Uitslag HAPERT 8 van Bladel 2019

Junioren Eindklassement

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BLADEL

Alle uitslagen van HAPERT 8 van Bladel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Lars Hohmann WV Breda OOSTERHOUT
2 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
3 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
4 Finn Fisher-Black NIEUW-ZEELAND
5 Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
6 Joris Kroon UWTC de Volharding SCHALKWIJK
7 Roy Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
8 Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
9 Robert Donaldson ENGELAND
10 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
11 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
12 Niels V.d. Gracht W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
13 Sven Redmann DUITSLAND
14 Max Walker ENGELAND
15 Matthew Kingston ENGELAND
16 Martijn Rasenberg WV Breda TERHEIJDEN
17 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
18 Huub Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
19 Raphael Kübler DUITSLAND
20 Loe van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
21 Sammy Berkelder TWV De Peddelaars VARSSEVELD
22 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
23 Luca Janis Jabczynski DUITSLAND
24 Eric Lutter DUITSLAND
25 Owen Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
26 Tosh Teare ENGELAND
27 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
28 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
29 Joeri Fledderus DROUWEN
30 Xander van Straten WOLVEGA
31 Gianni Pavone WV de Jonge Renner STEENBERGEN
32 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
33 Clément Moreaux FRANKRIJK
34 Joseph PIDCOCK ENGELAND
35 Thomas Vercauteren BELGIE
36 Moritz Czasa DUITSLAND
37 Stef Scharre HERENTALS
38 Geert van Kappel GRC Jan van Arckel SLEEUWIJK
39 Jurgen Mesu ZRTC Theo Middelkamp MIDDELBURG
40 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
41 Serginho Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
42 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
43 Jelte Krijnsen UWTC de Volharding BOLSWARD
44 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
45 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
46 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
47 Niek Voogt WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
48 Mike Schuch NWV Groningen LEEK
49 Anton Antolovic KROATIË
50 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
51 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
52 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
53 Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
54 Ole Veenhuis ASSEN
55 Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
56 Franz Schlachter DUITSLAND
57 Mats Omloop BELGIE
58 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
59 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
60 Luis BURGHARDT FRANKFURT
61 Jens Delahaye BELGIË
62 Maxim Vanluchene BELGIË
63 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
64 Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
65 Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
66 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
67 Joachim van Looveren BELGIË
68 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
69 Kinley Bijl TWC Het Snelle Wiel VALKENSWAARD
70 Ward de Schepper WV Breda MADE
71 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
72 Matteo Oberteicher DUITSLAND
73 Pierrick Mocci FRANKRIJK
74 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
75 Casper Polet RTV de Bollenstreek KATWIJK
76 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
77 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
78 Erwin Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
79 Arjan Boshoven PRC Delta SPIJKENISSE
80 Jesse Sytema W.V. Eemland LEUSDEN
81 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
82 Evert Koning LEEK
DNF daan jen hong li AMERSFOORT
DNF Noud van den Hurk JvR de Batauwers BENEDEN-LEEUWEN
DNF Stef ter Laak WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNF Jonas Franken AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Thomas Bosman RETO DRIEL
DNF Benjamin Jones AUSTRALIË
DNF Ruben van Wijk EINDHOVEN
DNF Camiel Cornelis TWC de Kempen LEENDE
DNF Daan Adams TWC de Kempen BUDEL
DNF Thijs van Beek TML Dommelstreek GELDROP
DNF Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
DNF Werner van der Meer WOUDSEND
DNF Daan Schaasberg Ver. Cycling Club Monkey Town ALMERE
DNF Vincent Kriek K.W.C. Kampen ZEEWOLDE
DNF Lukas Herrmann DUITSLAND
DNF Mathieu Stenzel DUITSLAND
DNF Felix Bauer DUITSLAND
DNF Jan Pelgrim DUITSLAND
DNF Simon Rifflet FRANKRIJK
DNF Timothée Laleu FRANKRIJK
DNF Paul Lahaye FRANKRIJK
DNF Nicolas de Smet WAREGEM
DNF Justin Laevens ZWEVEGEM
DNF Rune Thoré BELGIË
DNF Lukas Kevin Matuschak DUITSLAND
DNF Felix DIERKING OLDENBURG
DNF Merlin Cambeis ENGELAND
DNF Job Visser GOEDEREEDE
DNF Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
DNF Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
DNF Klaas Meekma WOUDSEND
DNF Jasper van Poecke HOOFDDORP
DNF Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
DNF Jochem Nijenkamp WAPSE
DNF Gilles Aarts ZWOLLE
DNF Sam Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
DNF Menno Vonk MEERKERK
DNF Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel MOLENAARSGRAAF
DNF Christian Rush NIEUW-ZEELAND
DNF Robin van Poppel DIESSEN
DNF Mika Sardina TWC Het Snelle Wiel HELMOND
DNF Alex Wijma DRACHTEN
DNF Jamie Prince WV de Jonge Renner OUD VOSSEMEER
DNF Joris Keller DEN HAAG
DNF Angus Hawkins VERENIGD KONINKRIJK
DNF Maiko Timmer WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNF Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK
DNF Tijs Giezen DOETINCHEM
DNF Steven den Otter DIEREN
DNF Xander van Dijk WV Breda ROOSENDAAL
DNF Lars Mengerink MADE
DNF David Michielsen NIEUWDORP
DNF Arjen van Damme YERSEKE
DNF Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
DNF Keigo Sweens TWC Pijnenburg GOIRLE
DNS Pieter Prosman Willebrord Wil Vooruit ZALTBOMMEL