Uitslag ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019

U23 Women's Road Race

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ALKMAAR

Alle uitslagen van ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Letizia Paternoster ITALY
2 Marta Lach POLEN
3 Lonneke Uneken WRV de Peddelaars VEENDAM
4 Maria Martins PORTUGAL
5 Franziska Koch METTMANN
6 Ingvild Gåskjenn NOORWEGEN
7 Clara Copponi FRANKRIJK
8 Pfeiffer Georgi GROOT BRITTANNI
9 Aline Seitz SWITZERLAND
10 Elisa Balsamo ITALIË
11 Maelle Grossetete FRANKRIJK
12 Karlijn Swinkels WV Breda HANDEL
13 Shari Bossuyt BELGIË
14 Rhona Callander GROOT BRITTANNI
15 Maja Perinoviü CROATIA
16 Nina Buijsman BOVENKARSPEL
17 Aurela Nerlo POLEN
18 Elizabeth Holden ISLE OF MAN (GB)
19 Agnieszka Skalniak POLEN
20 Sandra Alonso Dominguez SPAIN
21 Katia Ragusa ITALIË
22 Maria Rostovtseva RUSSIAN FEDERATION
23 Amber van der Hulst Restore Cycling HAZERSWOUDE
24 Nicole Steigenga WV Avanti EXMORRA
25 Amalie Lutro NOORWEGEN
26 Clara Lundmark ZWEDEN
27 Alana Castrique
28 Anastasiya Kolesava WIT-RUSLAND
29 Daria Malkova RUSSIAN FEDERATION
30 Gladys Verhulst FRANKRIJK
31 Marta Jaskulska POLAND
32 Kseniia Fedotova UKRAINE
33 Vittoria Guazzini ITALY
34 Lone Meertens BELGIË
35 Karolina Kumiega POLAND
36 Irina Ivanova RUSSIAN FEDERATION
37 Lea Lin Teutenberg
38 Elena Pirrone ITALIË
39 Maria Novolodskaya RUSSIAN FEDERATION
40 Ricarda BAUERNFEIND DUITSLAND
41 Nikola Bagarova TSJECHIË
42 Lucie Jounier FRANKRIJK
43 Jade Wiel FRANKRIJK
44 Pernille Feldmann NOORWEGEN
45 Anhelina Krasko WIT-RUSLAND
46 Fabienne Buri ZWITSERLAND
47 Michelle Andres
48 Britt Knaven HOOGSTRATEN
49 Hannah Ludwig DUITSLAND
50 Celia Le Mouel FRANCE
51 Martina Fidanza ITALY
52 Olha Kulynych UKRAINE
53 Maaike Boogaard ZWAAG
54 Lena Mettraux
55 Sara Martin Martin SPAIN
56 Hanna Tserakh BELARUS
57 Markéta Hájková CZECH REPUBLIC
DNF Mathilde Manuela Nigul ESTLAND
DNF Oksana Kliachina UKRAINE
DNF Yuliia Skoryshchenko UKRAINE
DNF Viktoriia Melnychuk UKRAINE
DNF Tereza Neumanová CZECH REPUBLIC
DNF Kaja Rysz POLAND
DNF Thale Kielland Bjerk NOORWEGEN
DNF Alena Rytseva RUSSIAN FEDERATION
DNF Polina Kirillova RUSSIAN FEDERATION
DNF Emma Norsgaard Jorgensen DENEMARKEN
DNF Dorothea HEITZMANN DUITSLAND
DNF Zsófia Szabó HUNGARY
DNF Roni Fishman ISRAEL
DNF Kelly Kalm ESTLAND
DNF Julia Hrtankova SLOWAKIJE
DNF Petra Machálková SLOWAKIJE
DNF Lara Krähemann ZWITSERLAND
DNF Enara Lopez Gallastegi SPAIN
DNF Eukene Larrarte Arteaga SPAIN
DNF Iurani Blanco Calbet SPAIN
DNF Marthe TRUYEN BELGIE
DNF Claire Faber RUMELANGE
DNF Anne-Sophie HARSCH LUXEMBURG