Uitslag Wielerronde van Steensel 2019

(A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
STEENSEL

Alle uitslagen van Wielerronde van Steensel

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
2 Raymond Kreder HSK Trias OUDENBOSCH
3 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit ZUNDERT
4 Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
5 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
6 Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL
7 Benjamin Sydlik WASSENBERG
8 Luuk Schuurmans USWV de Domrenner UTRECHT
9 Pieter van Oirschot Arrow Cycling Team BEST
10 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
11 Richard Dijkshoorn ROTTERDAM
12 Luuk van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
13 Jos Koop EINDHOVEN
14 Bram Dissel ARNHEM
15 Kelvin Bakx Willebrord Wil Vooruit BERGEN OP ZOOM
16 Maikel Stam TWC Pijnenburg SPRANG-CAPELLE
17 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
18 Martijn Veling UTRECHT
19 Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
20 Jeroen Hasselaar EINDHOVEN
21 Gijs De Swart BREDA
22 Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
23 Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
24 Dirk Jansen WESTERHOVEN
25 Dirk van Leuken EINDHOVEN
26 Nol van Loon TILBURG
27 Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
28 Paul Gruithuijzen WV Schijndel BREUGEL
29 Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
30 Kelvin Kanen TWC de Kempen BERGEIJK
31 Jorrit de Haas TWC Het Snelle Wiel EERSEL
32 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
DNS Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
DNS Milan van der Touw LRTV Swift VOORSCHOTEN
DNS Robin Wennekes ARNHEM
DNS Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
DNS Bart Vreugdenhil AMSTERDAM
DNS Joep Steinbusch ASC Olympia HAARLEM
DNS Crispijn Ariëns HEERDE
DNS Steven Stenekes Uithoornse WTC BENNEKOM
DNS Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
DNS Kevin Minten TWC Het Snelle Wiel MILL
DNS Roelof de Jong Stormvogels Veendam BORGER
DNS Dami Bongers RETO VELP
DNS Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
DNS Jarri Stravers GRC Jan van Arckel GROOT-AMMERS
DNS Koos Jeroen Kers WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNS Frenky van der Vorst BREDA
DNS Jeroen Rombouts TILBURG
DNS Ruud Kooijmans MAARHEEZE
DNS Thijmen Braem EINDHOVEN
DNS Gijs Vierling TWC Het Snelle Wiel VELDHOVEN
DNS Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
DNS Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
DNS Carlo Cesar APELDOORN
DNS Stefan Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
DNF Leo Doyle IRELAND
DNF Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
DNF Joris de Mönnink EINDHOVEN
DNF Jeroen Kaldenbach Hoornse Ren en Toerclub HOORN NH
DNF Niels Ruijter Uithoornse WTC UITHOORN
DNF Leon Strötker MAASBREE
DNF Peter Stienstra GRUBBENVORST
DNF Twan Kops VELDHOVEN
DNF Roy Dirven TWC de Kempen BERGEIJK
DNF Harm Celi TWC Pijnenburg OOSTERHOUT
DNF Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
DNF Daan Switters LEUSDEN
DNF Melle Nikkels DOORN
DNF Tomas WALSH WATERFORD
DNF Sjors van Zandbeek WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
DNF Muhamad Fakhruazam MOHD HANIFIAH MALEISIE
DNF Cannister Goldwynn BREDA
DNF Floris van den Broek WV Breda CHAAM
DNF Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL
DNF Wout Verbeek NEERPELT
DNF Muhammad Nurfitri Ammar Rosli MALEISIE
DNF Jarno van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE
DNF Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
DNF Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
DNF Youri van Esch WV Schijndel SINT-OEDENRODE