Uitslag Ronde van Twente 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ENTER

Alle uitslagen van Ronde van Twente

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Rindert Buiter LRTV Swift LEIDEN
2 Max van der Meulen DEN HAAG
3 Sven Mulder WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
4 Daan van den Berg Westland Wil Vooruit DE LIER
5 Elmar Abma WV de Driehoek WOLVEGA
6 Tibor Del Grosso W.V. Meteoor Assen-Roden EELDE
7 Jesse Kramer TWC de Kempen BORKEL EN SCHAFT
8 Arno van Krimpen DRC de Mol GROOT-AMMERS
9 Jari Prins WV de Jonge Renner HANK
10 Sven van der Lans Westland Wil Vooruit DE LIER
11 Noël Rokven SINT JANSTEEN
12 Lars Rouffaer W.C.L. Bergklimmers SIBBE
13 Marvin Peters R en TV de Zwaluwen WEHL
14 Marnix van den Oever WTC Maas-Waal WIJK EN AALBURG
15 Jens Bassa GOUDRIAAN
16 Eskil Huiting W.V. Meteoor Assen-Roden ROLDE
17 Job Boontjes W.V. Meteoor Assen-Roden GIETEN
18 Tristan Hartmann RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
19 Hylke de Boer WEIDUM
20 Bart Kortleve WV Noord-Westhoek HAVELTE
21 Sven Timmermans K.W.C. Kampen TWELLO
22 Jelle Boonstra WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
23 Thijs Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
24 Mike Bronswijk Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
25 Ilias Jordaens
26 Sietse Kool WV Avanti ZEVENHOVEN
27 Chris Oosenbrug ZWC D.T.S. ZAANDAM
28 Kees Sanders NWV Groningen GRONINGEN
29 Niels Boom VALBURG
30 Julius Dr
31 Daan Hilbers RWV de Spartaan DEN HAAG
32 Lucas Averesch AWV de Zwaluwen RIJSSEN
33 Pieter van Waas BELGIË
34 Yoël Leeflang RTV de Bollenstreek LISSE
35 Mat van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
36 Raphaël Mouton WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
37 Mike Krabbenborg GROENLO
38 Finn Roumen W.C.L. Bergklimmers STEIN
39 Marick Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
40 Radan Adriaans W.C.L. Bergklimmers STEIN
41 Marijn Schaper WV Noord-Holland BERGEN NH
42 Thijmen Paardekooper WSV Emmen VALTHERMOND
43 Rowan van Oord WV de Jonge Renner HANK
44 Milan Kuypers BELGIË
45 Jelle Bouwe Hofstee WRV de Peddelaars DWINGELOO
46 Daan Honderdors WC Midden Limburg HORN
47 Timo Julian Spijkstra LWV de Friesche Leeuw LEEUWARDEN
48 Danny van Lierop SOMEREN
49 Sven Hagedoorn Weerstand TOLLEBEEK
50 Siep Roes RWV de Spartaan DEN HAAG
51 Nick Brand RWC Ahoy PIJNACKER
52 Koen Hammink BORNE
53 Maxime Duba WV Noord-Holland ALKMAAR
54 Mees van Duren WTC de Amstel NES A/D AMSTEL
55 Henri Johannes Appelbaum
56 Duncan Van Norel NIJVERDAL
57 Lennard Meinema W.V. Eemland AMERSFOORT
58 Yannick van den Berg Westland Wil Vooruit MONSTER
59 Christian Evers NIJVERDAL
60 Youp de Vos WV Avanti HILLEGOM
61 Martijn Weeder LRTV Swift LEIDEN
62 Michiel van Vliet DRC de Mol SLIEDRECHT
63 Pepijn Veenings ZWC D.T.S. ASSENDELFT
64 Thomas Lakeman Hoornse Ren en Toerclub VENHUIZEN
65 Maurits Neele Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
66 Moreno Tak WV de Jonge Renner FIJNAART
67 Kevin Kuiper Stormvogels Veendam NIEUWOLDA
68 Vincent van Dorp ELBURG
69 Quinn Quadvlieg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg GULPEN
70 Stijn Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
71 Jannes Veerman HEERDE
72 Jesper Melle Rozema WV Otto Ebbens JISTRUM
73 Joris Kranenburg APELDOORN
74 Mathijs van Putten WTC Woerden HAGESTEIN
75 Matz Damman RTC de Stofwolk GROENLO
76 Ids Visscher RWC Ahoy PIJNACKER
77 Johan Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN
78 Roan Danckaarts WV Het Stadion UTRECHT
79 Tijmen Graat MAASHEES
80 Sieb van der Pas HEESWIJK-DINTHER
81 Daan van Lüling BODEGRAVEN
82 Leonardo van Driel Westland Wil Vooruit MONSTER
83 Mick Nijveld NIJVERDAL
84 Daniël van Velsen COLMSCHATE
85 Kevin Gosniowski RCMD de Coureur MAASSLUIS
86 Wout Joore NEER
87 Luka Fredrikze LISSE
DNF Ruud van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
DNF Bram Vermeer BERKEL-ENSCHOT
DNF Thijmen de Jonge WRV de Peddelaars NIEUW-AMSTERDAM
DNF Rick Doornbos WRV de Peddelaars HIJKEN
DNF Djyaro Bosma APPELSCHA
DNF Stefan ten Hoeve WV WoonExpo Kapenga SURHUISTERVEEN
DNF Jorn Kooistra HEERENVEEN
DNF Levi Elsenga WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
DNF Max van Heeswijk SCHIJNDEL
DNF Björn Vos WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
DNF Brent Vos CASTRICUM
DNF Xander Krijt HEERHUGOWAARD
DNF Tim van den Noort KEIJENBORG
DNF Jesper Beiboer ZEGVELD
DNF Spiek Oord WTC Woerden LOENEN AAN DE VECHT
DNF Micky Alberts DELFT
DNF Mike Bark ARC Ulysses MONNICKENDAM
DNF Hessel Westerink WV De IJsselstreek ELBURG
DNF Jules Sla VLAARDINGEN
DNF Dani van der Lee SCHIEDAM
DNF Tom Nijdam ONNEN
DNF Rodin Smedes ZUIDHORN
DNF Jorik van Maaren GRC Jan van Arckel GORINCHEM
DNF Niels Tenniglo WTC Woerden UTRECHT
DNF Christiano Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
DNF Justin Blok WOERDEN
DNF Sam Hermans TEGELEN
DNF Juup Kuperus LEEK
DNF Tom Buls Stormvogels Veendam VEENDAM
DNF Lars Kranenborg WEDDE
DNF Simon Versteden UTRECHT
DNF Thomas Peek WV Het Stadion VIANEN
DNF Sep Roord ROSSUM
DNF Tijn Wessels AWV de Zwaluwen ENTER
DNF Dylan Grobbink GEESTEREN
DNF Anne Kiers AWV de Zwaluwen WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
DNF Jurn Wildschut ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
DNF Hugo Jansen RTC de Stofwolk EIBERGEN
DNF Tycho Klaasen RTC de Stofwolk GROENLO
DNF Maarten Holsbrink WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Halvar de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
DNF Daan den Breejen DRC de Mol PAPENDRECHT
DNF Lars Straver LEEUWARDEN
DNF Tom van Loon LEIDEN
DNF Jelle Winkelhorst R en TV de Zwaluwen GIESBEEK
DNF Senna Nijman RETO HEELSUM
DNF Sem van der Putten NIEUW VENNEP
DNF Siebe Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNF Bjorn Koster W.V. Meteoor Assen-Roden RODEN
DNF Nick Schelvis ZWC D.T.S. HEEMSKERK
DNF Olivier de Weerd DRONTEN
DNF Ruben Kortleve WV Noord-Westhoek HAVELTE
DNF Lucas Kreeft DRC de Mol DORDRECHT
DNF Binke Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT