Uitslag Slag om Norg 2019

M_ELITE

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
NORG

Alle uitslagen van Slag om Norg

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Thomas Stewart NEDERLAND
3 Ivar Slik WV Noord-Holland BERGEN NH
4 Dries de Bondt BELGIË
5 Piotr Havik AMMERSTOL
6 Sven Burger WARMENHUIZEN
7 Ryan Christensen
8 Guillaume Seye WACHTEBEKE
9 Adam de Vos CANADA
10 Jordi Meeus LOMMEL
11 Hubertus Martinus Cornelis Duijn SITTARD
12 Jimmy Janssens BELGIE
13 Yves Coolen KASTERLEE
14 Phillip Walsleben DUITSLAND
15 Alex Colman BELGIE
16 Jan Willem van Schip WAGENINGEN
17 Ide Schelling Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
18 Marten Kooistra LEEK
19 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
20 Robert Kessler DUITSLAND
21 Adne Koster FYCA VZW RODEN
22 Kim Alexander Heiduk DUITSLAND
23 Peter Koning West Frisia VENHUIZEN
24 Sjoerd Bax ALMKERK
25 Joshua Huppertz DUITSLAND
26 Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
27 Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
28 Dennis van der Horst WV Noord-Westhoek HASSELT
29 Dylan Bouwmans Willebrord Wil Vooruit GEMERT
30 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
31 Ryan Anderson CANADA
32 Mario Spengler ZWITSERLAND
33 Adam Toupalik TSJECHIE
34 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
35 Antoine Benoist NEDERLAND
36 Bas van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
37 Sjoerd van Ginneken Willebrord Wil Vooruit HEERLE
38 Justin Timmermans NWV Groningen HARDENBERG
39 Arjen Livyns BELGIË
40 Michael van Staeyen HELMOND
41 Colin Joyce USA
42 Thymen Arensman JvR de Batauwers DEIL
43 Rick van Breda WV Noord-Holland DEN HELDER
44 Jan Maas Willebrord Wil Vooruit HUIJBERGEN
45 Tim Naberman WV Noord-Westhoek GENEMUIDEN
46 Paul Taebling NEDERLAND
47 Edo Maas RWC Ahoy ROTTERDAM
DNF Nicolas Brandt NEDERLAND
DNF Marc DÖrrie DUITSLAND
DNF Luca Henn DUITSLAND
DNF Dorian Lübbers DUITSLAND
DNF Tobias Knaup DUITSLAND
DNF Martin Pluto Ver. Cycling Club Monkey Town DEN HAAG
DNF Maarten de Jonge WV Noord-Holland OLDENZAAL
DNF Wim Kleiman Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam ALMELO
DNF Danny van der Tuuk Young Cycling Team VZW ASSEN
DNF Rick Ottema LEEUWARDEN
DNF Jason van Dalen Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE
DNF Gaëtan Pons LUXEMBURG
DNF Luca Bockelmann DUITSLAND
DNF Christian Koch NEDERLAND
DNF Paul Rudys NEDERLAND
DNF Louis Leinau DUITSLAND
DNF Joann Leinau DUITSLAND
DNF Jon Knolle DUITSLAND
DNF Per Christian Munstermann DUITSLAND
DNF Michel Giesselmann DUITSLAND
DNF Wout van Elzakker Club Ciclista ADI QuickStepTG HOOGERHEIDE
DNF Tom Thill LUXEMBURG
DNF Raphael Kockelmann LUXEMBURG
DNF Toni Franz DUITSLAND
DNF Andreas Andersson NEDERLAND
DNF Cameron Beard USA
DNF Franz Werner NEDERLAND
DNF Misch Leyder LUXEMBURG
DNF Colin Heiderscheid LUXEMBURG
DNF Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
DNF Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
DNF Ludvig Wacker NEDERLAND
DNF Martin Alexander Salmon DUITSLAND
DNF Nils Sinschek WV de Jonge Renner MAASTRICHT
DNF Ben Katerberg NEDERLAND
DNF Brandon Mcnulty NEDERLAND
DNF Matteo Dal-Cin CANADA
DNF Robin Carpenter AMERIKA
DNF Maarten van Trijp ESSEN
DNF Marcel Meisen STOLBERG (D)
DNF Stijn Devolder BELGIE
DNF Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
DNF Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
DNF Harry Sweeny AUSTRALIË
DNF Albert Muela Galvez NEDERLAND
DNF Luke Mudgway NIEUW ZEELAND
DNF Aaron Kearney ENGELAND
DNF Daire Feeley NEDERLAND
DNF Alex Paton
DNF Callum Macleod VERENIGD KONINKRIJK
DNF Jacob Hennessy VERENIGD KONINKRIJK
DNF Daan Hoeyberghs MOL (B)
DNF Adam LEWIS MANCHESTER
DNF Luuc Bugter UWTC de Volharding ARNHEM
DNF Martijn Budding RHENEN
DNF Stijn Steels BELGIË