Uitslag Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier 2019

(E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LEEK

Alle uitslagen van Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Willemiek Meinders MEPPEL
2 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
3 Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
4 Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
5 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
6 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
7 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
8 Paulien Koster MEPPEL
9 Floor Weerink GRONINGEN
10 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
11 Kimberly Hoekstra ASSEN
12 Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
13 Lisanne Buurman HEERENVEEN
14 Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
15 Marthe Roose ENUMATIL
16 Ivana Tiessens WV de Kannibaal GRONINGEN
17 Aniek Sikma WV WoonExpo Kapenga BUITENPOST
18 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
19 Lieke Lap GRONINGEN
20 Elles Hageman DOLDERSUM
21 Ingrid Huizing ENSCHEDE
22 Marieke Driesprong DWINGELOO
23 Marit Cent WV Beet-It Volendam GOOR
24 Fleur Smith NWV Groningen GRONINGEN
25 Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
26 Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
27 Manon de Boer LEEUWARDEN
28 Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
29 Nienke Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
30 Chantal Hendriks HEERENVEEN
31 Anniek Mos RUINEN
32 Inge Roelofsen GRONINGEN
33 Freya Reitsma LEEUWARDEN
34 Nicole van der Duin NIEUW-RODEN
DNS Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
DNS Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
DNS Jolanda van der Ende SCHALKHAAR
DNS Lisa Bouwers GROLLOO
DNS Annelotte Bex ENSCHEDE
DNS Minke Slingerland OOSTERHOUT
DNS Sanne Bouwmeester WV de Kannibaal WESTERBORK
DNS Tessa Bergsma GRONINGEN
DNS Elke Oude Weernink GRONINGEN
DNS Haike Verbree GRONINGEN
DNS Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
DNS Willeke de Jong UBBENA
DNS Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
DNS Manon Kamminga KAMPEN
DNS Lotte Eijbergen GRONINGEN
DNS Tjilde Bennis ZOETERWOUDE
DNS Ankie Ytsma LEEUWARDEN
DNS Joƫlle de Ruiter BOVENSMILDE
DNS Simone de Vries GRC Jan van Arckel OLDELAMER
DNS Renee van Deursen NIJMEGEN
DNS Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNS Mareille Meijering DE MEERN
DNS Annet Pit ZWOLLE
DNS Nadia Stappenbelt AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNS Fianna Stenveld RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
DNF Nadine Post W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNF Laura Krans De Noordelijke ATB-club DE WILP
DNF Iris Ton K.W.C. Kampen WASKEMEER