Uitslag ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019

Junior Women's Road Race

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ALKMAAR

Alle uitslagen van ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
2 Sofie van Rooijen WV de Valleirenners AXA DRIEL
3 Kristina Nenadovic FRANKRIJK
4 Akvile Gedraityte LITOUWEN
5 Julie de DE WILDE LAARNE
6 Jade Lenaers DOLTCINI VAN ASSCHE
7 Valeria Golayeva RUSSIAN FEDERATION
8 Shirin van Anrooij Kids Sport prom/Alpha motorhomes ct KAPELLE
9 Iuliia Galimullina RUSSIAN FEDERATION
10 Sofia Collinelli ITALY
11 Marie Morgane Le Deunff FRANKRIJK
12 Julia Borgström ZWEDEN
13 Anne Dorthe Ysland NORWAY
14 Natalie Irene Midtsveen NOORWEGEN
15 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
16 Ysoline Corbineau FRANCE
17 Maeva Squiban FRANKRIJK
18 Nika Janüiü SLOVENIA
19 Judith Krahl DUITSLAND
20 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
21 Noëlle Buri ZWITSERLAND
22 Léa Curinier FRANCE
23 Anastasia Pecherskikh RUSSIAN FEDERATION
24 Gloria van Mechelen VILNIUS
25 Mette Egtoft Jensen DENEMARKEN
26 Naia Amondarain SPANJE
27 Amandine Fouquenet FRANKRIJK
28 Eleonora Cami Gasparrini ITALY
29 Mariia Miliaeva RUSSIAN FEDERATION
30 Kristel Sandra Soonik ESTONIA
31 Kätlin Kukk ESTONIA
32 Radka Paulechová SLOVAKIA
33 Kristýna Burlová CZECH REPUBLIC
34 Julia Kowalska POLAND
35 Noemi Rüegg ZWITSERLAND
36 Sofiia Shevchenko UKRAINE
37 Nora Jenüuüová SLOWAKIJE
38 Maeve Gallagher IRELAND
39 Katrijn de Clercq OOSTERZELE (B)
40 Solomiia Lukachuk UKRAINE
41 Marie Loschnigg OOSTENRIJK
42 Nikola Wielowska POLAND
43 Mélissa Rouiller SWITZERLAND
44 Dominika Wlodarczyk POLAND
45 Viktoriia Parkhomiuk UKRAINE
46 Ana Ahaüiü SLOVENIA
47 Natalia Krzeslak POLAND
48 Nele van Assche DOLTCINI VAN ASSCHE
49 Anna-Helene Zdun
50 Giorgia Catarzi ITALY
51 Anastasiya Pirahova BELARUS
52 Tuva Byberg NORWAY
53 Wilma Olausson BILLDAL
54 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
55 Idoia Eraso Lasa SPANJE
56 Taisia Churenkova RUSSIAN FEDERATION
57 Lara Crestanello ITALY
58 Nofar Maoz ISRAËL
59 Mille Troelsen DENMARK
60 Gali Wallach ISRAEL
61 Matilde Vitillo ITALY
62 Irati puigdefa Ariz SPANJE
63 Nina Berton
64 Aigul Gareeva RUSSIAN FEDERATION
65 Yana Lynnyk UKRAINE
66 Valeriia Kaliuha UKRAINE
67 Lina Svarinska RIGA
68 Lara Stehli SWITZERLAND
69 Dorka Jordán HUNGARY
70 Eva Anguela Yaguez SPANJE
71 Annika Liehner SWITZERLAND
72 Aidi Gerde Tuisk
73 Ayan Khankishiyeva GAMEREN
74 Zuzanna Olejniczak POLAND
75 Hannah Streicher OOSTENRIJK
76 Maria-Ecaterina Stancu ROMANIA
77 Simona Záhorcová SLOVAKIA
78 Metka Mikuz SLOVENIA
79 Paulina Patinskaite LITHOUWEN
80 Tereza Oboüilová CZECH REPUBLIC
81 Gabija Rukaitü LITHUANIA
82 Tjaüa Suünik SLOVENIA
DNF Shani Berger ISRAËL
DNF Rimante üiliütü LITHUANIA
DNF Aiste Janaviüiütü LITHUANIA
DNF Malgorzata Dabrowska POLAND
DNF Camilla Alessio ITALY
DNF Dina Scavone LOMMEL
DNF Rikke Enstad NORWAY
DNF Maria Bertelsen DENEMARKEN
DNF Mie Saabye DENEMARKEN
DNF Lucy Mayrhofer DUITSLAND
DNF Vladim Zelinová SLOWAKIJE
DNF Sara Poüuüa SERBIA
DNF Daniela Campos PORTUGAL
DNF Santa-Sanija Jurgena LATVIA
DNF Lucy O'donnell IRELAND
DNF Inga Bir Benediktsdóttir ICELAND