Uitslag Profwielerronde van Oostvoorne 2019

(C)-Sportklasse/Basisleden

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
OOSTVOORNE

Alle uitslagen van Profwielerronde van Oostvoorne

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Edward Sol Spijkenisse Bike United SPIJKENISSE
2 Arne Jacobs MAASTRICHT
3 Leon Brouwer ROTTERDAM
4 Emiel van Dijk HELLEVOETSLUIS
5 Max Goote ROTTERDAM
6 Cornelis Bakker Cyclingteam Flakkee DIRKSLAND
7 Dennis ter Wal AMSTERDAM
8 Jan Kees den Hartog ZUIDLAND
9 Guido Smit RWV de Spartaan VOORBURG
10 Matthieu Hendriks LEKKERKERK
11 Paul Bakker PRC Delta RHOON
12 Danny den Hollander NOORDWIJKERHOUT
13 Eddy Hermsen Special Cycling Team OCHTEN
14 Thomas Verduyn SPIJKENISSE
15 Bennie van den Heuvel DRC de Mol STRIJEN
16 Marco van Leeuwen Cyclingteam Flakkee HELLEVOETSLUIS
17 Robert Reincke Spijkenisse Bike United HELLEVOETSLUIS
18 René Rotscheid AR en TV de Adelaar APELDOORN
19 Alexander Wagner OOSTVOORNE
20 Marco Duson PRC Delta BRIELLE
21 Carlo Schierbeek SPIJKENISSE
22 Jeroen Vroegindeweij SOMMELSDIJK
23 Marco van Houten BRIELLE
24 Marcel van Bruggen SCHIEDAM
25 Arjen Koene WATERINGEN
26 Raymond Greep RWV de Spartaan MAASLAND
27 Dennis van den Ouden Cyclingteam Flakkee OUDE TONGE
28 Maurice Rijs WV Noord-Holland LIMMEN
29 Leon Oosters HELLEVOETSLUIS
30 Melvin de Vries SCHIEDAM
31 Jelmer Draaisma UWTC de Volharding UTRECHT
32 Edwin Vrauwdeunt RWV de Spartaan S-GRAVENHAGE
33 Sjoerd Bult Cyclingteam Flakkee RHOON
34 Marco Andeweg Spijkenisse Bike United HOOGVLIET
35 Jeroen Vlag ROZENBURG
36 Desmond Buijk PUTTERSHOEK
37 Maurice de Roode ROZENBURG
DNF Willem Abbema UTRECHT
DNS Ricardo Kraak MAASSLUIS
DNS Hanne van der Hoek AMSTERDAM
DNS Ton Ippel PRC Delta BARENDRECHT
DNS Marijn Stolze MAASSLUIS
DNS Niels Vink SLIEDRECHT
DNS Martijn de Putter Cycloteam.nl NEDERHEMERT
DNS Sander van Lopik LEIDSCHENDAM
DNS Peter Fils RWV de Spartaan PIJNACKER
DNS Jacco van Hooren DORDRECHT
DNS Christian van Doorn 'S-HERTOGENBOSCH
DNF Jurrien Kuin DELFT
DNF Remco Vd Roest HELLEVOETSLUIS
DNF Martijn Harteloh Cyclingteam Flakkee DORDRECHT
DNF Rene Alblas VLEUTEN
DNF Wilmert Bontenbal GEERVLIET
DNF Lennart van van Houten BRIELLE
DNF Nico Katuin DELFT
DNF Ralph Greupink ZOETERMEER
DNF Erik Stolk OOSTVOORNE
DNF Toine Toussaint BRIELLE
DNF Willem Kegge VIERPOLDERS