Uitslag ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019

Junior Men's Road Race

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ALKMAAR

Alle uitslagen van ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Andrii Ponomar UKRAINE
2 Maurice Ballerstedt
3 Andrea Piccolo ITALY
4 Enzo Leijnse WTC de Amstel AMSTELVEEN
5 Marco Brenner GERMANY
6 Mathias Vacek CZECH REPUBLIC
7 Olav Kooij NWV Groningen NUMANSDORP
8 Casper van Uden WV Zeeuws-Vlaanderen SCHIEDAM
9 Paul Penhoet FRANCE
10 Edoardo Zambanini ITALY
11 Pavel Bittner CZECH REPUBLIC
12 Juan Ayuso Pesquera SPAIN
13 Jakub üoupalík CZECH REPUBLIC
14 Milan Fretin GENK
15 Sakarias Koller Løland NORWAY
16 üYgimantas Matuzeviüius LITHUANIA
17 Will Ryan IRELAND
18 Rotem Tene ISRAEL
19 Michel HEßMANN GERMANY
20 Roberts Andersons LATVIA
21 Jakub Byczkowski POLAND
22 Dominik Bieler ZWITSERLAND
23 Nikolas Riegler AUSTRIA
24 Edvin Lovidius SWEDEN
25 Fran Miholjeviü CROATIA
26 Toomas Vool ESTONIA
27 Gleb Karpenko ESTONIA
28 Lars Van Ryckeghem BELGIUM
29 Thibault D'hervez FRANCE
30 Axel van der Tuuk NWV Groningen ASSEN
31 Boütjan Murn SLOVENIA
32 Hugo Toumire FRANKRIJK
33 Hidde van Veenendaal WV de Jonge Renner DONGEN
34 Arnaud Tendon SWITZERLAND
35 Davide Cattelan ITALY
36 Alex Baudin FRANCE
37 Sebastian Andreasson DENMARK
38 Simon Dehairs BELGIUM
39 Tord Gudmestad NORWAY
40 Kristians Belohvosciks LATVIA
41 João Carvalho PORTUGAL
42 Marek Bugár SLOVAKIA
43 Joonas Kurits ESTONIA
44 Tomas Trainini ITALY
45 Tom Paquet LUXEMBOURG
46 Robin Orins BELGIË
47 Gal Glivar SLOVENIA
48 Tim Oelke GERMANY
49 Daniel Dias PORTUGAL
50 Maximilian Kabas AUSTRIA
51 Yurii Butrekhin RUSSIAN FEDERATION
52 Eitvilas Aüelis LITHUANIA
53 Maximilian Schmidbauer AUSTRIA
54 Elia Blum SWITZERLAND
55 Artjom Mirzojev ESTONIA
56 Daniels Kazis LATVIA
57 Mats Wenzel LUXEMBOURG
58 Veeti Vainio FINLAND
59 Tobias Aagaard Hansen DENMARK
60 Warre Vangheluwe BELGIË
61 Loïc Bettendorff LUXEMBOURG
62 Linus Rosner GERMANY
63 Axel Huens FRANKRIJK
64 Mantas Bitinas LITHUANIA
65 Pavol Rovder SLOVAKIA
66 Alekss Krasts LETLAND
67 Oskar Myrestøl Johansson NORWAY
68 Aivaras Mikutis LITHUANIA
69 Maksim Bilyi UKRAINE
70 Anton Litvintsev ESTONIA
71 Diogo Narciso PORTUGAL
72 Nathan Keown IRELAND
73 Hjalmar Klyver SWEDEN
74 Dennis Gråsvold NORWAY
75 Maksim Kulakov RUSSIAN FEDERATION
DNF Saba Rostiashvili GEORGIA
DNF Ádám Bajorfi HUNGARY
DNF Csongor Fábián BONYHÁD-MÁJOS
DNF Jóhann Dagur Bjarnason ICELAND
DNF EyþÓr EIRÍKSSON IJSLAND
DNF Yotam Deshe ISRAEL
DNF Oded Kogut ISRAEL
DNF Bruno Martins Binovskis LATVIA
DNF Pauls Rubenis LATVIA
DNF Avtandil Piranishvili GEORGIA
DNF Tornike Khabazi GEORGIA
DNF Shahin Eyvazov AZERBAIJAN
DNF Mikhail Androsau BELARUS
DNF Mark Grinkevich BELARUS
DNF Kiryl Kavaliou BELARUS
DNF Preslav Balabanov BULGARIA
DNF Georgi Nikolov BULGARIA
DNF Deniz Ryustemov BULGARIA
DNF Carlo Jurisevic CROATIA
DNF Samuli Öhman FINLAND
DNF üYgimantas Norutis LITHUANIA
DNF Gustas Raugala LITHUANIA
DNF Admir Kolaüinac SERBIA
DNF David Lukoviü SERBIA
DNF Marek Gajdula SLOVAKIA
DNF Pavol Kramarüík SLOVAKIA
DNF Simon Nagy SLOVAKIA
DNF Tobias Vanüo SLOVAKIA
DNF Fabio Christen SWITZERLAND
DNF Vincent Roth SWITZERLAND
DNF Stevan Jovanov SERBIA
DNF Adi Narcis Marcu ROMANIA
DNF Ioan Dobrin ROMANIA
DNF michal jaskot
DNF Maciej Nocen POLAND
DNF Daniel Poniatowski POLAND
DNF Jakub Soszka POLAND
DNF Konrad Trzesowski POLAND
DNF César Costa PORTUGAL
DNF João Macedo PORTUGAL
DNF Pedro Silva PORTUGAL
DNF Fabian Weiss SWITZERLAND
DNF Nadjaf Baghirov AZERBAIJAN
DNF Leslie LüHRS GERMANY
DNF Filip üeha CZECH REPUBLIC
DNF Bruno Stoüek CZECH REPUBLIC
DNF Volodymyr Bureha UKRAINE
DNF Andrii Movchan UKRAINE
DNF Vojislav Peric UKRAINE
DNF Oleksander Smetaniuk UKRAINE
DNF Arnaud De Lie BELGIUM
DNF Igor Arrieta Lizarraga SPAIN
DNF Jakub Bouüek CZECH REPUBLIC
DNF Lars Boven AWV de Zwaluwen REUTUM
DNF Adam Holm Jørgensen DENMARK
DNF Hugo Page FRANCE
DNF Yuri Brioni ITALY
DNF Francesco Della Lunga ITALY
DNF Johannes Staune-Mittet NORWAY
DNF Vegard Stokke NORWAY
DNF Frederik Erringsø DENMARK
DNF Mads Fenneberg DENMARK
DNF Anders Foldager DENEMARKEN
DNF Iñaki Diaz Melero SPAIN
DNF Raul Garcia Pierna SPAIN
DNF Tom Moriarty IRELAND
DNF Finley Newmark VERENIGD KONINKRIJK
DNF Archie Ryan IERLAND
DNF Henri Treimuth ESTONIA
DNF Artem Gomozkov RUSSIAN FEDERATION
DNF Yakov Mirolyubov RUSSIAN FEDERATION
DNF Nikita Strelkov RUSSIAN FEDERATION
DNF Danil Vorobyev RUSSIAN FEDERATION
DNF Kevin Mccambridge IRELAND
DNF Jan Ravbar SLOVENIA
DNF Aljaü Colnar SLOVENIA
DNF Carlos Rodriguez Cano SPAIN
DNF Javier Serrano Rodriguez SPAIN
DNF Jonathan Ahlsson SWEDEN
DNF Anton Dahlblom SWEDEN
DNF Jacques Gloesener LUXEMBOURG
DNF Jérôme Jentgen LUXEMBOURG
DNF Joé Michotte LUXEMBOURG
DNF Blaü Avbelj SLOVENIA
DNF Amral Abdulazizli AZERBAIJAN