Uitslag CCM - Omloop der Zevenheuvelen 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BERG EN DAL

Alle uitslagen van CCM - Omloop der Zevenheuvelen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
2 Yentl Ruijmgaard ASC Olympia ZWANENBURG
3 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
4 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
5 Joren Bloem E.T.P. Zutphen BRUMMEN
6 Jasper Ockeloen DE ZWARTE KAT
7 Ramon van Bokhoven WV de Jonge Renner TILBURG
8 Remco Esselaar TWC Het Snelle Wiel STEIN LB
9 Martijn Dijkstra WV de Jonge Renner DE KNIPE
10 Aden Paterson ASSEN
11 Gijs Leemreize TWV De Peddelaars RUURLO
12 Meindert Weulink WV De IJsselstreek DIEPENVEEN
13 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam DENEKAMP
14 Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
15 Bart Lemmen UTRECHT
16 Harry Sweering West Frisia SNEEK
17 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
18 Ethan Batt NIEUW ZEELAND
19 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
20 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
21 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN
22 Richard Dijkshoorn ROTTERDAM
23 Wiebe Scholten DIEREN
24 Xavier Poels TWC Het Snelle Wiel OEFFELT
25 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
26 Daniel Luke RENKUM
27 Olav Wallinga AR en TV de Adelaar ZUTPHEN
28 Niels van Ekeren RIJSWIJK
29 Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
30 Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
31 Eloy Raas MIDDELBURG
32 Teun Teulings WV Schijndel BREUGEL
33 Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
34 Wouter Been GOUDA
35 Tim Weerkamp NWV Groningen GRONINGEN
36 Jesse Raas TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
37 Douwe Doorduin GRONINGEN
38 Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
39 Adriaan Botma LWV de Friesche Leeuw DRIEZUM
40 Jeroen Hasselaar EINDHOVEN
41 Dennis van der Zaal LISSE
42 Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL
43 Mathijs Loman TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
44 Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
45 Pieter Verhoeven ZWOLLE
46 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
47 Carlo van den Berg MAASLAND
48 Jasper Bugter ARNHEM
49 Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
50 Gerco Pastoor ASC Olympia EEMDIJK
51 Pieter ten Kortenaar WV de Valleirenners AXA WAGENINGEN
52 Coen van Kleef Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
53 Frank Stijger Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
54 Robert Berk RWV de Spartaan PIJNACKER
55 Marco Geleijnse RWC Ahoy HELLEVOETSLUIS
56 Maurits Buist WV Otto Ebbens DRACHTEN
57 Stijn van der Wal HUIZEN
58 Lars Quaedvlieg EINDHOVEN
59 David van den Berg Restore Cycling LEIDSCHENDAM
60 Paul Gruithuijzen WV Schijndel BREUGEL
61 Max Venderbosch DIDAM
62 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
63 Thomas Hartog West Frisia HAARLEM
64 Maarten de Nijs RSC de Zuidwesthoek HUIJBERGEN
65 Etienne Lenting WV Avanti NIEUWVEEN
66 Friso van Diemen WTC de Amstel AMSTELVEEN
67 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
68 Bart Vreugdenhil AMSTERDAM
69 Daan Besteman Stormvogels Veendam GRONINGEN
70 Raül Rademakers JABEEK
71 Mark Prinsen HEERENVEEN
72 Daaf Koemans WV Breda TERHEYDEN
73 Kelvin Bakx Willebrord Wil Vooruit BERGEN OP ZOOM
74 Martin van de Pol BARNEVELD
75 Vincent Fackeldey LRTV Swift LEIDEN
76 Giel Meesen W.C.L. Bergklimmers SUSTEREN
77 Arno te Brake NIJMEGEN
78 Bradley Soden AMERONGEN
79 Koen Jansen AR en TV de Adelaar BAAK
80 Coen Onderwater RTV de Bollenstreek LISSE
81 Arian Stolwijk ROTTERDAM
82 Danny Kroeze W.V. Eemland ACHTERVELD
83 Jelle ter Weeme VAASSEN
84 Luuk Loohuis GRONINGEN
85 Christiaan Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
86 Jimmy de Bruyn Arrow Cyclingteam SINT JANSTEEN
87 Sebastian Vester WV WoonExpo Kapenga DRACHTEN
DNF Sam Looman 'S HEERENBERG
DNF Luuk van Helden W.C.L. Bergklimmers VLODROP
DNF Robbin van de Geer msmwv Dutch Mountains MAASTRICHT
DNF Iwan Schut W.V. Omega STADSKANAAL
DNF Erwin Rinsma Stormvogels Veendam STADSKANAAL
DNF Martijn Bakker W.V. Meteoor Assen-Roden NORG
DNF Sep Schuurman WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
DNF Niels Hoogeveen WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Jan Dijkstra WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNF Jorjan Jorritsma BOIJL
DNF Roy Guequierre W.V. Princenhage THOLEN
DNF Roy Gijzel ZRTC Theo Middelkamp 'S-HEER ARENDSKERKE
DNF Gijs De Swart BREDA
DNF Julien van Winden DRIEBERGEN-RIJSENBURG
DNF Tim Putman R en TV de Zwaluwen ZELHEM
DNF Livay Schotten R en TV de Zwaluwen DOESBURG
DNF Martijn Versteege RTV Vierakker-Wichmond HENGELO GLD
DNF Guillaume Visser HEERENVEEN
DNF Jorrit Nijland SAASVELD
DNF Mike Vliek AWV de Zwaluwen VRIEZENVEEN
DNF Daan Steffens OLDENZAAL
DNF Bouke Gerritsma Studenten Wielersport Nederland ENSCHEDE
DNF Lars Olde Meierink RTV Oldenzaalse WCL OVERDINKEL
DNF Sam Errens W.C.L. Bergklimmers BORN
DNF Jules Bremers W.C.L. Bergklimmers BRUNSSUM
DNF Sverre Senders TWC de Kempen LUYKSGESTEL
DNF Tom van den Berg RTC Buitenlust HELMOND
DNF Tom Timmers ZWC D.T.S. ASSENDELFT
DNF Tijs Dekker WV Alcmaria Victrix OOSTHUIZEN
DNF Tristan Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Neville Groot Ver. Cycling Club Monkey Town HEERHUGOWAARD
DNF Daniel Elzinga OPENDE
DNF Kevin Reuvers Rudyco cycling team ZEVENBERGEN
DNF Frans Hoveijn WV de Kannibaal HOUTEN
DNF Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
DNF Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
DNF Merijn Korevaar GORINCHEM
DNF Niels Boogerd MEERKERK
DNF Arjan Arentsen WV De IJsselstreek HARDERWIJK
DNF Luuk van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
DNF Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
DNF Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
DNF Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
DNF Mauro Spapen TWC Pijnenburg RIJEN
DNF Sjors Dekker GRONINGEN
DNF Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
DNF Pim van den Berg Velo51 Cycling Team NIEUW-SCHOONEBEEK
DNF Eelke Nikkels GRONINGEN
DNF Bouwe Kuin GRONINGEN
DNF Kevin Minten TWC Het Snelle Wiel MILL
DNF Joey van Manen VEENENDAAL
DNF Wilbert van het Loo OOSTERHUIZEN
DNF Siebe Nicolai WV De IJsselstreek ERMELO
DNF Johnny van Diermen BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
DNF Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
DNF Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
DNF Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
DNF Frank van den Broek RTV de Bollenstreek VOORHOUT
DNF Daniël Langereis WTOS Delft DELFT
DNF Markus Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
DNF Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Mohamed Rayes UWTC de Volharding UTRECHT
DNF Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
DNF Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
DNF Jasper Hamelink DRONTEN