Uitslag Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier 2019

(E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr.

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LEEK

Alle uitslagen van Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Annet Pit ZWOLLE
2 Ivana Tiessens WV de Kannibaal GRONINGEN
3 Floor Weerink GRONINGEN
4 Janieke Kalsbeek WV de Kannibaal LEEUWARDEN
5 Paulien Koster MEPPEL
6 Mareille Meijering DE MEERN
7 Lisanne Buurman HEERENVEEN
8 Fianna Stenveld RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
9 Manon Kamminga KAMPEN
10 Kimberly Hoekstra ASSEN
11 Ingrid Huizing ENSCHEDE
12 Marthe Roose ENUMATIL
13 Aniek Sikma WV WoonExpo Kapenga BUITENPOST
14 Marieke Driesprong DWINGELOO
15 Anneke Dijkstra WV WoonExpo Kapenga OLTERTERP
16 Iris Schultinga W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
17 Nynke Pellikaan NWV Groningen DEN ANDEL
18 Sanne Bouwmeester WV de Kannibaal WESTERBORK
19 Andrea van Loo RTV Oldenzaalse WCL T HARDE
20 Wendy Oosterwoud NWV Groningen URETERP
21 Willemiek Meinders MEPPEL
22 Fleur Smith NWV Groningen GRONINGEN
23 Bettina Zijlstra WV de Kannibaal GRONINGEN
24 Elles Hageman DOLDERSUM
25 Lieke Lap GRONINGEN
26 Leonie Lubbinge WV de Kannibaal DRACHTEN
27 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
28 Nienke Smit NWV Groningen ZUIDWOLDE DR
29 Rixt Hoogland RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
30 Yvet Schoonewille WSV Emmen KLAZIENAVEEN
31 Joƫlle de Ruiter BOVENSMILDE
32 Mathea Neijmeijer DRACHTEN
33 Jolanda van der Ende SCHALKHAAR
34 Anniek Mos RUINEN
35 Inge Roelofsen GRONINGEN
36 Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
37 Laura Krans De Noordelijke ATB-club DE WILP
38 Freya Reitsma LEEUWARDEN
39 Nicole van der Duin ALTEVEER
DNS Manon de Boer LEEUWARDEN
DNS Minke Slingerland OOSTERHOUT
DNS Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNS Willeke de Jong UBBENA
DNS Tjilde Bennis ZOETERWOUDE
DNS Chantal Hendriks HEERENVEEN
DNS Nicole Clerx WV de Kannibaal GRONINGEN
DNS Elke Oude Weernink GRONINGEN
DNS Tessa Bergsma GRONINGEN
DNS Nadine Post W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
DNS Annelotte Bex ENSCHEDE
DNS Lisa Bouwers GROLLOO
DNS Anne Marijn van der Graaf ENSCHEDE
DNS Lotte Eijbergen GRONINGEN
DNS Ankie Ytsma LEEUWARDEN
DNS Simone de Vries GRC Jan van Arckel OLDELAMER
DNS Haike Verbree GRONINGEN
DNS Renee van Deursen NIJMEGEN
DNS Iris Ton K.W.C. Kampen WASKEMEER
DNS Nadia Stappenbelt AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNS Sterre Jonkers WSV Emmen EMMEN
DNS Liena de Jong W.V. Meteoor Assen-Roden UBBENA
DNS Marit Cent WV Beet-It Volendam GOOR