Uitslag Wielerronde van Middelharnis 2019

(C)-Sportklasse/Basisleden

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
MIDDELHARNIS

Alle uitslagen van Wielerronde van Middelharnis

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Jeffrey van den Hoven TWC Het Snelle Wiel RAAMSDONKSVEER
2 André van Reek GOUDA
3 Andre Grootveld RWC Ahoy ZOETERMEER
4 Peter Fils RWV de Spartaan PIJNACKER
5 Tonny Berends GORINCHEM
6 Marcel Klapwijk Cycling Team Wielertoerist TER AAR
7 Dennis Venema LEXMOND
8 Peter Kooistra HSK Trias PAPENDRECHT
9 Chris Maas DRC de Mol PAPENDRECHT
10 William Westerlaken GRC Jan van Arckel NIEUW-LEKKERLAND
11 Sander van der Velde Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
12 Sjors de Waard DE BILT
13 Leon Oosters HELLEVOETSLUIS
14 Gijs Gelderblom OOSTVOORNE
15 Henrik Boele SLIEDRECHT
16 Lennart van van Houten BRIELLE
17 Robert Reincke Spijkenisse Bike United HELLEVOETSLUIS
18 Melvin Hanemaaijer NAALDWIJK
19 Andries van Driel DORDRECHT
20 Mario Lagerwerf DE LIER
21 Sjoerd Bult Cyclingteam Flakkee RHOON
22 John Roos MIDDELHARNIS
23 Maurice de Keijzer ZUIDLAND
24 Bennie van den Heuvel DRC de Mol STRIJEN
25 Barend Verhagen WTC Woerden WOERDEN
26 Edward Sol Spijkenisse Bike United SPIJKENISSE
27 Gerard Kooistra HSK Trias HENDRIK-IDO-AMBACHT
28 Erik Stolk OOSTVOORNE
29 Martijn Harteloh Cyclingteam Flakkee DORDRECHT
30 Jarno van de Breevaart BERGSCHENHOEK
31 Marco Andeweg Spijkenisse Bike United HOOGVLIET
32 Thomas Verduyn SPIJKENISSE
33 Wouter Harteveld OUDE TONGE
34 Casper Bakker HOOGVLIET
35 Carlo Schierbeek SPIJKENISSE
36 Melvin de Vries SCHIEDAM
37 Jeroen Vlag ROZENBURG
38 Alexander Wagner OOSTVOORNE
DNF Dennis van den Ouden Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
DNS Barber Maathuis ROTTERDAM
DNS Thomas de Ruiter LRTV Swift BENTHUIZEN
DNS Douwe Schouten RCMD de Coureur VLAARDINGEN
DNS Tom de Jong SPIJKENISSE
DNS Hanne van der Hoek AMSTERDAM
DNS Remko van der Gaag HSK Trias BRIELLE
DNS Edwin Driessen UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Jelle van Steekelenburg Westland Wil Vooruit WATERINGEN
DNS Henk Ceelen OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
DNF Maurice de Roode ROZENBURG
DNF Martijn de Putter Cycloteam.nl NEDERHEMERT
DNF Willem Kegge VIERPOLDERS
DNF Robin Beije WV de Jonge Renner SOMMELSDIJK
DNF Emiel van Dijk HELLEVOETSLUIS
DNF Aren van den Hoek MIDDELHARNIS
DNF Dick Bouhof WTOS Delft ROTTERDAM
DNF Sander Spoolder GIESSENBURG
DNF Frits Boel GRC Jan van Arckel GELDERMALSEN
DNF Marco van Houten BRIELLE
DNF Allard Epping NIEUWEGEIN