Uitslag HAPERT 8 van Bladel 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BLADEL

Alle uitslagen van HAPERT 8 van Bladel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
2 Finn Fisher-Black NIEUW-ZEELAND
3 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
4 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
5 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
6 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
7 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
8 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
9 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
10 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
11 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
12 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
13 Raphael Kübler DUITSLAND
14 Max Walker ENGELAND
15 Moritz Czasa DUITSLAND
16 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
17 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
18 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
19 Sven Redmann DUITSLAND
20 Eric Lutter DUITSLAND
21 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
22 Luca Janis Jabczynski DUITSLAND
23 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
24 Robert Donaldson ENGELAND
25 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
26 Thomas Vercauteren BELGIE
27 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
28 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
29 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
30 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
31 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
32 Stef Scharre HERENTALS
33 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
34 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
35 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
36 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
37 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
38 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
39 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
40 Matthew Kingston ENGELAND
41 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
42 Tosh Teare ENGELAND
43 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
44 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
45 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
46 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
47 Ole Veenhuis ASSEN
48 Franz Schlachter DUITSLAND
49 Mats Omloop BELGIE
50 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
51 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
52 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
53 Joseph PIDCOCK ENGELAND
54 Anton Antolovic KROATIË
55 Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
56 Ward de Schepper WV Breda MADE
57 Luis BURGHARDT FRANKFURT
58 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
59 Clément Moreaux FRANKRIJK
60 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
61 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
62 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
63 Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
64 Jens Delahaye BELGIË
65 Maxim Vanluchene BELGIË
66 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
67 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
68 Joachim van Looveren BELGIË
69 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
70 Xander van Straten WOLVEGA
71 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
72 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
73 Matteo Oberteicher DUITSLAND
74 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
75 Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
76 Joeri Fledderus DROUWEN
77 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
78 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
79 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
80 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
81 Pierrick Mocci FRANKRIJK
82 Evert Koning LEEK