tosh Teare ENGELAND
69 Thomas Vercauteren BELGIE
70 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
71 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
72 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
73 Matteo Oberteicher DUITSLAND
74 Ward de Schepper WV Breda MADE
75 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
76 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
77 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
78 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
79 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
80 Evert Koning LEEK
81 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
82 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
83 Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK