Uitslag Profronde van Zevenbergen 2019

(B)-Amateurs/Junioren

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ZEVENBERGEN

Alle uitslagen van Profronde van Zevenbergen

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Bob van den Berg Westland Wil Vooruit 'S GRAVENZANDE
2 Elias de Bruijne UWTC de Volharding UTRECHT
3 Jorre van der Bij UWTC de Volharding UTRECHT
4 Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
5 Marco Kuijvenhoven ´S-GRAVENZANDE
6 Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
7 Roel van Sintmaartensdijk PRC Delta ZUIDLAND
8 Kees Pameijer HSK Trias DEN HAAG
9 Erik Dekker WRV de Peddelaars HEDEL
10 Leon Strötker MAASBREE
11 Sjors van der Meer BOSKOOP
12 Edwin de Graaff WOERDEN
13 Pim van de Klundert Willebrord Wil Vooruit WOENSDRECHT
14 Arnold Stam WTC Maas-Waal SPRANG-CAPELLE
15 Aldo Klomp TWC Het Snelle Wiel 'S-GRAVENDEEL
16 Cas Graafmans RIJEN
17 Leo Gödde BARENDRECHT
18 Tristan Kool Hoornse Ren en Toerclub PURMEREND
19 Louis de Koning ZUIDLAND
20 Arjan Ootjers ROTTERDAM
21 Thomas Nieland HEINENOORD
22 Robbert Schaap LEIDSCHENDAM
23 Jesse Haaksman ENSCHEDE
24 Gijs Vierling TWC Het Snelle Wiel VELDHOVEN
25 Joost van der Helm RWC Ahoy PIJNACKER
26 Patrick van Nunen ROTTERDAM
27 Martijn Wiggers DEN HAAG
28 Guus de Graauw W.V. Princenhage ETTEN LEUR
29 Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
30 Jelle de Poorter BEST
31 Redmar Dijkman WV Otto Ebbens LUTJEGAST
32 Guus Kruis ENGELEN
33 Tom Waldram RWC Ahoy NIEUWERKERK A/D IJSSEL
34 Mike Kruijthof DRC de Mol DORDRECHT
35 Rikkie Dijkhuizen RWV de Spartaan SCHEVENINGEN
36 Jasper Van der Eng ROOSENDAAL
37 Marc Borst UTRECHT
38 Christian Kuikstra PRC Delta HEENVLIET
39 Dirk Loekemeijer DORDRECHT
40 Jonathan Espigares DRC de Mol RIDDERKERK
41 Ruud Goorden ROOSENDAAL
42 Tristan Timmermans YERSEKE
43 Luc van der Hoeven Westland Wil Vooruit WATERINGEN
44 Thijs van der Bijl Marco Polo Cycling Club LENT
45 Thomas Verdonck WOUWSE PLANTAGE
46 Luc van der Lecq WV Het Stadion HOUTEN
47 Robin van Poppel DIESSEN
48 Luuk Bierkens RSC de Zuidwesthoek STAMPERSGAT
49 Sebastiaan Egbers DORDRECHT
50 Simon Bakker MALDEN
DNS Jeroen Nieuwenhuyze UTRECHT
DNS Nick Moerland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Darren van Bekkum MAARN
DNS Rick de Ruijgt EEMNES
DNS Marcel Klapwijk Cycling Team Wielertoerist TER AAR
DNS Rob Meeuwessen TWC Pijnenburg GOIRLE
DNS Gerhard Joling PIJNACKER
DNS Andre Grootveld RWC Ahoy ZOETERMEER
DNS Bram Leerkes AR en TV de Adelaar TWELLO
DNS Jules Roskamp GRTC Excelsior ZOETERMEER
DNS Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
DNS Steven Opstal HSK Trias RIJNSBURG
DNS Roy Guequierre W.V. Princenhage THOLEN
DNS Mark Gjaltema WV Otto Ebbens LEEUWARDEN
DNS Mark Wencker-Borck HSC de Bataaf AMSTERDAM
DNS Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
DNF Ronald Withagen OSSENDRECHT
DNF Anne-Willem van der Meulen LRTV Swift DEN HAAG
DNF Eric van Leijen NIJMEGEN
DNF Youri Deelen SCHOONHOVEN
DNF Nick van Diest ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Martijn Broekman TRICHT
DNF Chris Verhoeff LEKKERKERK