Uitslag ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019

Men's Elite Road Race

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
ALKMAAR

Alle uitslagen van ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Elia Viviani ITALIË
2 Yves Lampaert BELGIË
3 Pascal Ackermann DUITSLAND
4 Alexander Kristoff NOORWEGEN
5 Michael Mørkøv DENMARK
6 Sam Bennett IRELAND
7 Matteo Trentin ITALIË
8 Luka Mezgec SLOVENIË
9 Arnaud Demare FRANCE
10 Rüdiger Selig GERMANY
11 Jasper Philipsen HAM
12 Dylan Groenewegen WTC de Amstel AMSTERDAM
13 Christopher Lawless ENGELAND
14 Simone CONSONNI ITALY
15 Toms Skujins LATVIA
16 Rui Oliveira PORTUGAL
17 Fabian Lienhard ZWITSERLAND
18 Mike Teunissen ROSMALEN
19 Davide BALLERINI ITALY
20 Szymon Sajnok POLEN
21 Erik BASKA SLOVAKIA
22 Silvan DILLIER SWITZERLAND
23 Edward Theuns
24 Mads Pedersen DENEMARKEN
25 Andreas Schillinger DUITSLAND
26 Dylan van Baarle MONACO
27 Asbjorn Kragh DENEMARKEN
28 Jens Keukeleire BELGIE
29 Florian Senechal FRANKRIJK
30 Michael Schwarzmann DUITSLAND
31 Mark Cavendish
32 Lawrence Naesen DENDERHOUTEM
33 Ramon Sinkeldam ZWC D.T.S. ASSENDELFT
34 Sebastian Langeveld RTV de Bollenstreek LISSE
35 Luke Rowe GREAT BRITAIN
36 Kristoffer Halvorsen GLAMDAL
37 Tom Leezer SMEERMAAS
38 Kasper Asgreen DENMARK
39 Laurens De Vreese BELGIË
40 Patryk STOSZ POLAND
41 Jan Bárta CZECH REPUBLIC
42 Kamil Malecki POLEN
DNF Jan Andrej Cully SLOVAKIA
DNF Juraj Sagan SLOWAKIJE
DNF Patrik Tybor SLOVAKIA
DNF Martin Laas ESTONIA
DNF Oskar NISU ESTONIA
DNF Aksel NOMMELA ESTONIA
DNF Mihkel Räim Raim ESTLAND
DNF Norman Vahtra ESTLAND
DNF Steven KALF ESTONIA
DNF Ivan Centrone LUXEMBURG
DNF Tiago Martins Da Silva LUXEMBURG
DNF Marek üanecky SLOVAKIA
DNF Juraj Bellan SLOWAKIJE
DNF Adrian Babic SLOVAKIA
DNF Lukas Spengler ZWITSERLAND
DNF Igor Frolov RUSLAND
DNF Vladislav Kulikov RUSSIAN FEDERATION
DNF Alexander Porsev RUSSIAN FEDERATION
DNF Sergei Shilov RUSSIAN FEDERATION
DNF Mamyr STASH RUSLAND
DNF Anton Vorobyev RUSLAND
DNF Robert Jon McCarthy IERLAND
DNF Matthew Teggart IERLAND
DNF Rory Townsend ENGELAND
DNF Cesar Martingil PORTUGAL
DNF Tim Diederich LUXEMBOURG
DNF Jan Petelin LUXEMBURG
DNF Maris Bogdanovics LETLAND
DNF Roy Goldstein ISRAËL
DNF Michael-Eduard Grosu ROEMENIË
DNF Besmir Banushi ALBANIA
DNF Ylber Sefa ALBANI
DNF Olsian Velia ALBANIA
DNF Andrej Petrovski NORTH MACEDONIA
DNF Gorgi Popstefanov NORTH MACEDONIA
DNF Oscar Cabanas Quintela ANDORA
DNF Julio Pintado Madrigal ANDORRA
DNF Stylianos FARANTAKIS GREECE
DNF Charalampos Kastrantas GREECE
DNF Lucas Eriksson ZWEDEN
DNF János Zsombor Pelikán HUNGARY
DNF Emils Liepins LETLAND
DNF Krists Neilands LETLAND
DNF Aleksejs Saramotins LATVIA
DNF Vitaliy Buts UKRAINE
DNF Oleksandr Polivoda UKRAINE
DNF Andriy Vasylyuk UKRAINE
DNF Uladzimir Harakhavik BELARUS
DNF Siarhei Papok WIT RUSLAND
DNF Vasili Strokau BELARUS
DNF Ramunas Matuzevicius INGEN
DNF Evaldas Siskevicus LITHUANIA
DNF Polychronis Tzortzakis GRIEKENLAND
DNF Simon Pellaud ZWITSERLAND
DNF Bryan COQUARD FRANCE
DNF Nico DENZ GERMANY
DNF Marco Mathis DUITSLAND
DNF Justin Wolf DORTMUND
DNF Matic Groselj SLOVENIË
DNF GaSper KATRASNIK SLOVENIA
DNF Marko Kump SLOVENIË
DNF David PER SLOVENIA
DNF Luka PIBERNIK SLOVENIA
DNF Adam Blythe ENGELAND
DNF Gabriel Cullaigh ENGELAND
DNF Alex Dowsett ENGELAND
DNF Elmar Reinders NWV Groningen EMMEN
DNF Koen Bouwman R en TV de Zwaluwen ULFT
DNF Mickael Delage FRANCE
DNF Julien Duval FRANCE
DNF Damien Gaudin FRANCE
DNF Olivier Le Gac FRANCE
DNF Adrien Petit FRANKRIJK
DNF Tim Merlier BELGIE
DNF Otto Vergaerde BELGIË
DNF Davide Cimolai ITALY
DNF Andrea Pasqualon ITALIË
DNF Salvatore Puccio ITALY
DNF Fabio Sabatini ITALIE
DNF Daniel McLay ENGELAND
DNF Connor Swift GREAT BRITAIN
DNF Mikkel Frolich DENEMARKEN
DNF Matthias Krizek OOSTENRIJK
DNF Stephan Rabitsch AUSTRIA
DNF Jodok Salzmann AUSTRIA
DNF Lukas Schlemmer AUSTRIA
DNF Petr Hampl CZECH REPUBLIC
DNF Tomáü Kalojíros CZECH REPUBLIC
DNF Dominik Neuman CZECH REPUBLIC
DNF Michal SCHLEGEL CHECH REPUBLIC
DNF Frantisek Sisr TSJECHIË
DNF Michael Albasini ZWITSERLAND
DNF Grzegorz Stepniak POLAND
DNF Michal Paluta POLEN
DNF Kamil Gradek POLEN
DNF Rasmus Byriel Iversen DENEMARKEN
DNF Magnus Cort Nielsen DENMARK
DNF Mads Wurtz Schmidt DENEMARKEN
DNF Sven Erik Bystrøm NORWAY
DNF Daniel TUREK CHECH REPUBLIC
DNF Markus Hoelgaard NORWAY
DNF Anders Skaarseth NOORWEGEN
DNF Rasmuss Fossum Tiller
DNF Pawel Bernas POLEN
DNF Piotr Brozyna POLEN
DNF Claudio Imhof
DNS Daniel Hoelgaard NOORWEGEN