Uitslag ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019

U23 Men's Road Race

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ALKMAAR

Alle uitslagen van ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Alberto Dainese ITALIË
2 Niklas Larsen DENEMARKEN
3 Rait Ärm ESTONIA
4 Stanislaw Aniolkowski POLEN
5 Nils Eekhoff UWTC de Volharding RIJSENHOUT
6 Gerben Thijssen
7 Stefan Bissegger ZWITSERLAND
8 Robin Froidevaux ZWITSERLAND
9 Michele Gazzoli ITALY
10 Matthew Walls VERENIGD KONINKRIJK
11 üiga Jerman SLOVENIË
12 Emil Lindgren ZWEDEN
13 Marten Kooistra LEEK
14 Gregorio Ferri ITALY
15 Søren Wærenskjold NORWAY
16 André Carvalho PORTUGAL
17 Jens Reynders HEERS
18 Niklas Märkl DUITSLAND
19 Erlend Blikra NOORWEGEN
20 Michael O'Loughlin IERLAND
21 Marijn van den Berg Willebrord Wil Vooruit DE MEERN
22 Colin Heiderscheid LUXEMBURG
23 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
24 Adam Karl HUNGARY
25 Ben Healy VERENIGD KONINKRIJK
26 Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
27 Petr Kelemen CZECH REPUBLIC
28 S Grignard BELGI
29 Nicolas Dalla Valle ITALY
30 Johan Jacobs BERG AM IRCHEL
31 Brent van Moer BELGIË
32 Ethan Vernon ENGELAND
33 Erik BERGSTRÖM FRISK STOCKHOLM
34 Filip Maciejuk POLEN
35 Andreas Nielsen DENMARK
36 Håkon Lunder AALRUST STAVANGER
37 Mario Spengler ZWITSERLAND
38 Stan Dewulf BELGIË
39 Fred Wright VERENIGD KONINKRIJK
40 Damian Papierski POLAND
41 Daan Hoole RWC Ahoy ZUIDLAND
42 Alexander Konychev ITALIË
43 Jonas Iversby Hvideberg NORWAY
44 Iver Johan Knotten NORWAY
45 Mikkel Bjergs DENEMARKEN
46 Mathias Norsgaard DENEMARKEN
47 Antonio Puppio ITALIË
48 Markus Pajur ESTONIA
49 Conn Mc Dunphy IRELAND
50 Mateusz Kostanski POLAND
51 Jakub Murias POLAND
52 Patrick Gamper AUSTRIA
DNF Jacob Eriksson
DNF Samuel Oros SLOWAKIJE
DNF MatúS StoCek SLOWAKIJE
DNF Martin Vlüüák SLOWAKIJE
DNF Musa Mikayilzade AZERBAIJAN
DNF Bohdan Musiienko UKRAINE
DNF Vitalii Novakovskyi OEKRAÏNE
DNF Vladyslav Soltasiuk OEKRAÏNE
DNF Rostislav Tsaran UKRAINE
DNF Vladislav Zubar UKRAINE
DNF Antti-Jussi Juntunen FINNLAND
DNF Andrej Líüka SLOVAKIA
DNF Lukáü Kubiü SLOVAKIA
DNF Adam Foltán SLOVAKIA
DNF Hugo Forssell SWEDEN
DNF üorüe üuriü SERBIA
DNF Ognjen Iliü SERBIA
DNF Dusan Rajovic SERVIË EN MONTENEGRO
DNF Veljko Stojniü SERBIA
DNF Tomáü Bárta CZECH REPUBLIC
DNF Jakub Otruba CZECH REPUBLIC
DNF Michal Rotter CZECH REPUBLIC
DNF Vojtüch Sedláüek CZECH REPUBLIC
DNF Karel Tyrpekl CZECH REPUBLIC
DNF Ukko Iisakki Peltonen FINLAND
DNF Itamar Einhorn ISRAËL
DNF Kristers Ansons
DNF Siarhei Shauchenka BELARUS
DNF Yahor Shpakouski BELARUS
DNF Ilya Volkau BELARUS
DNF Uladzislau Tsimoshyk BELARUS
DNF Dzianis Marchuk BELARUS
DNF Aliaksandr Saroka BELARUS
DNF Martin Popov BULGARIA
DNF Ventsislav Venkov BULGARIA
DNF Kristinn Jonsson ICELAND
DNF Zani Sylhasi KOSOVO
DNF Blerton Nuha KOSOVO
DNF Samir Hasani KOSOVO
DNF Guy Weinberg ISRAEL
DNF Antonio Barac CROATIA
DNF Viktor Potoüki CROATIA
DNF Klidi Jaku ALBANIA
DNF Kristian Johanson ESTLAND
DNF Siim Kiskonen ESTONIA
DNF Karl Patrick Lauk ESTLAND
DNF Dillon Corkery
DNF Marc Heaney IERLAND
DNF Daragh O'mahony IRELAND
DNF Markus Wildauer AUSTRIA
DNF Cedric Beullens BELGIË
DNF Andrei Stepanov RUSSIAN FEDERATION
DNF Petr Rikunov RUSLAND
DNF Pirmin Benz DUITSLAND
DNF Kim Alexander Heiduk DUITSLAND
DNF Johannes Hodapp DUITSLAND
DNF Jannis Peter DUITSLAND
DNF Dominik Röber GERMANY
DNF Jim Brown VERENIGD KONINKRIJK
DNF Joseph Nally VERENIGD KONINKRIJK
DNF William Tidball ENGELAND
DNF Timofei Sherstnev RUSSIA
DNF Sergei Rostovtcev RUSLAND
DNF Mikhail Fokin RUSSIAN FEDERATION
DNF Mauro Schmid SWITZERLAND
DNF Alex Vogel ZWITSERLAND
DNF Nik üemaüar SLOVENIA
DNF Tilen Finküt SLOVENIA
DNF üiga Horvat SLOVENIË
DNF Aljaü Jarc SLOVENIA
DNF Rasmus Pedersen DENMARK
DNF Johan Price-Pejtersen DENMARK
DNF David Dekker WV de Jonge Renner HEDEL
DNF Valerii Fatkullin RUSSIAN FEDERATION
DNF Lars Saugstad NORWAY
DNF Barnabás Peák HONGARIJE
DNF Francis Galvan Fernandez SPAIN
DNF Manuel peñalver Aniorte SPANJE
DNF Jose Danie viejo Redondo SPANJE
DNF Florian Gamper AUSTRIA
DNF Florian Kierner AUSTRIA
DNF Stefan Kolb AUSTRIA
DNF Tiago Antunes PORTUGAL
DNF Francisco Campos PORTUGAL
DNF Iúri Leitão PORTUGAL
DNF Carlos Salgueiro PORTUGAL
DNF Xavier Cañellas Sanchez SPAIN
DNF Xabier azparren Irurzun SPANJE
DNF Jokin Aranburu Arruti SPAIN
DNF Marceli Boguslawski POLAND
DNF Ken Conter LUXEMBURG
DNF Arthur Kluckers LUXEMBOURG
DNF Pit Leyder LUXEMBURG
DNF Michel Ries LUXEMBURG
DNF Luc Wirtgen LUXEMBURG
DNF Rojus Adomaitis LITHUANIA
DNF Justas Beniuüis LITHUANIA
DNF Mantas Januükevicius LITHUANIA
DNF Venantas Laüinis LITHUANIA
DNF Jorge Magalhães PORTUGAL