Uitslag ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019

Elite Women's Road Race

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ALKMAAR

Alle uitslagen van ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Amy Pieters ZWANENBURG
2 Elena Cecchini ITALIË
3 Lisa Klein
4 Lorena Wiebes WV Avanti MIJDRECHT
5 Alice Barnes GREAT BRITAIN
6 Kirsten Wild Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
7 Lisa Brennauer DUITSLAND
8 Susanne Andersen STAVANGER
9 Christine Majerus LUXEMBURG
10 Rasa Leleivyte LITOUWEN
11 Lotte Kopecky
12 Sheyla GUTIERREZ RUIZ SPAIN
13 Marianne Vos Team Brabant 2000 BABYLONIËNBROEK
14 Roxane Fournier FRANCE
15 Charlotte Becker DUITSLAND
16 Maria Giulia Confalonieri ITALIË
17 Elisa Longo Borghini ITALIE
18 Aude Biannic FRANKRIJK
19 Marta Bastianelli ITALIË
20 Nicola JUNIPER GREAT MALVERN
21 Tatiana Guderzo ITALIE
22 Soraya Paladin ITALY
23 Anna Henderson RT NOORD HOLLAND
24 Romy Kasper DUITSLAND
25 Marta Cavalli ITALIË
26 Kelly Druyts BELGIË
27 Lucinda Brand ROTTERDAM
28 Chantal Blaak RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
29 Sofie De Vuyst BELGIUM
30 Pernille Mathiesen DENEMARKEN
31 Mieke Kröger DUITSLAND
32 Trixi Worrack DUITSLAND
33 Demi Vollering Restore Cycling BERKEL EN RODENRIJS
34 Kaat Hannes BELGIË
35 Kathrin Schweinberger OOSTENRIJK
36 Dorota Przezak POLAND
37 Alice Sharpe VERENIGD KONINKRIJK
38 Mia Radotic COSTA RICA
39 Andrea Waldis SWITZERLAND
40 Maryna IVANIUK UKRAINE
41 Jarmila MACHAČOVÁ TSJESCHIE
42 Kelly van den Steen BELGIË
43 Liisa Ehrberg ESTLAND
44 Magdalena Sadlecka POLAND
45 Monika Brzezna POLEN
46 Arianna FIDANZA ITALY
47 Anastasia Lakovenko RUSLAND
48 Severine Eraud FRANKRIJK
49 Weronika Humelt POLAND
50 Valeriya Kononenko UKRAINE
51 Eugénie Duval FRANCE
52 Louise Hansen DENMARK
53 Valerie Demey BRUGGE
54 Olena Sharha UKRAINE
55 Tatsiana Sharakova BELARUS
56 Olga SHEKEL UKRAINE
57 Lourdes Oyarbide Jimenez SPAIN
58 Alicia GONZALEZ BLANCO SPAIN
59 Gloria Rodriguez Sanchez SPANJE
60 Hayley Simmonds ENGELAND
61 Lucy Garner LONDON
62 Kathrin Hammes GERMANY
63 Alba Teruel Ribes SPANJE
64 Sarah Rijkes OOSTENRIJK
65 Hannah Barnes ZUTPHEN
66 Pascale Jeuland FRANKRIJK
67 Chantal Hoffmann LUXEMBURG
68 Christina Schweinberger OOSTENRIJK
69 Nicole Hanselmann ZWITSERLAND
DNF Ellen van Dijk WTC Woerden WOERDEN
DNF Coralie DEMAY FRANCE
DNF Ziortza Isasi Cristobal SPAIN
DNF Christi Malling Siggaard DENMARK
DNF Amalie Dideriksen DENEMARKEN
DNF Trine Andersen DENEMARKEN
DNF Birgitte Andersen DENMARK
DNF Jesse Vandenbulcke GELUWE
DNF Sanne Cant BELGIË
DNF Katarzyna Wilkos POLEN
DNF Lucja PIETRZAK POLAND
DNF Karolina Perekitko POLEN
DNF Karolina Karasiewicz POLAND
DNF Lianne Lippert
DNF Sara Mustonen ZWEDEN
DNF Sara Penton MEERSSEN
DNF Emilie Moberg NOORWEGEN
DNF Daniela Reis PORTUGAL
DNF Tereza Medvedova SLOWAKIJE
DNF Alübeta Baüíková SLOVAKIA
DNF Mariana Findrová SLOVAKIA
DNF Tereza KORVASOVÁ ......
DNF Rotem Gafinovitz ISRAEL
DNF Margarita Syradoeva RUSSIAN FEDERATION
DNF Anastasiia Pliaskina RUSSIAN FEDERATION
DNF Elizaveta Oshurkova RUSSIAN FEDERATION
DNF Katazina Sosna LITHUANIA
DNF Taisa Naskovich BELARUS
DNF Tetiana Riabchenko OEKRAINE
DNF Julie Solvang NORWAY
DNF Birgitte Ravndal NORWAY