Uitslag Ronde van Twente 2019

Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ENTER

Alle uitslagen van Ronde van Twente

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Rasmus Madsen
2 Rick Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
3 Wouter van de Weerdhof Willebrord Wil Vooruit LOBITH
4 Lars Mulderij WRV de Peddelaars PESSE
5 Sten Hoek WV de Driehoek OOSTERSTREEK
6 Aldert van der Veen WV WoonExpo Kapenga WIJNJEWOUDE
7 Jaap Roelen WV de Jonge Renner CHAAM
8 Guus van Schipstal RTC Buitenlust WANROIJ
9 Stijn van Lohuizen AR en TV de Adelaar HEERDE
10 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
11 Christiaan Lubbers TWV De Peddelaars WINTERSWIJK
12 Jur Groot Koerkamp CRT Raalte RAALTE
13 Jim Kes Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
14 Roy Hoogendoorn WV Avanti BOSKOOP
15 Noud van den Hurk JvR de Batauwers BENEDEN-LEEUWEN
16 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
17 Pieter de Groof TML Dommelstreek HEEZE
18 Paul Bijlsma LWV de Friesche Leeuw FRANEKER
19 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
20 Bart Beks RSC de Zuidwesthoek WOUW
21 Stan van den Bergh OUD-GASTEL
22 Daan Hopster Cycle Club 75 NIJVERDAL
23 Christian Rush BEST
24 Mads Mosevang Pedersen DENEMARKEN
25 Beau van Izerloo DRC de Mol DORDRECHT
26 Noel Luijten GRC Jan van Arckel MEERKERK
27 Sven Pijnenburg WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
28 Tom Smeets WC Midden Limburg REUVER
29 Igor Baars NIEUW VENNEP
30 Jeffrey Cordes NIEUW RODEN
31 Merlin Cambeis ENGELAND
32 Joost Nat DE WEERE
33 Xander van Dijk WV Breda ROOSENDAAL
34 Darren van Bekkum MAARN
35 Niels Reemeijer HSV de Kampioen SPAARNDAM
36 Bas Scheffer AWV de Zwaluwen WIERDEN
37 Jochem Nijenkamp WAPSE
38 Thomas Bosman RETO DRIEL
39 Samuel Runderkamp WV Beet-It Volendam VOLENDAM
40 Joris Keller DEN HAAG
41 Jip de Moor WTC de Amstel AMSTERDAM
42 Max Jansen DRC de Mol DORDRECHT
43 Mika Sardina TWC Het Snelle Wiel HELMOND
44 Tjipke Bosma WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
45 Lars Zoomers W.C.L. Bergklimmers MAASTRICHT
46 jitse wiersma AUGUSTINUSGA
47 Stef ter Laak WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
48 Ard Stuiver Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
49 Sebasti theodor Petersen DENEMARKEN
50 Melvin Drost W.V. Eemland VEENENDAAL
51 Jens Pronk Ver. Cycling Club Monkey Town DE RIJP
52 Warner Stoffers W.V. Meteoor Assen-Roden GASTEREN
53 Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
54 Jari Kranenburg RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
55 Julius Nowak Dalner
56 Levi van Hoften JvR de Batauwers TIEL
57 Thom Leegwater HEERUGOWAARD
58 Martin Schack Kj
59 Arjen van Damme YERSEKE
60 Binck Burger 'T ZAND
61 Joeri Fledderus DROUWEN
62 Luca HARTER PRUISISCH OLDENDORF
63 Alexander Kok WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Sjors van der Glas DRC de Mol DORDRECHT
DNF Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL
DNF Kjell de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
DNF Lucas Goene W.V. Eemland VEENENDAAL
DNF Gé Luiten W.V. Eemland NAARDEN
DNF Mathijs de Blom W.V. Eemland ZEEWOLDE
DNF Niels van Houwelingen 'S-GRAVENPOLDER
DNF Tijn Voerman DEN HAAG
DNF Gerald De Jong KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
DNF Noah Cinjee DELFT
DNF Bastiaan van Dijk Westland Wil Vooruit KWINTSHEUL
DNF Tomas Bisschop Westland Wil Vooruit DELFT
DNF Arjan Blaauw DOORNSPIJK
DNF Gilles Aarts ZWOLLE
DNF Wessel Kuiper Hoornse Ren en Toerclub OOSTERBLOKKER
DNF Antoine Kroezen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Rick Metselaar WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Bowen Adriaans W.C.L. Bergklimmers STEIN
DNF Ruben van Wijk EINDHOVEN
DNF Thijs van Beek TML Dommelstreek GELDROP
DNF Lennart Bult UWTC de Volharding ZEIST
DNF Jelle Baks TWC 't Verzetje HAALDEREN
DNF Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
DNF Werner van der Meer WOUDSEND
DNF Lars Klugt NWV Groningen VOLENDAM
DNF Thom Langen WSV Emmen NIEUW DORDRECHT
DNF Pieter Dekker WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
DNF Mark de Groot WV Breda HOEVEN
DNF Jasper van Poecke HOOFDDORP
DNF Jos Blok WV Avanti GOUDA
DNF David van Ooijen EINDHOVEN
DNF Robin van Poppel DIESSEN
DNF Jarno Schoonus BEST
DNF Jaap Voogel NWV Groningen KLOOSTERBUREN
DNF Lars Punter EELDE
DNF Steyn Lamberink AWV de Zwaluwen BERGENTHEIM
DNF Ian Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
DNF Menno Vonk MEERKERK
DNF Bram van Herk GROOT AMMERS
DNF Chiel Hubers TWV De Peddelaars LIEVELDE
DNF Marnick Duivelshof RTV Oldenzaalse WCL OLDENZAAL
DNF Thijs van den Broek GILZE
DNF Tycho Nomden AR en TV de Adelaar HOENDERLOO
DNF Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
DNF Evert Koning LEEK
DNF Alex Wijma DRACHTEN
DNF Jelle Bokma WV WoonExpo Kapenga WORKUM
DNF Thomas Steegenga UTRECHT
DNF Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
DNF Jonas Franken AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Vigo Schouten VENLO
DNF Jasper Jacobs WESSEM
DNF Daan Douven WC Midden Limburg HERTEN
DNF Ivo Zwaans Hoornse Ren en Toerclub DEN HELDER
DNF Lars Romijn AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Tijs Giezen DOETINCHEM