Uitslag Omloop der Zevenheuvelen 2019

Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BERG EN DAL

Alle uitslagen van Omloop der Zevenheuvelen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ward Koster AMSTERDAM
2 Pim Hackmann HEEMSTEDE
3 Hans Dilling DRC de Mol NIJMEGEN
4 Roy Roesthuis BORNE
5 Koen Wulterkens Marco Polo Cycling Club BOXMEER
6 Tom Meulendijks MTB Licht Verzet NIJMEGEN
7 Dirk van Leuken EINDHOVEN
8 Wilbert Broekhuizen ZWOLLE
9 Geert van der Horst LEIDEN
10 Erik Franssen NIJMEGEN
11 Marten Koster RHEDEN
12 Bram Koeweiden GRONINGEN
13 Jos Castelijns EINDHOVEN
14 Bas de Bruin Uithoornse WTC UITHOORN
15 Jesse Haaksman ENSCHEDE
16 Thomas Rieff TWC Tempo MAASTRICHT
17 Koen van Lochem ENSCHEDE
18 Jesse Reith RETO ARNHEM
19 Rient Heerink ENSCHEDE
20 Florian Bont HSV de Kampioen HAARLEM
21 Nol van Loon TILBURG
22 Roy Peters GROESBEEK
23 Daan de Best MIJDRECHT
24 Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
25 Stef van den Bosch MILHEEZE
26 Jeroen Rebel TML Dommelstreek GELDROP
27 Gijs Derksen MTB Licht Verzet GROESBEEK
28 Menno Gobielje RWC Ahoy GOUDA
29 Lars Adriaansen BERGEN OP ZOOM
30 Cees Snoek Cycloteam.nl VOLENDAM
31 Matthijs ten Buuren HENGELO
32 Koos van Dam AMSTERDAM
33 Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
34 Erwin Meijer Westland Wil Vooruit BERKEL EN RODENRIJS
35 Thijs Brouwer SPRANG-CAPELLE
36 Bas ten Have Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
37 Jelmer Groen WV De IJsselstreek DRONTEN
38 Christian Kuikstra PRC Delta HEENVLIET
39 Berend Gras DEN HAAG
40 Thom Rutten Cycloteam.nl EINDHOVEN
41 Martijn Veenhoven Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTZAAN
42 Luuk Rutten Marco Polo Cycling Club WAGENINGEN
43 Tristan Vos EELDERWOLDE
44 Kees Pameijer HSK Trias DEN HAAG
45 Gudo Hartog Cicli Basso Vicenza - Reasons GRONINGEN
46 Joost Legtenberg ARNHEM
47 Daan van Alphen Marco Polo Cycling Club GENNEP
48 Michiel Kok HAARLEM
49 Jeroen Luijks W.V. Princenhage NIJMEGEN
50 Kamiel Vleeming ZWOLLE OV
51 Patrick de Jong NOORDELOOS
52 Rein Cobussen MTB Licht Verzet WIJCHEN
53 Peter Stienstra GRUBBENVORST
54 Stef van der Hijden NIJMEGEN
55 Ronald van der Laar HSK Trias HARDINXVELD-GIESSENDAM
56 Rob van den Berghe ENSCHEDE
DNF Thijs Boddeus Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNF Jeroen Hoogakker LRTV Swift OEGSTGEEST
DNF Jasper van den Broek RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
DNF Michael Nagel A.S.S.W.S.V. SKITS AMSTELVEEN
DNF Wouter Kelderman RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Douwe van der Hoeven HOOGVLIET
DNF Nick Moerland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Mike Kuyper WV Salland DRONTEN
DNF Rick van Vliet ROTTERDAM
DNF Wesley Willems DOESBURG
DNF Robert-Jan Loeffen NISTELRODE
DNF Martijn Wiggers DEN HAAG
DNF Martijn Koert RETO DUIVEN
DNF Tijs Knotnerus ZWOLLE
DNF Dirk Loekemeijer DORDRECHT
DNF Wesley Pieterse RETO ARNHEM
DNF Simon van Wijk RETO DOETINCHEM
DNF Folkert Zandbergen RIJNSBURG
DNF Martin Luijk WV Gazgas ARNHEM
DNF Ruben Maris Cycle Club 75 HELLENDOORN
DNF Erik Stammes AMSTERDAM
DNF Jos Kaal R en TV de Zwaluwen DIDAM
DNF Benjamin Mein KRANENBURG
DNF Tino Oosterlaar Hanzerenners Zwolle HEINO
DNF Jeroen Jansen ZOETERMEER
DNF Wilbert Heijn LRTV Swift LEIDEN
DNF Janwillem Testerink LEIDEN
DNF Joren Bronkhorst Cycloteam.nl GORINCHEM
DNF Bram Mens HSK Trias WATERINGEN
DNF Bas Winters AvB Cycling Team HENGELO
DNF Martijn de Groot Cycloteam.nl GORINCHEM
DNF Marijn Coolen TWC Noord-Limburg WELL
DNF Philip Zwier ENSCHEDE
DNF Leon Strötker MAASBREE
DNF Jesse Rengers Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Jesse Bootsma ENSCHEDE
DNF Thijmen Jeroense NIJMEGEN
DNF Douwe de Boer GRONINGEN
DNF Koen Goebel UWTC de Volharding ALMERE
DNF Robert Haaijema Cicli Basso Vicenza - Reasons GRONINGEN
DNF Robert van den Brink WV De IJsselstreek BIDDINGHUIZEN
DNF Eric van de Meent LENT
DNF Ron Timmermans Gaul ! GRONINGEN
DNF Edwin de Graaff WOERDEN
DNF Jorryt Otter Hanzerenners Zwolle NIEUWLEUSEN
DNF Thijs Poelstra RTV Oldenzaalse WCL BERG EN DAL
DNF Raoul van Drunen DRC de Mol DORDRECHT
DNF Robin de Pruyssenaere de la Woestijne JvR de Batauwers LEUSDEN
DNF Nick Roetman HAARLEM
DNF Gert-Jan Veltkamp DEVENTER
DNF Kevin Gideonse OOIJ
DNS Hein Smits TWC Tempo WIJCHEN
DNS Sem Elders EINDHOVEN
DNS Ritsaert Cluistra HSV de Kampioen HAARLEM
DNS Jelle de Poorter BEST